STSL 13/14 H:21 | MP Antalyaspor 2-2 Galatasaray | M.S | 17 Şubat - Sayfa 115 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:21 | MP Antalyaspor 2-2 Galatasaray | M.S | 17 Şubat

Şu bir gerçek ki bizim futbolcuların çoğu maç seçiyor hatta içerde aslan dışardan kuzular. Deplasmanda hiç mücadele etmiyorlar hiç kimse sorumluluk almıyor. Bakın Chelsa deplasman maçında nasıl yırtacaklar. Niye çünkü oranın bir reklam yeri olduğunu hepsi iyi biliyor.

ben kesinlikle sampiyon olacagimizi dusunmuyorum. 2. yari baslamadan dedim bu takim deplasmanlardan maximum 10 puan alir 2. yari diye. 5 yada 6 deplasman macimiz kaldi en en iyi ihtimalle 10 puan aliriz evimizdeki butun maclari en iyiihtimlle kazanacaimizi dusunursek 21 puan almis oluyoruz.

en iyi performansimizla tahminen 72 puan civari bitiriyoruz. fener evindeki maclarin hepsini kazandigi zaman kafadn 65 puan aliyor. Geride kalan 7 deplasman macindan 7 puan cikarmalari onlari sampiyon yapacaktir.

Aklın yolu bir hocam. Şu kadro deplasmanda bile kazanabilir.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Artık çift forvet sevdasından vazgeçmemiz şart.Kanatlı sistem 4-4-1-1 hem deplasman hemde içerde yeterlidir.Zaten içerde bir sıkıntımız yok öyle yada böyle alıyoruz 6-0 olmaz 2-0 olur sağlam garantici olur.Deplasmandada bu kadar defans açık vermez vur kaç yapar 1-0 2-1 alırız.Ayrıca drogba ciddi anlamda takımı bozuyor biraz dinlensin ben drogbanın chelsea maçlarındada katkı vereceğine inanmıyorum.Çift forvet kanatsız chelsea bizi duman eder.Bir 6 golü daha kaldıramam.

ben kesinlikle sampiyon olacagimizi dusunmuyorum. 2. yari baslamadan dedim bu takim deplasmanlardan maximum 10 puan alir 2. yari diye. 5 yada 6 deplasman macimiz kaldi en en iyi ihtimalle 10 puan aliriz evimizdeki butun maclari en iyiihtimlle kazanacaimizi dusunursek 21 puan almis oluyoruz.

en iyi performansimizla tahminen 72 puan civari bitiriyoruz. fener evindeki maclarin hepsini kazandigi zaman kafadn 65 puan aliyor. Geride kalan 7 deplasman macindan 7 puan cikarmalari onlari sampiyon yapacaktir.

yuhh ölmeden mezara koydun bizi ilk yarıdaki galatasarayla şimdiki bir mi sadece saçma hatalar buraya getirdi bizi

Beşiktaş deplasmanda en çok puan alan takım zaten bütün maçları deplasman bunların hafife alırsak sonuç bugünkü gibi olur necip atılmasa fbyi deplasmanda yenecekti bunlar kendi sahamızda disiplinli oynarsak çok rahat alırız tabi akıllar Chelsea maçında olmazsa bugün gerçekten çok kötü oynamışız

Beşiktaş deplasmanda en çok puan alan takım zaten bütün maçları deplasman bunların hafife alırsak sonuç bugünkü gibi olur necip atılmasa fbyi deplasmanda yenecekti bunlar kendi sahamızda disiplinli oynarsak çok rahat alırız tabi akıllar Chelsea maçında olmazsa bugün gerçekten çok kötü oynamışız

Beşiktaşı fazla ciddiye alan yok zaten. Eskişehir Bursa Anteo fln hepsini yürüyerek yendiler, özellikle Eskişehir hiç oynamadı bunlara karşı

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

yıkıldım resmen ya, yıkıldım. Drogba ve selçuk ikisi de berbattı, artık kulubeye çekilsinler. her maça 9 kişi başlıyoruz. Bir diğer hususta yine kanatsız oynadık, veysel girip sabri sağ açığa geçince bile o kanat nasıl da canlandı. Şu maçta aydın ve riera olabilse mesela, eminim 3.golü bulurduk. deplasmanda kanatsız oynayacağımız her maçta böyle dokuz doğuracağız. dön tek forvete bi kanatta telles bi kanatta sabri veya veysel sneijderi de koy forvet arkasına. aklım almıyor koskoca mancini nasıl kanatsız maç kazanacağını düşünüyor, nasıl göremiyor bu kadar basit bi gerçeği. Tugay sen necisin bu takımda.

yediğimiz ilk gole kadar gayet iyiydik.

sneijder 2. golü yapsa mancininin dediği gibi maç kopacaktı.

beraberlik golü gelince takım bocaladı sonra "şanssız" yediğimiz golle zaten herşey berbat oldu.

ikinci yarı bastıran saldıran bi Galatasaray bekliyodum (onu yapsak sonuç böyle olmazdı çünkü ilk yarı bunu gördük baskıda hata yaptı antalya savunması) ama sanki 2-1 öndeymişiz gibi rakibi bekleyen bi Galatasaray gördük. Buraktan başkasına pas atmaktan aciz bi selçuk vardı.

zaten 70 e kadar beraberliği yakalayamazsak galip gelmek mümkün değildi.

demekki takım iç sahada aslan dış sahada kedi. demekki taraftarın gazıyla oynuyolar. nerde 2 maçta 9 gol atan takım nerde bugünkü takım.

biraz şanssızlıkta var tabiki

geçen sene 21. hafta 40 puandaydık bu sene 41 geçen seneye göre 1 puan iyi ama rakipler geçen seneki gibi değil.

şampiyonluktan söz edebilmek için deplasmanda maç kazanmalıyız.

maçın en kötüsü selçukmu drogbamı deseler karar veremezdim.iyileri ise gözüme çarpan muslera ve tellesdi. en azından telles bi nebze teselli etti.

burdisso kimin aklına gelmiş, nerden bulmuşlar, çok aramışlar mı inanılır gibi değil

adam tam bir kazma zaten boca taraftarları bile gittiğine çok sevinmişler

bence sezon sonunu beklemeye gerek yok dönsün ülkesine allahtan kiralık

sanmıyorum toparlarız bence gaz meselesi fener kaybedince gaza geliyolar bkz 6-0 bursa

6-0 da ayni 1-0 da ayni 3 puan veriliyor. Bursayi biz fener o hafta kaybetti diye yenmedik, o bursayi biz her turlu yenicektik zaten. Belki 2-1 yencektik belki 1-0 fener kaybedince o gun bursada kotu gununde olunca 6-0 yendik. Ancak bence biz hic degismedik ayni tas ayni hamam devam ediyoruz. Suan varsayimlar uzerinden gidiyoruz ancak ortadan cok net bir istatistik var bu takim deplasmanda mac kazanamiyor ve kazanamayacakta.

beraberlik golü gelince takım bocaladı sonra "şanssız" yediğimiz golle zaten herşey berbat oldu.

ikinci yarı bastıran saldıran bi Galatasaray bekliyodum (onu yapsak sonuç böyle olmazdı çünkü ilk yarı bunu gördük baskıda hata yaptı antalya savunması) ama sanki 2-1 öndeymişiz gibi rakibi bekleyen bi Galatasaray gördük. Buraktan başkasına pas atmaktan aciz bi selçuk vardı.

demekki takım iç sahada aslan dış sahada kedi. demekki taraftarın gazıyla oynuyolar. nerde 2 maçta 9 gol atan takım nerde bugünkü takım.

geçen sene 21. hafta 40 puandaydık bu sene 41 geçen seneye göre 1 puan iyi ama rakipler geçen seneki gibi değil.

maçın en kötüsü selçukmu drogbamı deseler karar veremezdim.iyileri ise gözüme çarpan muslera ve tellesdi. en azından telles bi nebze teselli etti.

Bu takimda gazla calisan cok oyuncu var. Bunlarin basinda drogba geliyor selcuk geliyor hatta melo geliyor. Deplasmanlarda bu kadar kotu olmamizin nedeni oyuncular direncli degiller baskili oynamiyorlar cunku arkalarindan gazlayan bir taraftar yok. Bu suna benziyor hicbir kucuk cocuk babasi ders calis demeden jkendi isteyerek ders calismaz bizim takimd oyle arkadan ittirmedikce oynamiyor. Gecen senelerde fatih terim hadi aslanlarim hadi koclarim diyerek gazla bir yere kadar goturuyordu iyi oynamasakta.

Ya da diğer takımlar yani rakiplerimiz dışındaki takımlar daha güçsüz.

Bu takımda neden istek yok.Diğer maçlara bakıyorum anadolu takımlarında bile bi istek bi hırs hakeme itiraz etme diğer takımla kavga etmeler falan.Bizde ne sahada mücadele var ne kazanma hırsı var böyle şampiyon falan olamayız ne oldum havasına girmemeliyiz

Üst Alt