STSL 13/14 H:28 | Galatasaray 1-0 Fenerbahçe | MS | 6 Nisan - Sayfa 115 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:28 | Galatasaray 1-0 Fenerbahçe | MS | 6 Nisan

bursa maçı sabahındaki hava kısa sürdü ne yazıkki.iyi şeyler hissetmiştim.bi anda puan farkı 4 ede düştü.ama selçuk,burak,takımın ciddiyetsizliği ve isteksizliği malum.üzücü.bizlik bi durum yok.suçlular belli.

haketmediği ligde oynayıp şampuan olanlar bikaç hafta sonra köpek gibi dışarı çıkacaktır,buna aldırmayın.2 aylık ömrü kalanlar kıcına şemsiyeyi yediğinde yine azgın köpek gibi dışarı çıkacaktır.o zaman eğlenin.az kaldı az.

şikeciler herzamanki gibi Arenaya gelidiginde korkudan ileri çikmayan ,ceza sahasini hiç boş birakmayan bir oyun oynadi. Genlerine işlemiş bu korku onlarin. En çekindigim nokta bizimkilerin salakligi yüzünden kaybetme ihtimali oldu. Çok sayida salaklik yapti bizimkiler. Neyseki karşimizdaki köy takimi kivaminda bir ezeli rakip. Evire çevire dayak atip postaladik zibidileri. Simdi aglayip dursunlar.

GününSelfiesi#

1932304_10152360777339265_1018049559_n.jpg

Kazansak da keyif almadığım ve puan durumu nedeniyle coşamadığım bir fb galibiyeti. Lakin prestij açısından önemliydi. Kaybetsek sahamızda bir nevi şampiyonluk ilan etmiş olacaklardı. Saha içinde tur atacaklardı belki de. Soyunma odası duvarlarına yazılar yazacaklardı. Kazanarak bunları bertaraf ettik ve CL şansımızı devam ettirdik..

bursa maçı sabahındaki hava kısa sürdü ne yazıkki.iyi şeyler hissetmiştim.bi anda puan farkı 4 ede düştü.ama selçuk,burak,takımın ciddiyetsizliği ve isteksizliği malum.üzücü.bizlik bi durum yok.suçlular belli.

haketmediği ligde oynayıp şampuan olanlar bikaç hafta sonra köpek gibi dışarı çıkacaktır,buna aldırmayın.2 aylık ömrü kalanlar kıcına şemsiyeyi yediğinde yine azgın köpek gibi dışarı çıkacaktır.o zaman eğlenin.az kaldı az.

Sergenim nafile bekleyiş artık. Bu devran = para...

Soruyorum size emre trabzon macında zokoroya ırkçılık yaptıktan sonra, ona buna kafanı keserim işaretleri yaptıktan sonra falan hiç bu kadar gündem olmusmuydu. Bu kadar üstüne gidebilmişlermiydi ?

Bugun stadyum programında şöyle ifadeler kullandılar. Melonun hareketinden sonra terbiyesizlikten ileri diyecek şeyler var vs diye küfür noktasına getirdiler.

Emrenin atılmasından sonra Topalın Meloya kasti dalıp sarı kart görmesini bile haklı buldular. Neymiş efendim sahada aynısı arkadasıma yapılsa bende topal gibi gider cezasını keserim falan diye yorumlar yaptılar. Yemin ediyorum devlet kanalında bu konuşulanlardan ben utandım.

Meloyu yedirmeyiz lan akıllı olun. O bu takımın efsanesi olacak.

Ha bu arada Selçuk'a yapılanlarıda kınıyorum. Melo neyse oda melo kadar önemlidir bu takım için.

Adamlar lidermiş,13 puan fark atmış ama şunu idrak edemeyenlere kapak gibi cevabı yapıştırmak isterim...

Yahu kendi bileklerimizi kendimiz kestik.Yolumuza biz taş koyduk.Şu gereksiz puan kayıpları yaşanmasaydı bu eziklerin önünde biz 10 puan farkla oturmuş olurduk...Güle oynaya şampiyon olmuştuk....

Ah Mancini ah....

Kırmızı karta kadar Fenerin kayda değer pozisyonu da yoktu....Çok ezikçe dimi :)

benenim söylemek istedigim sey, bu takim kötü degil, eksikleri baya var (kanat filan), ama en büyük problem su toklugu. Selcuk Burak bu takimi atesliyecegine tam tersine donduruyorlar. 4 Puana inmisti, ellimizden kacirdik. Gecmis olsun, hersene Sampion olacak degiliz, ama biraz da istek gösterin bu macta gibi

Özellikle deplasmanlarda kapasitemizin çok altında oynadık bu sezon.Bu maçtada görüldü ki, mücadele ettiğimiz her maçı kazanırız.Keşke bu maçta ki mücadeleyi, önemi, konsantrasyonu her maçta sağlayabilsek.En azından kalan 6 maç biraz sıksak ve 2. olsak, kupayı alsak iyi olacak.Gelecek sezona yeni takviyelerle sezona iyi bir başlangıç yaparız.

Üst Alt