STSL 13/14 H:28 | Galatasaray 1-0 Fenerbahçe | MS | 6 Nisan - Sayfa 117 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:28 | Galatasaray 1-0 Fenerbahçe | MS | 6 Nisan

Dün staddaydım. Ilk defa Mancini döneminde bir maca gittim. Çıplak gözle izleyince bazı şeyler daha net belli oluyor. Bu macı kesinlikle taraftar kazandırdı birkere. 2. Yarı dikkat ettim takımın yürüyecek hali yoktu. Bu arada Mancini'yi hepimiz cok eleştirdik ama dun çıplak gözle cok iyi gordum. Bu takım bundan fazla oynayamazmümkün degil. Sahada oyuncular küskün aynı dili konuşmuyor Selçuk özellikle sneijder Drogba eboue gibi oyunculara bilerek pas atmıyor. Drogba bir ara delirdi çimleri yiyordu. Mancini'nin elinde suan harikalar yaratabileceği bir oyuncu grubu yok. Sag acık ve sol açıkta iki hızlı adamımız olsaydı Sinoda ortada oynasaydı dun rezil feneri 5 lik yapmıştık. Dediğim gibi çıplak gözle cok net belli oluyor. Bu takımın bundan fazlasını oynaması mümkün degil

İlk yarı iyi oynadık 2. yarı saçmaladık.Mancini bir kez daha td olmadığını gösterdi.Burak külliyen gereksiz.Burak yerine eli ayağı düzgün bir kanat olsa çok daha rahat bir maç olurdu.

Macı cafede izledim hayatımda izlediğim en sıkısı bi derbiydi.Adamlar 10 kişi kaldı fark acılmasını beklerken adamlar bizden daha iyi oynadı gelen topu ileri şişirdik.O kadar sıkıcıydı ki macın bitmesi için dua ettim.

Evet hatta fener altı pastan vurdu Muslera çıkardı. bir topları direkten döndü, bir pozisyonda karşı karşıya atamadılar.

Yaptıkları tek tehlike Semih ile Hakan'ın salaklığı ile kaptırdıkları toplardan geldi ki o da zaten ceza sahasına girmeden önlendi. Organize 3 pas yapamayan dikine tek pas atamayan, forvetlerini sadece Volkan'ın degajı ile buluşturan takım nasıl olurda daha iyi olur?

Saçma sapan bir maçtı işte. Seyir zevki az, şiddet, kavga ve harala gürele çok. Beşiktaş Fenerbahçe derbileri 100 kat daha keyifli.

İlk yarı iyi oynadık 2. yarı saçmaladık.Mancini bir kez daha td olmadığını gösterdi.Burak külliyen gereksiz.Burak yerine eli ayağı düzgün bir kanat olsa çok daha rahat bir maç olurdu.

Dun macı stadta izledim . Manciniyide hic begenmem ancak dunku macın mancınıyle hicbir alakası yok. Buragı oynatmak zorundaydı keza burak televizyondan hicbir ise yaramadı gibi gozukebilir ancak inanılmaz bir hucum presi yaptı. Ayrıca sag kanatta buragın yerine oynatacak bir tane adam yok. Bu takım bundan kesinlikle daha iyi oynayamaz eti budu bu. Tabiiki mancini ile sene sonunda vedalasılmalı o ayı konu. Sonucta devre arasında 8 tane gereksiz adamı alan babam degil.

Evet hatta fener altı pastan vurdu Muslera çıkardı. bir topları direkten döndü, bir pozisyonda karşı karşıya atamadılar.

Yaptıkları tek tehlike Semih ile Hakan'ın salaklığı ile kaptırdıkları toplardan geldi ki o da zaten ceza sahasına girmeden önlendi. Organize 3 pas yapamayan dikine tek pas atamayan, forvetlerini sadece Volkan'ın degajı ile buluşturan takım nasıl olurda daha iyi olur?

10 kişi adamlar mancini 10 kişi olan takıma karsı defans oyuncusu alıyor.Rakip 10 kişi olduğu halde korkak oynatıyor takımı 2 sene önce olsaydı fener kırmızı görse 30. dakikada 6-0 skor tarih olurdu.

Mancini'ye laf edenler tüm sezona baksin.. Bizim futbolcular skoru alinca hep yatip duruyor.. Gecen senede öyleydi.. Psikolojik bir durum ve hafizalardan silinmiyor kolay kolay.

Dün staddaydım. Ilk defa Mancini döneminde bir maca gittim. Çıplak gözle izleyince bazı şeyler daha net belli oluyor. Bu macı kesinlikle taraftar kazandırdı birkere. 2. Yarı dikkat ettim takımın yürüyecek hali yoktu. Bu arada Mancini'yi hepimiz cok eleştirdik ama dun çıplak gözle cok iyi gordum. Bu takım bundan fazla oynayamazmümkün degil. Sahada oyuncular küskün aynı dili konuşmuyor Selçuk özellikle sneijder Drogba eboue gibi oyunculara bilerek pas atmıyor. Drogba bir ara delirdi çimleri yiyordu. Mancini'nin elinde suan harikalar yaratabileceği bir oyuncu grubu yok. Sag acık ve sol açıkta iki hızlı adamımız olsaydı Sinoda ortada oynasaydı dun rezil feneri 5 lik yapmıştık. Dediğim gibi çıplak gözle cok net belli oluyor. Bu takımın bundan fazlasını oynaması mümkün degil

bende kombine var burdaki bazı cahiller hala taraftar susuyor diyor ya birde gelde delirme...

Bu macin faturasi agir olacak ama:

*Kasimpasa maci kadin ve cocuklara

*Eboue, Drogba, Selcuk sakat (baska sebep de olabilir)

*Melo ve Sneijder cezali

Burak kaç maçtır çok şanssız. Adamın gol şansı bitti sanki. Karşı karşıya vuruyor. Gol olmuyor....Başkası vursa gol olur.

10 kişi adamlar mancini 10 kişi olan takıma karsı defans oyuncusu alıyor.Rakip 10 kişi olduğu halde korkak oynatıyor takımı 2 sene önce olsaydı fener kırmızı görse 30. dakikada 6-0 skor tarih olurdu.

bunu nasil gördün sanki ilk 5 dakika da kirmizi kart yedi. Emre karti 40 dakikada yedi, oda deli gibi top vermedigimiz yüzünden, ayni seyi Lucescu ya da dediniz, tamam oda asiri defans oynuyordu, ama takimda da cidden 2 lig futbolular vardi.

bilic.jpg

Bu kafaya da hastayim arkadas. Onlar gelip bizimkiler sempati gosterdi mi onlar "sevilen" oluyor, bizimkiler gidip onlarin stadinda kufur yiyince kimsenin sesi cikmiyor. Kazara ilgi gosterirlerse vay efendim Carsi soyle boyle... Anlamadim gitti...

Üst Alt