STSL 13/14 H:21 | Fenerbahçe 2-1 Kasımpaşa | M.S | 16 Şubat - Sayfa 99 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:21 | Fenerbahçe 2-1 Kasımpaşa | M.S | 16 Şubat

"Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz" bla bla bla.ağzınızın suyu akarak baktığınız kupaların büyüklüğü altında ezilip kaldınız ezikler

İşte böyle yapınca da yönetimi zan altında bırakıyorsun, hoş bir durum değil. Ayrıca 2 bin aktif adamın olduğu yerde çifte standart istemeden de olsa olur, her yerde oluyor malum.

Zan altında bırakma niyetim yokdu kimseyi vallahi, pardon ,özür. Zaten öyle düşüncem olsaydı çok daha önce yazardım bu konuyu burda veya orda. Ama yazımda eklediğim gibi " bilerek veya bilmeyerek çifte standart uygulandı". Rapora bakıldı belkide sadece . Dediğin gibi bir sürü üye var forumda ve belkide yoğun olduğu bir döneme konu denk gelip adminler bütün gecen juhabeti okumadılar.

Yalniz bu fenerliler cidden mal :D Yani öyle böyle degil. Söyle sakince düsündügümde fena sekilde gülmem geliyor.

Aziz cikiyor ülke elden gidiyor diyor, Ümit Özat TV basinda 'bakin adam baska birseyden bahsediyor, ülke elden gidiyor' diye inanip agliyor :D

ulan ne yapti ne ettiler yine hakemlere ucuz kart verdirtiler.

tamam sari verebilirsin ama kirmizi icin cok kolay bi kart.

gecen hafta aglamalar ise yaradi belliki, yoksa bu mac kafa kafaya gidiyordu

hatta aptal babel pozisyonu harcamasa öne bile gececektiler.

Bgnuk96CEAAnUaI.jpg:large

Bunu küfür olarak söylemiyorum, ama Bekir ne yapiyor ya?

Insan utanir biraz. Futbolu biraktiktan sonra oldugunu itiraf ederse hiç şaşirmam.

öncelikle fb için önemli bir galibiyet

fakat

bu akşam fbli futbolcuların gözünde korkuyu, endişeyi, paniği, kendilerine güvensizliği gördüm. puan farkı bianda 4e düşünce medyanın da bizi gazlamasıyla sanki fbli futbolcular sezonun son şampiyonluk maçını oynar gibi ruh halindeydiler. özellikle 1-1 olunca

kaptırdıkları her topta panik yaptılar. kameralar seyircileri ne zaman gösterse hepsi tırnaklarını yiyordu. bu galibiyet onlara moral vermiştir fakat üzerlerinde anormal baskıyı atlatmaları için yarınki antalya maçını beklemek zorundalar

olur da yenersek haftaya fb yine panik futboluna devam eder yenersek fb kadar şansımız var, kaybedersek fbnin de bizim de inancımız kalmaz gsnin şampiyonluğuna.

çok doğru tespitler ve kaliteli analizler yaptım, tespitlerime katılıyorum ama bu kalite bana yakışmadı

Üst Alt