STSL 13/14 H:26 | Gaziantepspor 0-3 Fenerbahçe | MS | 24 Mart - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:26 | Gaziantepspor 0-3 Fenerbahçe | MS | 24 Mart

2ci olamazsak Galatasarayımız karışır. Secime bile gidile bilinir o durumda.

Seneye ligde ne fener nede bjk olacak bence bu arada.

Gecen sene hakem hatasıyla yenilmistik kadıkoyde eboueyi itmisti webo sampiyon olarak rahattık simdi aynı olayı fenerde yasasın insallah bir suru hakem hatası olsun soyle bi 3 4 atalım istiyorum bize yıllardır kadikoyde yapılan muameleyi bu sefer arenada bunlar yasasın

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Deplasmanda yenemediğimiz Antepi 35 dakikada bitirdiler, bu sene bizden daha iyiler. Belki oynadıkları oyun çok iyi değil ama takım oldular.

Ne yapıp edip 6 Nisan'da kazanmamız şart başka yolu yok.

Gecen sene hakem hatasıyla yenilmistik kadıkoyde eboueyi itmisti webo sampiyon olarak rahattık simdi aynı olayı fenerde yasasın insallah bir suru hakem hatası olsun soyle bi 3 4 atalım istiyorum bize yıllardır kadikoyde yapılan muameleyi bu sefer arenada bunlar yasasın

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6-3 skoru çok yakın geliyor bana o maç için.

neyse muratlarına erdiler ve şikecileri şampiyon yaptılar, bizde olmaları için ne gerekiyorsa yaptık tabi. bundan sonra olacaklar belli, madem şampiyon oldun ver bakalım 2011 in kupasını diyecekler adım gibi eminim. senaryonun son ayağı böyle olacak

emenıke ılk geldıgınde drogbayla karsılastırıp gulerdık :) bırının gucunun son demlerınde dıgerı yenı yenı gucune kavusan bırıydı..

Bizim yapımızla onların yapısı farklı çünkü.Bizi Türkiye'nin en başarılı takımı yapan faktör de bu bence.Ama son yıllarda yavaştan bunu da kaybediyoruz sanki.

Bizim yapımız farklı, bunu kabul ediyorum, zaten olması gereken de bu. Ama bazen çok anlamsız mantıklar güdebiliyoruz. Ha Aziz Yıldırım gibi olalım demiyorum ama gereken zamanda da gereken tepkiyi koymak lazım. Şampiyonluk kaybedildi diye her yapılana da göz yumulmamalı.

fener macından sonra full genclerle oynamamız lazım...hajrovıc ı nasıl buldu mancını buyuk zeka dıyordunuz onuda ben ıstemedım dedı kendısı...hajro onteveiro veysel umut ibrahim herkesın oynaması gerek...drogba burak selcuk da yedege cekılıp sene sonuna kadar oynatılmamalı

Üst Alt