STSL 13/14 H:11 | Kayserispor 0-3 Beşiktaş | M.S | 9 Kasım - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:11 | Kayserispor 0-3 Beşiktaş | M.S | 9 Kasım

Sonunda biri daha söyledi.Allah'tan Holosko oynamıyor.Holosko'nun oynadığı dönemle maç başına 1000 kere Holosko diyordu.

ben her fırsatta söylüyorum

kaç kere şikayet maili attım digitürke.

adam top sürerken topu her dürttğünde ismini söylüyor.

o maçı anlatırken gözlerini kapattığında maçı radyodan dinliyormuş gibi oluyorsun.

rezillik

Centilmenlik mis adamin ayagina bas hakem musveddesi faul bile vermesin

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Faul çalmış gibi baslatti birde oyunu komedi ya vallahi komedi

biz yarın kazansak bile bu sene şampiyon olmayız.bu kaçıncı hakem hatası bjk lehine..

(hakemli gol averajı)

fenerbahçe 25

beşiktaş 21

böyle olur sene sonu.hakemler bu kadar gol attırır.

ilk pozisyonda da ikinci pozisyonda da mal yan hakem yanlış yerde duruyor.

bunu da vermiyorsanız.5. hakem ne yapıyor orda rugby mi oynuyor. çalsana düdüğünü .neye yararsın .bide izliyormuş gibi durmuş

Şunlar sırf fener yalakalığından süper finalde bilmem kaç santim ofsayt için ağladıkları günü hatırladım şerefsiz ikinciler bu gol için ne düşünüyorlar acaba..

Oha ofsayt değil ofsayt verdi karşıdaki yardımcı kimin nesi? Bu arada bi kaleci nasıl puan alır Tolgayı izleyin ;)

Mouche icin ofsayt kaldirdi hakem bu ofsayt ise ey kor hakem 2 mt olan ne?

Oğuzhan yine super rol yapiyor suratina tukurmus olmasın rakip

bu melih gümüşbıçak denen spiker bozuntusu maç keyfinin içine ediyor

çok gereksiz konuşuyor, bi adamın ismini 5 kere söylüyor

radyo spikeri

bi tanesi de isimlerin sonunu uzatıyor ve abartıyor deli oluyorum. özellikle ismi n ile biten futbolcuları söylemeye bayılıyor gökhannNN, ilhannNN

o kadar para dönen bir yayın yapıyorlar TRTdeki çok tecrübeli hem de başarılı spikerleri almaları lazım. çok eskiden ispanya ligini, EPL programlarını TRTde zevkle izlerdim yani TRTnin şuanki tecrübeli spiker kadrosu çok başarılı bence.

İngiltere Premier ligde de spikerler belli bir yaşın üzerinde, her halta atlamıyorlar maçın önüne geçmeden muhteşem anlatıyorlar. bizimkiler sanki radyodan anlatır gibi herşeyi yetiştirmeye çalışıyor bu sefer iyice batırıyorlar. bu nasıl bir zevksizliktir ya müşteri talebinden dolayı mı yoksa yöneticileri mi bunu istiyor anlamakta güçlük çekiyorum.

sesi kapatıyorum gs maçı dışında zaten ben

Üst Alt