STSL 13/14 H:15 | Gençlerbirliği 1-1 Galatasaray | M.S | 15 Aralık - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:15 | Gençlerbirliği 1-1 Galatasaray | M.S | 15 Aralık

3-5-2 oynariz herhalde yine. Mutlaka önde Umut-Drogba oynamali. Burak artik fitik ediyor insani. Bence güle oynaya yeneriz bu gazla :encouragement:

Forvet Umut Burak. Rieranın yerine de Bruma oynarsa çok daha iyi olabilir. Bruma'nın kademe anlayışı da çok iyi. Koridoru komple kullanabilir. Ve Drogbanın dinlendirilmesi iyi olur. En azından yedek başlaması iyi olur.

Muslera

Semih

Gökhan

Hakan

Melo

Eboue

Selçuk

Bruma

Sneijder

Burak

Umut

Artik Juventus macini unutun, bu maca odaklanin. Bu moralle bu maci almayiliz, bahane falan olamaz..

Ligde 3de3 yapmak sart kalan maclarda, carsamba gunu de Balikesir maci var, onu da alip kupada bi ust tura cikmaliyiz, yani yilbasina kadar bu 4 maci da yenip, ondan sonra bu moralle takim ligin ikinci yarisina goz dagi vermis olur.. Daha olumlu bakariz lige de..

Farkı azaltmak en azından ikinci yarıya kadar korumak adına galibiyet almak zorundayız. Zor maç. İnşallah kayıpsız geçeriz.

Kar varsa zeminde rahat aliriz:D

Şaka bir yana zor bir mac olacak, Gençler 2-3 haftadır galibiyete hasret yanilmiyorsam...

♧tapatalk♧

Kar varsa zeminde rahat aliriz:D

Şaka bir yana zor bir mac olacak, Gençler 2-3 haftadır galibiyete hasret yanilmiyorsam...

♧tapatalk♧

Ankara'da kar filan yok bu aralar. Çok keskin bir ayaz var. 15.30 ideal bir saat. Günün en yumuşak saatleri ama hava kararmaya başladığı an çok hızlı ısı düşüşü oluyor. Maçın sonlarında bizim takım sersemleyebilir bu yüzden.

Kimse dinlenmesin. Kupa maçı var orada dinlenirler zaten. Drogba da Riera da oynasın. Burak yerine Umut oynayabilir. Ancak yabancı sınırına Riera mı Chedjou mu Eboue mi takılacak merak ediyorum. Hakan, Sabri, Ceyhun'dan biri ilk 11'de olacak.

3-4-1-1 oynarsak gençler'e pozisyonda vermeyiz.

Kesinlikle orta sahada yekta değerlendirilmeli.

Forvet tek olmalı Burak/Drogba/Umut(bana kalsa drogbayı deplasmanda oynatmam hem dinlenir hemde taraftarla coşan bir adam) arkasında serbest sneijder.

3-4-1-1 oynarsak gençler'e pozisyonda vermeyiz.

Kesinlikle orta sahada yekta değerlendirilmeli.

Forvet tek olmalı Burak/Drogba/Umut(bana kalsa drogbayı deplasmanda oynatmam hem dinlenir hemde taraftarla coşan bir adam) arkasında serbest sneijder.

Çok bonkörsün.

12 kişi yazan gördüm, 7 yabancı yazan gördüm ama 1 kişi eksik ilk oluyor benim için :)

Üst Alt