STSL 13/14 H:27 | Torku Konyaspor 0-0 Galatasaray | M.S | 29 Mart - Sayfa 58 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:27 | Torku Konyaspor 0-0 Galatasaray | M.S | 29 Mart

şu halimizle fb ile şike yapsak, hatta kaleyi boş bırakıp kalecisiz oynasalar 4 gol atamayız. bu kadar net konuşuyorum anlayın ne halde olduğumuzu

Şu anda yaşadığımız sıkıntının nedeni bence Fatih Terim'i apar topar yollayan Ünal Aysal'ın teknik direktör konusunda aceleci davranıp sağlıklı bir karar verememesi...Mancini gelecek dendiğinde bir çoğumuz istemedi zaten.Olmayacağı belliydi...

Şu anda yaşadığımız sıkıntının nedeni bence Fatih Terim'i apar topar yollayan Ünal Aysal'ın teknik direktör konusunda aceleci davranıp sağlıklı bir karar verememesi...Mancini gelecek dendiğinde bir çoğumuz istemedi zaten.Olmayacağı belliydi...

Aynen renkdaş. Bursa ve Eskişehir maçlarıyla oluyor galiba birşeyler demeye başlayacaktık ki ağzımıza tıkadı takım. Maç öncesi kadroyu görünce izlememeye karar verdim ve izlemedim. Anladım çünkü ne olacağını...

Ben Fatih Terim ayrıldıktan sonra o dönemin şartları içerisinde gelebilecek en iyi hocanın Mancini olduğunu düşünüyordum.

Ama savunulacak bir tarafı kalmadı artık hocanın.

Şaka gibi bir sezon geçirdik, yönetim hataları, teknik direktör hataları.

Yazık oldu koca sezon çöpe gitti.

Mancini hem oyuna müdahaleleri ile hem de demeçleriyle resmen bizle kafa buluyor gibi ya da kendisi kafayı buldu sonunda...Mantık denen unsura hakaret var çünkü...

Aynen renkdaş. Bursa ve Eskişehir maçlarıyla oluyor galiba birşeyler demeye başlayacaktık ki ağzımıza tıkadı takım. Maç öncesi kadroyu görünce izlememeye karar verdim ve izlemedim. Anladım çünkü ne olacağını...

İzlememekle birşey kaçırmamışsın zaten.Son maçlarımız mahalle takımları arasında yapılan gazozuna maçların havasında.Ruh yok,mücadele yok,hiçbir şey yok maalesef...

Devre arasında aldığımız 9 futbolcu şimdiden oynamalı.Bu beceriksizlik / düşüncesizlik devam etmemeli.Yoksa halimiz arap. İnsanın da yazası gelmiyor.Bitmişiz.

Ben bir Galatasaraylı olarak Feneri tebrik ediyorum. Erkek voleybol kız voleybolda avrupa'da kupa kaldırdılar. Centilmenlik bunu gerektirir.

Umut Gündoğan-Ceyhun Gülselam

Galatasaray orta sahasında çok fazla oyuncunun sezonu formda geçirdiğini söylemek güç. Takımın bu yılki en iyisi Melo da Konya’da olmayınca dün orta saha performansları yine çok sıradan kaldı. Bu kadar vasatın olduğu ortamda doğrusu insan düşünmeden edemiyor: Aldığı her dakikayı çok iyi kullanan, her top ayağına yakışan, her fırsatı dikine kullanmak isteyen Umut Gündoğan neden 18’de bile yok?

Doğrusu Ceyhun’un bulduğu fırsatların hiç olmazsa yarısının Umut’a tanınmaması en hafif ifadeyle haksızlık gibi duruyor.

uğur meleke yazmış.

Burak geçen konuşmuştuk Mancini hakkında.

Düşüncelerine saygım sonsuz ama bu takım gelecek vs.. değil. Bu hoca da bu takım da rezalettir.

Sezon sonuna sakladım soyleyeceklerimi reis. Bugün Burak'a çok küfür ettim. Yararlı bir tek hamlesi yok. Direkten dönen şutu atmayıp Sneijderin önüne yuvarlasa gol olurdu o pozisyon.

Devre arasında aldığımız 9 futbolcu şimdiden oynamalı.Bu beceriksizlik / düşüncesizlik devam etmemeli.Yoksa halimiz arap. İnsanın da yazası gelmiyor.Bitmişiz.

Ben bir Galatasaraylı olarak Feneri tebrik ediyorum. Erkek voleybol kız voleybolda avrupa'da kupa kaldırdılar. Centilmenlik bunu gerektirir.

Feneri mi tebrik ediyosun konu ne alaka voleybol bilmem nereye geldi yemişim voleybolunu futboldan konuş şike pislik yaparak avrupanın s..tir ettiği koduğum fenerini burda tebrik etme onların tebrik edilecek bi yanları yok şikeci köpekler azize tapsınlar onlar adam anca tatmin edebiliyo onları zaten seninde konu ile ilgili düşüncelerini az merak etmiyo değilim ne alaka yani voleybol avrupa filan

Bu bjk de ne gerzek bi takımmış ki, 3 maçta 2 puan almamıza rağmen hala altımızda herifler. Şunları da geçemezsek intihar sebebi ciddi ciddi.

Üst Alt