STSL 13/14 H:19 | Galatasaray 6-0 Bursaspor | M.S | 2 Şubat - Sayfa 118 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:19 | Galatasaray 6-0 Bursaspor | M.S | 2 Şubat

Çok uzun zaman sonra ilk kez Galatasaray' ın bir lig maçını kaçırdım. Maç oynanırken uçaktaydım.

Otele geldikten sonra, kazandık mı acaba, Bursa da kolay rakip değil, Gaziantep maçındaki oyun ortada vs vs diye düşünürek, korka korka telefondan sonuçlara baktım. 6-0' ı görünce gözlerim yuvalarından fırlayacaktı. Yanlış mı gördüm diye bir kaç kez baktım :)

Çok uzun zaman sonra ilk kez Galatasaray' ın bir lig maçını kaçırdım. Maç oynanırken uçaktaydım.

Otele geldikten sonra, kazandık mı acaba, Bursa da kolay rakip değil, Gaziantep maçındaki oyun ortada vs vs diye düşünürek, korka korka telefondan sonuçlara baktım. 6-0' ı görünce gözlerim yuvalarından fırlayacaktı. Yanlış mı gördüm diye bir kaç kez baktım :)

Sen sezon sonuna kadar hep uc bence.

Sana forum olarak ucak bileti ayarlayalım :)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rıdvan:

"Galatasaray'ın da kendine has bir özelliği var türkiye'de.

7 puanlık farklar sanki 1 puanlık bir farkmış gibi bir lobi, bir desteği var Galatasaray'ın.

Kendileri de yaratıyorlar bunu, bu da önemli bir özelliktir aslında.

Taraftarı, medyası, başkanı falan bu motivasyonu hep yüksek tutmaya çalışıyorlar"

medyasi derken ridvanim ? HABERTURK/SPORX/FANATIK/FOTOMAC/NTVSPOR/HURRIYET/MILLIYET/LIGTV ve sayamadiklarim Sikebahcenin medya organlari bizim degil .. bizim tek medyamiz GSTV ..

Rıdvan:

"Galatasaray'ın da kendine has bir özelliği var türkiye'de.

7 puanlık farklar sanki 1 puanlık bir farkmış gibi bir lobi, bir desteği var Galatasaray'ın.

Kendileri de yaratıyorlar bunu, bu da önemli bir özelliktir aslında.

Taraftarı, medyası, başkanı falan bu motivasyonu hep yüksek tutmaya çalışıyorlar"

Ona buyuk takimin kendine olan guveni denir, lobi denmez, Ridvan bey. ;)

Ceyhunu çok beğendim. 2-3 pas hatası dışında kusursuz oynadı.

Melo bu senenin başından beri tek baş kaldıran, hatta belkide takımı ateşleyen tek isim. Aldıgı her cent helal olsun.

Ama sabri için ayrı bir parantez açmak istiyorum. Tamam kapasitesi belli, iyi bir futbolcu olmayabilir, şu takıma yakışmıyorda olabilir ama gerçekten elinden gelenin en iyisini yapmaya calısıyor. Sabriye şu kahkaha atmayı bırakıp az biraz destek olsak şu performansı sürekli gösterebilir.

Şu anda takımda tek aksayan yada formsuz biri varsa oda selçuk maalesef. Ama yinede banko yazılır ilk 11 e

Üst Alt