STSL 13/14 H:26 | Gaziantepspor 0-3 Fenerbahçe | MS | 24 Mart - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:26 | Gaziantepspor 0-3 Fenerbahçe | MS | 24 Mart

Olması gereken 19-18 zaten, o sezon ki sampiyonluk trabzonada verilmemeli oynanmamıs sayılsın o sezon

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bayılırım Burak'a. :D Bizi bu kadar kayırsalar 35 puan filan farkla şampiyon oluruz. Drogba ve Burak 20+ gol atar. Selçuk asist kralı olur. Fener'in işe yarar 3-4 oyuncusu ya var ya yok. Bizim takıma kızarken dengeyi kaçırmamak lazım..

Abarttığın kadar kayrıldıklarını düşünmüyorum. Onların aleyhine de hakem hataları oldu.

belki kadro kalitesi olarak kağıt üstünde biz üstünüz ama adamlarda ki hırs kazanma isteği şampiyonluğu getirdi.

karısması da gerekır..bi oncekı sene 12 puan fark at sonrakı sene 11 puan ve devamı da gelebılır fark ye..boyle bı durumda bazı seylerın degısmesı de gerekır

Ya hadi dersin hedef şampionlar ligine direk katıla bilmektir ki bu senen özeliğinden dolayı 2cilikde ok şampion olmadık ama asıl merkez hedefe ulaşdık diye bilirsin. Ya ama bjk'ında arkasında kalıp 3cü olursan? Bunun hesabını yönetim nasıl verecek?

Play off'da zor lokma sonucta şampion liginde.

Bir mesela liverpool çıka bilir ki işimiz çok ama çok zor olur.

Yukarıda da söyledim ya, maçta penaltımız verilmez ama biz top mu oynadık da penaltımız verilmedi deriz. Bu sene fener lehine yapılmış hakem hatalarını da saymama gerek yok herhalde. Tamam şampiyonluk gitti olan oldu ama bunları da görmezden gelemem ben.

Her takıma oluyor hemen hemen bunlar.Biz böyleysek Anadolu takımları ne yapsın?Daha beterleri geliyor onların başına.Ek olarak bu sezon diğer sezonlara göre çok daha kötüydü hakemler.Bize oyunlar oynanıyor demek yerine hakemlerin eğitiminin kalitesi veya hakemlerin kalitesi arttırılmalı.Her takıma kötüler çünkü.

Ha İlker Meral'in bize çalmadığı penaltı gibi hakem hatalarında haklısın.

teselli olmasına olurda zaten olması gerekende o. o şampiyonluğu söke söke alacaklar ellerinden başka açıklaması yok bunun. sadece teselli ikramiyesi gerekiyordu fener için onuda bu sene alacaklar

Olması gereken o haklısın hocam da,dediğin olursa bir nebze de olsa adalet yerini bulmuş olur.Geçen seneye kadar hiç ümit yoktu kupanın verileceğine bile.Yazık Trabzon'a.Umarım haklarını alırlar.

Benteke-Pato cift forvet yapsak Önümüzdeki sezon? arkada Sneijder. :016: :D

iki forvet bizi bozar mutlaka birini kanatta oynatmak zorunda kalıyoruz kuşlarda Show'u kanada çekiyo üstelik Sneijder 10 numara pozisyonunda oynayamıyor. En ideal diziliş bu hayal ama en az bu ayarda oyuncular olmalı. Burak-Umut-Selçuk-Trabzonsporla takasta kullanılabilir. Chedjou-Eboue-Amrabat satılmalı.

---------------Onur

Veysel---Semih--Toprak--Telles

-------------İnler---Melo

Olcan--------Sneijder---Kagawa

---------------Benteke

Bizim kadromuzun bunlardan daha ıyı olduguna katılmıyorum. Bizim kadro isim olarak sadece bunlardan daha iyi. 36 lık drogba ne sow ne emenıke hatta bırakın webo kadar katkı vermedı bu sene 2 juventus macı haric. Burak desen suan ilk 18e gıremez fener forvetlerı arasında. Selcuk sozde iyi ancak rezalet bir sezon geciriyor. Emre ırkcısı kadar fayda gostermedi bu sene. Ayrıca ummadık taş resmen baş yardı. O kısıde caner bu rezilden hic boyle bir performans gostermesını beklemıyordum. Genel manada daha cok kenetlenmis ve uyumlu bır takım havasındalar.

Sorun Mancini veya Terim değil.Bu sene Fener Avrupa'da olmadığından ligde ekstra puanlar aldı geçen seneye göre.İstersen bak geçen seneki performansımızdan sadece 1 puan gerideyiz.Terim de olsaydı bu takım bu sene şampiyon olamazdı.Terim erkenden uyandı mevzuya ve tüpçünün safına geçti.Kendisini zerre aramıyorum.Artık Emre Belözoğlu'ndan farkı yok benim için.

2012-2013 Sezonu TFF

Spor Toto Süper Lig Puan Tablosu - Fikstürü - Puan Durumu - Puan Cetveli - Sonuçlar-2012 - 2013 Sezonu TFF

Ne alakası var Fener çok iyi muhabbetlerini geçin artık adamlar son 2 deplasman hariç nerdeyse her deplasmanda yenildi ikinci yarı.. Ama sen ne yaptın 1 deplasman kazanamadın.. Terim olsaydı cidden durumun şuankiyle aynı mı olacağını düşünüyordunuz? Evet terim varkende takım sürekli berabere kalıyordu ama en azından tek kale oynayarak gol kaçırarak berabere kalıyorduk şimdi deplasmanları 1-2 pozisyonla bitiriyoruz..

Üst Alt