STSL 13/14 H:15 | Gençlerbirliği 1-1 Galatasaray | M.S | 15 Aralık - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:15 | Gençlerbirliği 1-1 Galatasaray | M.S | 15 Aralık

Ankara'da kar filan yok bu aralar. Çok keskin bir ayaz var. 15.30 ideal bir saat. Günün en yumuşak saatleri ama hava kararmaya başladığı an çok hızlı ısı düşüşü oluyor. Maçın sonlarında bizim takım sersemleyebilir bu yüzden.

Kimse dinlenmesin. Kupa maçı var orada dinlenirler zaten. Drogba da Riera da oynasın. Burak yerine Umut oynayabilir. Ancak yabancı sınırına Riera mı Chedjou mu Eboue mi takılacak merak ediyorum. Hakan, Sabri, Ceyhun'dan biri ilk 11'de olacak.

Hoca Ceyhun'u seviyor. Bence Ceyhun oynar.

Rotasyona falan gerek yok kesinlikle. Yeterince puan kaybettik zaten, artik herkes nerede oynadigini iyice kavramistir diye düsünüyorum. 7 yabancidan birini feda edecegiz maalesef, bu adam kim olacak merakla bekliyorum. Bir de üstüne Bruma da var, onu da oynatamiyoruz :(

Muslera Melo Sneijder Drogba dörtlüsünün yeri kesinlikle garanti. Bu 3-5-2 sisteminde özellikle Sabri ve Hakan Balta oynayacak en son adamlar. Hakan ve Sabri'yi Gaziantep BB macinda gördük zaten. Bu sebeple kesilmesini bekledigim adam Chedjou. Mancini'nin geldiginden beri her macta 90 dakika oynattigi tek adam.. O bile nasibini alacak kontenjandan.

Öğle maçı olması ve deplasmanda oynuyor olmamız nedeniyle puan kaybı ihtimali yüksek.3-5-2 oynayacaksak Chedjou kesilmeli.Bruma,Dany ve Amrabat da tribüne yollanmalı.

Çıkışımızı devam ettiririz umarım, lig'de umutlar daha bitmedi fener ikinci yarı zor deplasmanlara gidecek bizim oyuncularımızın bunları düşünmesi lazım.

Ligden umudumu kestim bu sene için. fener'e kesinlikle ligi aldılırlar bu yıl, puan kaybetmelerine izin vermezler. 2. olalım kafi. Nasıl olsa direk olarak ŞL'e gideceğiz.

Bu maça arkadaşım bilet almış.Bilet alırken biletix'te kimlik sormuşlar, kendininki için kendi kimliğini, benimki için abisinin kimliğini göstermiş ben olmadığım için.Yani bilet benim ismim ve kimliğim üzerine değil.Stada girerken bilete kayıtlı olan kimlikler elimizde bulunacak ama.Maça girerken bir sıkıntı olur mu?Olursa ne yapmamız gerekir?

Bu maça arkadaşım bilet almış.Bilet alırken biletix'te kimlik sormuşlar, kendininki için kendi kimliğini, benimki için abisinin kimliğini göstermiş ben olmadığım için.Yani bilet benim ismim ve kimliğim üzerine değil.Stada girerken bilete kayıtlı olan kimlikler elimizde bulunacak ama.Maça girerken bir sıkıntı olur mu?Olursa ne yapmamız gerekir?

Yok bilet alırken tc falan soruyor öyle giriste sıkıntı olmaz

* tapatalk

Bu moralle kesinlikle son 3 maçı da kazanırız, kupada da tam gaz gideriz, devreye kadar kayıp olmaz diyorum, devre arası mantıklı takviyelerle şampiyonluk yolunda da artık çok iddialı bi hale geliriz, gruptan çıkarak ekonomik ve prestij olarak çok ciddi bi mesafe kaydettik, bu maç için de ben mancininin yerinde olsam Drogbayı dinlendiririm, Sneijderi kesin oynatırım maç eksiğini gidermesi lazım, riera yerine Brumayı denerim 3-5-2 de bruma solda nasıl oynayacak bi görmek isterim, sağ tarafta da ama bu maç ama kupa maçında ebuenin alternatifi olacak başka birini denerim mesela aydını, forvete de kesinlikle Umutla başlarım, umuta belki büyük maçlarda hiç düşünmüyordur ama ben olsam böyle maçlarda kesinlikle şans veririm..

MUSLERA

GÖKHAN - SEMİH - CEYHUN(CHEDJU)

EBUE(AYDIN) - SELÇUK - MELO - BRUMA(RİERA)

UMUT - BURAK

Üst Alt