STSL 13/14 H:21 | MP Antalyaspor 2-2 Galatasaray | M.S | 17 Şubat - Sayfa 116 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:21 | MP Antalyaspor 2-2 Galatasaray | M.S | 17 Şubat

burdisso kimin aklına gelmiş, nerden bulmuşlar, çok aramışlar mı inanılır gibi değil

adam tam bir kazma zaten boca taraftarları bile gittiğine çok sevinmişler

bence sezon sonunu beklemeye gerek yok dönsün ülkesine allahtan kiralık

bruma, chris, chedjoue yerine verilen 10 kusur milyona adam gibi bir stoper alinirdi. resmen rezalet. seno sonu buriaso mudur be gider onun yerine baska kazma alirlar.

Şu Beşiktaş'ın arkasına düştük ya ona yanarım.

Bu kadar isteksiz oynamak neden anlamıyorum.

Kendimiz gibi oynasak güle oynaya şampiyon olacağız.

Millet yok kadrosuyla ittire kaktıra maç alıyor, bizde Drogba'nın maçı istemesini bekliyoruz.

Lider bir oyuncumuz yok.

Geçen sene ilk yarıda da böyleydi.Olmuyordu maçlara karakter koyamıyorduk.Dolayısıyla bunun motivasyonla alakası olduğunu düşünmüyorum zira Terim vardı.

Geçen yıl 2.devre Drogba ve Sneijder'in gelişi sayesinde bir hava yakalayıp galibiyet serisi yaptık ama ona rağmen unutmayalım 70 puanla şampiyon olduk.Anormal bir durum bu.

Oyuncu gurubumuz başarıya doymuş anlaşılan.Lige kesinlikle konsantre olamıyorlar.Nitekim ilk yarıda da Arena'daki maçları ite kaka kazandık.

Bir revizyon gerekiyor ama bunu ancak sene sonu yapabiliriz.Bize aç oyuncular lazım...

Selçuk tel tel döküldü saha da sabri en az 10 ortayı rakibe attı melo kart görmemek için çekingen oynadı resmen burdisso çok sıradan oyuncu g.zan dan fazlası ne? Telles kaliteli yıllardır aradıdığımız hucumcu bek ben çok beğendim drogba yürüdü sahada bugün 1 puan dan fazlasını haketmedik tita pirlo gibi her topu olumlu kullandı vederson nun araya attığı her top pozisyon oldu kahroldum ama ümidim var benim kızdığım tek şey çok ruhsuz oynadık çookk

Abi bu takima gaz veren yok deplasmanlarda bu takim alismis gaza

Eskiden terim bagrirdi :p kosarlardi hepsi terim tek basina tribun gibiydi

Mancinin taktigiyle terimin gazini birlestirebilseydik CL yi alirdik anasini satim :)

maça iyi başladık, arzuluyduk skor avantajını da ele geçirdik. Fakat antalya risk alıp üzerimize geldiği dakikalarda 2. golü bulamadık. Sebebi ise Drogba'nın aldığı topları kenarlara atamamasıdır. Haliyle en tehlikeli atak biçimi olan kaptırılan toplardan sağlam pozisyonlar yedik adamların iştahı kabardı. Selçuk ve Drogba takım adına birşey yapmayınca 9 kişi olarak baskı yedik. Gollerde geldi.

Drogba artık bitmiş bize faydası olmaz. Burak tek forvet ve sağ da hajroviç ile daha etkili takım oluyoruz. En azından takım görüntüsü oluyor.

Selçuk doymuş, kendini geliştirmesine gerek yok, sadece defans arkasına uzaktan ara pası başka numarası yok oyunda. çalım yok, dripling yok, verkaç yok, içeriye sokulma yok. ihtiyacı yok galiba.

Bu Selçuğun durumu beni kahrediyo nezaman düzelcek bu çocuk anlamadım.

Allah askina cocuklugu mu kaldi. Adam gelmis 29 yasina. Kendine sezon basindan beri bi ceki düzen veremedi. Özgüven, liderlik diye birsey kalmamis. Bence Selcuk Inan böyle giderse Selcuk Sahin olma yolunda hizla ilerliyor. Bir de su Burak inadi var ya, adami hasta ediyor mac boyunca. Kanka ise kanka, napalim, Galatasaray dan önemli mi? Her topu pisi pisine Buraga atma, kafayi kaldir bak baska kim var. 50 defa atiyorsan belki 3-4 tanesi pozisyon oluyor.

Puan farkı 4'e kadar düşmüşken, rakipler ite kaka ligi götürüyorken sen git saçma sapan puan kaybet. Hani kaybettik mi kazandık mı o da belli değil gerçi. Gene bir çuval inciri berbat ettik. Fenerin çok sürpriz puanlar kaybetmesi lazım ki anca öyle yakalayabilelim. Yani bize veya bjk'ye deplasmanda yenilmesi önemli değil, çok ekstra puan kaybı lazım. En basitinden içeride dandik bir takıma puan vermesi gerek yoksa bu iş yaş.

Bizde bazı oyuncular gerek yetenek gerek kafa olarak bu işi götürecek durumda değil, bu belli oldu. Gider bjk'ye 4 atarız, ertesi hafta Rize de puan bırakabiliriz böyle garip bir oyuncu grubumuz var. Ancak rakiplerin saçmalamasıyla bir şeyler olursa olur gibi.

Puan farkı 4'e kadar düşmüşken, rakipler ite kaka ligi götürüyorken sen git saçma sapan puan kaybet. Hani kaybettik mi kazandık mı o da belli değil gerçi. Gene bir çuval inciri berbat ettik. Fenerin çok sürpriz puanlar kaybetmesi lazım ki anca öyle yakalayabilelim. Yani bize veya bjk'ye deplasmanda yenilmesi önemli değil, çok ekstra puan kaybı lazım. En basitinden içeride dandik bir takıma puan vermesi gerek yoksa bu iş yaş.

Bizde bazı oyuncular gerek yetenek gerek kafa olarak bu işi götürecek durumda değil, bu belli oldu. Gider bjk'ye 4 atarız, ertesi hafta Rize de puan bırakabiliriz böyle garip bir oyuncu grubumuz var. Ancak rakiplerin saçmalamasıyla bir şeyler olursa olur gibi.

bizi bitiren deplasman maclari evde oynadigimiz oyunu disarda oynayamiyoruz.

ama ekstra puan söylemine katilmiyorum. 1 mac kayip etsinler yeter oda ister deplasmanda olsun.

ozaman puan farki 3 düsüyor. ondan sonra hersey olur, yeterki biz deplasmanda bi kazanabilelim.

bu hafta elazigla oynayacaklar deplasmanda elazig baya formda bugün birde ilk yarilarini seyrettim.

öyle oynarsalar yenebilirler. yeterki biz gelecek maci ve deplasmanlari kazanalim hersey olabilir.

Üst Alt