STSL 13/14 H:28 | Galatasaray 1-0 Fenerbahçe | MS | 6 Nisan - Sayfa 116 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:28 | Galatasaray 1-0 Fenerbahçe | MS | 6 Nisan

Ezikler nasıl da aglıyorlar. Her maglubiyetten den sonra, mutlaka yoneticileri çıkıp hakeme yükleniyorlar. Be şerefsizler, daha ilk yarıda Emenike, Alves ve Mehmet topal da atılmalıydı. Halen utanmadan çıkıp konusuyorlar. Bizden bi yönetici çıkıp da, bu maçta en az üç kırmızı kart daha fenere cıkmalıydı dedimi bilmiyorum. Ama bu şerefsizlerle susarak baş edemessin.

o değilde taraftar macın ilk 40 dk sı emreye küfür etti:) baskı çöok iyiydi..fb liler çok kızdı buna zaten...kimse çekirdek çitlemedi yani aysal tayfası

Tamam tepki oldu, olacak ama hiçbir şekilde sahaya madde falan atılmadı. Taraftarımız elit kalıyor şunların yanında. Trabzon'a ders olsun.. Deplasman böyle yapılır..

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Soruyorum size emre trabzon macında zokoroya ırkçılık yaptıktan sonra, ona buna kafanı keserim işaretleri yaptıktan sonra falan hiç bu kadar gündem olmusmuydu. Bu kadar üstüne gidebilmişlermiydi ?

Bugun stadyum programında şöyle ifadeler kullandılar. Melonun hareketinden sonra terbiyesizlikten ileri diyecek şeyler var vs diye küfür noktasına getirdiler.

Emrenin atılmasından sonra Topalın Meloya kasti dalıp sarı kart görmesini bile haklı buldular. Neymiş efendim sahada aynısı arkadasıma yapılsa bende topal gibi gider cezasını keserim falan diye yorumlar yaptılar. Yemin ediyorum devlet kanalında bu konuşulanlardan ben utandım.

Meloyu yedirmeyiz lan akıllı olun. O bu takımın efsanesi olacak.

Ha bu arada Selçuk'a yapılanlarıda kınıyorum. Melo neyse oda melo kadar önemlidir bu takım için.

Başta geçen sene şampiyon çıktığımız maç olmak üzere Kadıköy'deki her maçta hayvan gibi oynamasını biliyorlardı, kendi bireysel futbolcularının ne türlü çirkeflik ve pislikleri var onları da lig maçlarında görüyoruz, dün akşamki maçın faturasını resmen taraftarlarımızla birlikte Galatasaray camiası üzerine yıkmaya çalışıyorlar.

Maç başındaki küfürlü tezahürata bile eleştiri getirenler var, ulan hangi ülkede yaşıyorsunuz malak herifler. Kimse küfürü savunmaz ama ettiler diye de eleştirecek kadar mal olmayın gâyet olağan bir şey. Sanki adamlar bizi her defasında çiçeklerle karşılıyor da.

Faul olayına da gelince yine bizim tetiklememizle olmuş gibi yansıtıyor hırt beyinli spor dünyası. Bir takım maça fizik gücünü kullanıp sert başlayabilir, karşısındakine bir mesajdır bu. Bunun karşılığı fenerli köpeklerin tekmeleri mi olmak zorunda? Adamlar maç boyu 28 faul yapmış (biz 17) oyunu katleden asıl onlar. Bir de çıkmış Volkan gibi Türk futbolunun yüz karası, adamlıktan nasibini almamış bir herif açıklama yapıyor.

Son olarak şunu herkes iyi biliyor ki Melo dün akşamki hareketi bu ligde sadece Emre, Volkan, Bruno Alves bir çirkeflere karşı yapardı ve yaptı da ellerine sağlık. Hiçbir Galatasaray taraftarı bu linç girişimine gelmesin ve sahip çıksın bu adama. Öte yandan Selçuk için de şunu söylemem gerekiyor ki o hâlâ büyük bir değerimizdir ve bu kadar fevri davranıp harcamayalım Selçuk'u. Ona da sahip çıkalım. Selçuk cidden kötü bir sezon geçiriyor buna daha bir yorum getirmenin anlamı yok. Geri plandaki faktörleri düşünelim biraz. Mancini'nin neden bu şekilde agresif diyalog kuruyor buna da bakalım. Madem her maç kötü niçin ısrarla oynatıp da taraftarın önüne Selçuk'u atıyor buna da bakalım. Her ne olursa olsun Selçuk'a yeterli desteği göstermeyen bizler kendimizi de eleştirelim. Bütün kabahati Selçuk'a atıp da günah keçisi ilân etmeyelim.

çok güzel oynadık hatta sezonun en iyi maçını oynadık.

kuyt, emenike ve sow hareket bile edemediler, ortasahayı geçirtmedik hatta ve hatta.

ama bu gibi durumlarda bu eziklere karşı farkı açamıyoruz sorun orada...

Fenerli oyuncuların açıklamaları komedi adamlık filan konuşacak son insanlarsiniz

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

biz cevabımızı sahada verdik şampiyonluğu haketmediklerini gördü tüm Türkiye biz adam gibi oynasaydık diğer maçları şansları dahi yoktu ama napalım artık trabzonun hediyesi bugünkü şampiyonluk bize sıfır katkısı olan bi takım trabzon anca provokasyon

Ridvan Dilmen devre arasinda ne aglamis ne aglamis be :)

- Direk Melo´yla basliyor zaten. "Dil cikarmalar, hadi defol git simdi demeler" diyor (Emre´nin ruh hastaligina laf yok)

- Galatasaray tekme tokat sindirmis Fenerbahce´yi. Fenerbahce karsilik verince kartlar ucusmaya baslamis. (3-1 öndeydik kartlarda)

- Hakem ev sahibini tutuyormus, hakem skandalmis. (Emenike ve Alves aklina gelince kendi de sapitti sonra :) )

Belli ki bi planlari vardi. Show yapacaklardi Arena´da, egleneceklerdi.

Koyduk

melo bu hareketleri boşuna yapmadı.. kadıköydeki maçta olanları içinde biriktirdi.. hedef de emreydi zaten.. orda hakemler onları kolladığından melo intikam için bu günü bekledi.. o zaman fener süper oynadı haketti diyenler, bu olayları görmemezlikten gelenler ne hikmetse şimdi bu olayları görüyor.. bir sonraki kadıköydeki maçta emre yine 4x4lük oynadı denecek.. mesele bu.. ayrıca hareketlerinde gram tahrik yok.. hakedene hakettiğini yaptı okadar..

Dün akşam'dan sonra anladım ki yönetim'in yapması gereken ilk iş Gstv'nin şifreli olmasını kaldırtmak.

Kuduz köpekler gibi bizlere saldıran adamlardan bıktık.

İnşallah Türkiye kupasını alırız da Süper Kupa'da oynarız bunlarla.Tek dlieğim bu. 3 sene arka arkaya çakmış olacağız Süper Kupa'da.

Melo ya fazla yüklenilmesinin nedeni belli. volkan ve emreye yaptıkları için tüm taraftarlar olarak meloya teşekkür ediyoruz. İÇİMİZİN YAĞLARI ERİDİ DESEK YERİDİR. :troll:VOLKAN VE EMRE DENEN KARAKTERSİZLER HALA TOP OYNUYORKEN MELOYA LAF EDENLERİDE KINIYORUZ

Üst Alt