STSL 13/14 H:21 | Fenerbahçe 2-1 Kasımpaşa | M.S | 16 Şubat - Sayfa 100 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:21 | Fenerbahçe 2-1 Kasımpaşa | M.S | 16 Şubat

Ben arenayı bekliyorum büyük bir istekle 6 mı 7 mi olur göreceğiz alves,emre,caner, volkan kırmızıları var

Sent from my iPhone using Tapatalk

fener çok gergin.

baskıyı kaldıramıyor.

her maça çok agresif başlıyorlar ama bu agresflik baskının yarattığı agresiflik.

gol gelmedikçe sinir katsayıları yükseliyor, hata yapıyorlar, hakeme sarıyorlar.

gol gelmedikçe toplu olarak hareket etmekten uzaklaşıyorlar, zaten bireyseller, daha da bireyselleşiyorlar.

kontrolü kaybediyorlar.

kötü oynuyorlar zaten, böyle götüremezler.

rahat olun.

bu maçla şampiyonluğumuz garantilendi.ilahi adalet denen şeye inanıyorum bu pisliklerin elinden bir kez daha alacağız şampiyonluğu,sene sonunda da infantino reyiz işini yaptı mı demeyin keyfime.nefretimsin fenerbahçe nefretim

fener çok gergin.

baskıyı kaldıramıyor.

her maça çok agresif başlıyorlar ama bu agresflik baskının yarattığı agresiflik.

gol gelmedikçe sinir katsayıları yükseliyor, hata yapıyorlar, hakeme sarıyorlar.

gol gelmedikçe toplu olarak hareket etmekten uzaklaşıyorlar, zaten bireyseller, daha da bireyselleşiyorlar.

kontrolü kaybediyorlar.

rahat olun.

bizim galip gelmemiz çok önemli onlarda korku başladı biranda 4 puan olunca

acaba sorusu yiyor içlerini

yenemzsek ne bizde inanç kalır ne onlar şampiyon olamayacağını düşünür

yarın çok kritik

Yarın deplasman serisi başlamalı bu cikciklerden bir cacık olmaz yeni bir travma senesi olur denizli kadar olmasa da 10 puandan verilen sampiyonlukta iyi koyar kargalar çok ta fifi zaten en kolay maçlardan biri olur haftaya aman antalyaya puan vermeyelim rüzgar bizden yana su an.

Eninde sonunda bu baskıyı kaldıramayacaklar.Sonuçta biz güleceğiz .1-1 olduğunda kısa da sürse öbür tarafa gidip gelmişlerdir.Bu bile onlara yeter.Tabi ki ilk önce Antalyayı kayıpsız geçmeliyiz.

kusura bakmayın ama tutamıyorum kendimi.herşey kabulümdür ama emre gol attı ya yemin ederim sinirlendim.bu haysiyetsiz bu kansız herifi gördükçe deli oluyorum arkadaş.Allah cezanı verede kurtulalım.her maçta itiraz mı eder bir oyuncu ya.her maçta küfür mü eder.hırsındanmış savunanlar böyle diyor.senin hırsını...

Bu geceden zaten umudum yoktu ve beklenen bir sonuç çıktı. Ama gelecek haftaki Elazığ maçları daha zor olacaktır. Puan kaybı yaşayabilirler..

azizin şampiyon olamazsak hesabını sorarım demesinden sonra bu ligin adil devam edeceğini kimse beklemesin artık. haftaya elazığ maçında daha büyük şeyler bekliyorum. fbye kadıköye kadar puan kaybettirmezler. çünkü bundan sonra, fbye kkart asla çıkmaz. aleyhine penaltı çalınmaz. fb için tekme atmak, tükürmek, küfür etmek serbest. ama bunu rakip takım yaparsa anında atılır. bu şartlarda fb puan falan kaybetmez daha.

Len o Aslantepe maçini her gün aklima geliyor.. bizim bu formda onlari 4-5 çakarsak etrafimdaki tüm Fenerlilerin yüzlerine gülecegim, o gün hayirlisiyla gelse de fena çaksak. :D

GERÇEKLERI TARIH YAZAR!

fener çok gergin.

baskıyı kaldıramıyor.

kontrolü kaybediyorlar.

rahat olun.

Adam gibi hakemler olsa her maç net eksik oynarlar... Bu maçı zaten alır diyordum fener.. Elazıgdan umutluyum ama daha bize gelecekler trabzona besiktasa gidecekler.. Sakin olmak lazım. Kendi maçlarımızı kazanalım yeter.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt