STSL 13/14 H:11 | Fenerbahçe 2-0 Galatasaray | M.S | 10 Kasım - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:11 | Fenerbahçe 2-0 Galatasaray | M.S | 10 Kasım

Büyük ustad Mancini'den

--------------------------Eray--------------------------------

-Eboue-------Semih-------------Chedjou-------Dany/Riera

_________Ceyhun____________Melo_______________

_Umut_____________Drogba____________Burak_______

tarzı bir 11 bekliyorum. Bruma da yedekte olur sonradan girer oyuna, oh mis kaç gol sayarız bilmem kaleden sonra.

Doğrusu için bkz:

--------------------------Eray--------------------------------

-Eboue/Sabri----Semih--------Dany---------Riera-----------

---------Engin-----------Melo---------Selçuk-----------------

-Bruma/Amrabat------------------------------Emre Çolak----

------------------------Drogba----------------------------------

Tek handikap Riera ama en azından Chedjou saçmasından kurtulmuş oluruz.

Keske bu konu hic acilmasaydi:redface:Beraberlik güzel galibiyet muhtesem olur.Hadi be aslanim göster alemin krali oldugunu.

not:Bu kötü gidisi hazirlayan sahisi Allah bildigi gibi yapsin,bugün Tv basinda siritarak izlemistir bugünkü maglubiyetti.

kafileyle beraber danımarkaya gitti diye biliyorum ama net bi bilgi yok.

genelde önemli maçlarda iş hayatındaki dostlaryla toplanıp evinde izliyolarmış.

burak gibi yetenek dusmaninin oldugu bir yerde 14 net pozisyona girip 2-1 kazanma sansimiz olabilir,yoksa 7-8 net pozisyona girip bu maci kazanamayiz.

kafileyle beraber danımarkaya gitti diye biliyorum ama net bi bilgi yok.

genelde önemli maçlarda iş hayatındaki dostlaryla toplanıp evinde izliyolarmış.

Yok ben kendini italyan sanan insandan bahsediyorum,hani üc ay italyada kalip italyan mafya babalarina özenen ,hatta kendini hoca zanneden eleman`dan bahsediyorum!!!

Yok ben kendini italyan sanan insandan bahsediyorum,hani üc ay italyada kalip italyan mafya babalarina özenen ,hatta kendini hoca zanneden elemani söylüyorum!!!

he ben öbür baş elemanı söylüyosun, borsada kendi taraftarını dolandıranı, yasına bakmadan botoks yaptırıp, 150 oyuncuyu borsaya bıldırıp alamayanı dıyosun sandım. kusra bakma kardesım.

he ben öbür baş elemanı söylüyosun, borsada kendi taraftarını dolandıranı, yasına bakmadan botoks yaptırıp, 150 oyuncuyu borsaya bıldırıp alamayanı dıyosun sandım. kusra bakma kardesım.

Kiskanma adam 70 yasinda cocuk yapacak gücü ve gencligi bulmus kendinde ,bugün botoks diye ayiplarsin ama yarin ilk yaptiran da senin gibiler olur:)Sen Baskan gibi dinc cabuk merdiveni cikamiyorsun ,ondan adamin botoksuna takmissin:happy::happy:Iyi forumlar.

Kiskanma adam 70 yasinda cocuk yapacak gücü ve gencligi bulmus kendinde ,bugün botoks diye ayiplarsin ama yarin ilk yaptiran da senin gibiler olur:)Sen Baskan gibi dinc cabuk merdiveni cikamiyorsun ,ondan adamin botoksuna takmissin:happy::happy:Iyi forumlar.

aynen baskan olmak ıcın merdıven cıkmak önemlı kral. hayde bakalım sanada ıyı forumlar.

aynen baskan olmak ıcın merdıven cıkmak önemlı kral. hayde bakalım sanada ıyı forumlar.

Gökhan deseydin daha güzel olurdu.:)Ne güzel sacma sapan konulari tartisiyorduk,daha sicak cevap verebilirdin:)

Saka bir yana ,benim maglubiyet yüzünden icim aciyor ,yemisim baskanin botoksunu,cakma italyan da umrumda degil.Ben bu aksam rahat yatamiyacaksam bunu sevebi ben degilim.

Gökhan deseydin daha güzel olurdu.:)Ne güzel sacma sapan konulari tartisiyorduk,daha sicak cevap verebilirdin:)

Saka bir yana ,benim maglubiyet yüzünden icim aciyor ,yemisim baskanin botoksunu,cakma italyan da umrumda degil.Ben bu aksam rahat yatamiyacaksam bunu sevebi ben degilim.

kralı hitap şeklinde söyledim gökhancım resmiyetten değil :D

----------------------Drogba---------------------

---------------------------------------------------

------Bruma--------------------------Aydın------

----------------------Selçuk----------------------

---------------Ceyhun------Melo-----------------

Riera-------Semih---------Chedjou--------Eboue

----------------------Eray------------------------

Tek forvete dönsek daha verimli oynamaz mıyız deplasmanlarda?

Muhakka tek forvet oynamalıyız. Eğer ki çift forvet oynayacağız diye bir fantezi içine girersek eyvahlar olsun. Düşünmek bile istemiyorum gerçekten.

------------Melo--------x--------Selçuk----------

----------------------------------------------------

Dany-------Ceyhun---------Chedjou--------Eboue

----------------------Eray------------------------

Zan oynayabilirmi hiç bi bilgim yok bu konuda. ama eğer oynayabilirse

---------------Melo------Selçuk----------------