STSL 13/14 H:15 | Gençlerbirliği 1-1 Galatasaray | M.S | 15 Aralık - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:15 | Gençlerbirliği 1-1 Galatasaray | M.S | 15 Aralık

Bu moralle kesinlikle son 3 maçı da kazanırız, kupada da tam gaz gideriz, devreye kadar kayıp olmaz diyorum, devre arası mantıklı takviyelerle şampiyonluk yolunda da artık çok iddialı bi hale geliriz, gruptan çıkarak ekonomik ve prestij olarak çok ciddi bi mesafe kaydettik, bu maç için de ben mancininin yerinde olsam Drogbayı dinlendiririm, Sneijderi kesin oynatırım maç eksiğini gidermesi lazım, riera yerine Brumayı denerim 3-5-2 de bruma solda nasıl oynayacak bi görmek isterim, sağ tarafta da ama bu maç ama kupa maçında ebuenin alternatifi olacak başka birini denerim mesela aydını, forvete de kesinlikle Umutla başlarım, umuta belki büyük maçlarda hiç düşünmüyordur ama ben olsam böyle maçlarda kesinlikle şans veririm..

MUSLERA

GÖKHAN - SEMİH - CEYHUN(CHEDJU)

EBUE(AYDIN) - SELÇUK - MELO - BRUMA(RİERA)

UMUT - BURAK

aydını çok severim bkz avatar

ama 3-5-2de olmaz aydın falan sabri bile olur aydın ııh

top rakipteyken uyuyor

Çeptalk

Zaten zor maç. Hakem kim diye bi bakim dedim. Fenerlı yunus yıldırim vermişler. Bu ezik hakem iyi timsaha gelmişti Bursanın şampiyonlugunda. Fener-trabzon maçını yönetiyordu. Son düdügü çaldıgında sinsi sinsi gülüyordu. O da fener şampiyon oldugunu zanediyordu..

ben fenerle aramızda 9 değil 6 puan olduğuna inanıyorum, futbolcularda o şekilde düşünmeli. nasılsa şampiyon olmak istiyorsak bu şikecileri arenada yenmemiz şart. o yüzden 6 puan kapanmayacak bi fark değil. şikeciler 6 dan fazla puan kaybeder, önemli olan bizim artık firesiz gitmemiz. ersunun çalıştırdığı tüm takımlar 2. yarı bitikleri oynuyor, o yüzden kayıpsız gidersek bunlara hayatlarında görmedikleri eziyeti çektiririz

İyiki kendi evimizde oynamıyoruz. Drogba'yı ekonomik kullanmak lazım. Sneijder sakatlığı yeni geçtiği için sonradan oyuna girebilir. Burak yerine mutlaka Umut oynamalı. Bruma ilk 11 başlamalı.

1.si adam gibi cevaplar yaz.

2.si kusura bakma sana danışmadan yorumumu yazmışım bu seferlik affet.

harbiden 35 yaşında mısın? bence 15sin daha...

Mesajda ben bir saygısızlık görmüyorum. Senin saygı eşiğin düşükse ben bilemem.

Adamlık yaşta değil baştadır. Yazdıklarınla kendin çelişmişsin.harbiden 35 yaşında mısın? bence 15sin daha... gibi mesajlar adamlık göstergesi ise aramızdaki en adam senmişsin.

Seninle futbol konuştuğum için kendimden özür diliyorum.

Bilet kalmamış mı bu maca?Kale arkası,kapalı filan full gözüküyor biletixten ,Gençler maratonu gişeden satılıyormuş acaba orayı da biz mi doldururuz.yigene söz verdik götürecez diye.

Mesajda ben bir saygısızlık görmüyorum. Senin saygı eşiğin düşükse ben bilemem.

Adamlık yaşta değil baştadır. Yazdıklarınla kendin çelişmişsin.harbiden 35 yaşında mısın? bence 15sin daha... gibi mesajlar adamlık göstergesi ise aramızdaki en adam senmişsin.

Seninle futbol konuştuğum için kendimden özür diliyorum.

bencede hadi uza...

Üst Alt