STSL 13/14 H:23 | Çaykur Rizespor 1-1 Galatasaray | M.S | 2 Mart - Sayfa 116 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:23 | Çaykur Rizespor 1-1 Galatasaray | M.S | 2 Mart

Burak yüzünden Veysel topa vuramıyor. O pozisyonu hazırlayan Umut. İyi bir koşu yapıyorı ve ortalıyor. Burak, Veysel'i bozuyor. Tek tek yazacağım aga çözüm bu gibi.

Katılmıyorum. Bak sen sadece gol pozisyonu olarak değerlendiriyorsun. İnanılmaz hatalısın şuan.

Burak Umut'tan hiçbir noktada iyi değildi. Geçelim onu bir kere.

Burak kaçak güreşiyor. Umut en azından bak en azından pres vs yapıyor koşuyor rakibi bozuyor. ORada o pozisyonda bulunuyor. Burak bir halt yapmadı bugün maalesef.

Saygı duyarım görüştür ben Umut u beğenmesim sen Burak ı ama sonuçta suçlu Mancini e golü kim atacaktı onu da zaten Chedjou attı hem de iki maçtır benim.eski mesajlarıma bakacak olursanız özellikle transfer.nöbetinde herkes savunmacı.derken ben gol atamıyoruz süper bir.golcü lazım dediğimde millet bana kızıyordu sonuç ortada şimdi daha da az gol yiyoruz bir tek Telles değişti ki o da son üç maçta oynadı hatırladığım kadarı ile biz gol atamıyoruz

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3 defa karsi karsiya pozisyonu atamazsan golu de yersin boyle.

Arkadas sirti donuk pas alamaz, hasbel kader alirsa topu stop edemez 3 mt acilir, hadi acildigi halde top onda kaldi arkasini donup sut atamaz veya dripling yapamaz, pas versin bari dersin pasin siddetini ayarlayamaz.

Arkadas golcuyum diye ortada gezinirsin, hafi bunlarin hicbirini yapamiyorsun, bari bos kaleye at su topu yahu.

Saygı duyarım görüştür ben Umut u beğenmesim sen Burak ı ama sonuçta suçlu Mancini e golü kim atacaktı onu da zaten Chedjou attı hem de iki maçtır benim.eski mesajlarıma bakacak olursanız özellikle transfer.nöbetinde herkes savunmacı.derken ben gol atamıyoruz süper bir.golcü lazım dediğimde millet bana kızıyordu sonuç ortada şimdi daha da az gol yiyoruz bir tek Telles değişti ki o da son üç maçta oynadı hatırladığım kadarı ile biz gol atamıyoruz

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayır bize net forvet lazım. Hatta ben devre arası demiştim. Hazır elimizde Drogba var. Siyahi bir forvet alalım genç verelim .Drogba'ya yardımcı olsun öğretsin birşeyler. İzlesin bolbol vs...

Ama bak, ben ne Umut'u ne de Burak'ı beğeniyorum demedim. İkisi de yeteneksiz ancak Umut mücadele ediyor bu birşey. Önde sürekli basıyor. İzliyorum şuan özseti önde sürekli basıyor rakibe bu sırada Burak yürüyor eli belinde.

Artik istisna bir iki isim haric tr den yetisen amator profesyonellik bilmeyen adamistemiyorum. Ha genc olur orasi ayri. Para ederken selcuk unut burak satilmali. Yerine gokhan inler hakan calhanoglu eren ve samet(alinabilirse) alinsin tolgay falanda eklenebilir. En azindan mantalite farki olur. Bu nedir ya. Milyon eurolari al kiz gibi oyna kosma

LG-E400 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

bu arada neden hiçbir medya %100 penaltı olan pozisyonu konusmuyor

sivas maçında gördük fenerlileri.hepsi ağlıyodu ama bizim taraftarımız bi penaltı pozisyonuna ağlamıyor takımın kötü olduğundan dert yanıyor

fenerliler günü kurtarma peşinde bizimkiler geleceği.işte bu yüzden

Hayır bize net forvet lazım. Hatta ben devre arası demiştim. Hazır elimizde Drogba var. Siyahi bir forvet alalım genç verelim .Drogba'ya yardımcı olsun öğretsin birşeyler. İzlesin bolbol vs...

Ama bak, ben ne Umut'u ne de Burak'ı beğeniyorum demedim. İkisi de yeteneksiz ancak Umut mücadele ediyor bu birşey. Önde sürekli basıyor. İzliyorum şuan özseti önde sürekli basıyor rakibe bu sırada Burak yürüyor eli belinde.

Abicim tamam ben de Burak süperdi iyi oynadı demiyorum hatta ben bugün Chedjou, Melo ve Yekta dışında ve penaltı harici Muslera hiçbirini beğenmedim zaten ama hak verdiğim konu adama kendi taraftarlatı dahil herkea küfrediyor beğenirsüniz beğenmezsiniz ayrı.ama adam son üç yılın gol kralı biraz da buna saygı göstermek gerek neyse.çok uzadı konu son olarak hiçbir futbolcuyu ölümüne savunmam ama birşeyler yapmışsa.iyi yerin.dibine de sokmam yani acımasız olmamak gerek iyi geceler herkese

Sony Xperia

Hani demeyim demeyim diyorum da.

Forumda ağzı torba olmayan o kadar çok adam var ki.Büzemiyorsun ileri geri konuşmaktan yorulmuyorlar da.

Tamam beyler şampiyon olmayız bitti . Maç takip başlıklarına yazmayıverin bitmiş ligle ilgili kimse de sizin karamsar mesajlarınızı okumak zorunda kalmasın. Bırakın biz kendi hayal alemimizde yaşayalım takıma inanalım bari.Bu seneki şampiyonluk yarışında takıma destek vermek istemeyen bari bizim içimizi karartmasın.

Herkes kendi halinde. Haftaya gelip maça yorum yapmazsanız ne kadar hoş olur var ya

Galatasaray, Beşiktaş, Sivas, kasımpaşa ve Trabzonun puanlar kaptırdıgı bi haftada Fenerbahçe tam 14 puan kazanmış oldu.

En yakın takipçileri ile puan farkları tekrar 6 ve 8 oldu. Ligin 2. yarısının başlayalı 6 hafta olmasına ragmen kapanan fark sadece 2, hem de bu süreçte Fenerbahçe 2 kez yenılgi ve 1 beraberlik almasına ragmen.

Bu tablonun gösterdigi tek gercek, Fenerbahce'nin istemese bile şampiyon olacagıdır.

Hala aşırı sinirliyim. Hazmedemiyorum bu rezilliği. En çokta zoruma giden, şu yönetimde bir tane bile futboldan veya futbolcudan anlayan adamın olmaması. Çünkü olsaydı bu kadar rezilliğe sessiz kalmaz ve bir noluyoruz diye sorgulardı. İçeride ite kaka kazan, dışarıda mal mal puanları dağıt.

Galatasaray, Beşiktaş, Sivas, kasımpaşa ve Trabzonun puanlar kaptırdıgı bi haftada Fenerbahçe tam 14 puan kazanmış oldu.

En yakın takipçileri ile puan farkları tekrar 6 ve 8 oldu. Ligin 2. yarısının başlayalı 6 hafta olmasına ragmen kapanan fark sadece 2, hem de bu süreçte Fenerbahçe 2 kez yenılgi ve 1 beraberlik almasına ragmen.

Bu tablonun gösterdigi tek gercek, Fenerbahce'nin istemese bile şampiyon olacagıdır.

Hadi hayırlsıı bakalım

Üst Alt