STSL 13/14 H:29 | Sivasspor 2-1 Galatasaray | M.S | 12 Nisan - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:29 | Sivasspor 2-1 Galatasaray | M.S | 12 Nisan

Bu geldiğimiz nokta ben de dahil Terim'i eleştirip Başkan'ı koruyanlara kapak oldu. Bunun başka açıklaması yok!

Kendi adıma hatamı kabulleniyorum.

Yoo? Terim'in aldırdığı yüzücülerle oynuyoruz, üstüne Mancini de gelince sonuç ortada. Terim takımın başında olmadığı halde hala değer kaybediyor gözümde, bir adam hiç mi transfer yapmayı bilmez..

Dordmund hafta içi Real'i ezdi geçti..

Şimdi Bayern'i eziyor..

Kadrosuna baksan adını bilmediğin adam ne top oynuyor..

Biz kendi oyuncularımı çok abartıyoruz abi..

Bunlar futbolcu felan değil..

Burak Selçuk kadroya bile giremezler Dortmundda çekirdek çitlerler taraftarla..

Dortmund'un taraftarına hakaret bu onlar almaz aralarına ruhsuz kazmaları.

getFileServlet

Umut Selcuk Burak, kisacasi Trabzon tayfasi GS'i esir aldigini farkli sekilde ifade etmis. Burada yuzlerce yorumun arasindaki birkac hakaretli icerige dikkat cekme bu aksam, Trabzon tayfasi kalirsa gelecek sezonda kayip gececek buna agirlik ver bence.

Ben forumda kaliteli mesajı ve içeriğini daha önemli buluyorum 2 senedir bu yerlerde. Bende zaman zaman küfürlü veya hakaret içeren mesaj yazıyorum ama doğrusu bu değil. Kural dışı yorum yapan cezalandırılmalı.

Eziklerden medet ummuyorum, o kadar da düşmedik! Kimse de öyle şeyler yazmasın lütfen, buradan alıp forumlarına kopyalıyorlar.

Tinerciler illa ki puan kaybeder, biz onlardan daha fazla puan alalım yeter!

2.olamayacağımız belli, hele dün bjknin isteğini bugün bizim rezilliğimizi gördükten sonra 2.olmayalım zaten. ama keşke dün bjk yenseydide şampiyonluk şansı olsaydı hala.

takımdaki sorunlara gelince

1) kondüsyon olarak berbatız

2) oyuncular mental olarak iyice bitik. her oyuncu en çok %30 performansla oynuyor. başta hoca olmasa bundan iyi olurdu. bunun temel nedeni hoca.

3) Takımda hırs yok. dün bjk ye bakın birde bize. yenildiğimiz maçtan sonra bir halay çekmedikleri kaldı, keyifleri yerindeydi.

3) devre arası gidenlerle gelenleri kıyaslarsak takım geriye gitti

4) selçuk-umut ve burak takımın en kötüleri. hele umutun oynaması futbola cinayetidir. Bunu hocaya karşı bilerek mi yapıyorlar çözemedim.

5) Kötü oynayan oyuncularda sürekli ısrar edilmesi.

6) aldığımız yabancılar vasating. zaten yabancı sınırı var.

7) tugayın manciniye ve takıma katkısı sıfır. yanında yardımcın dururken taktikleri falan kağıtla yazmak nedir.

Manciniye gelince. takıma bir sistem oturtmak istiyor belki. ancak bu kadar defolu oyuncularla ve perfromansı kötü yerli oyuncularla olmaz o iş. Umut ve burak gibi yetekensiz oyuncularla ileride pas futbolu oynanmaz. Terim bu yeteneksizleri hırslı futbolla falan bir şekilde oynatıyordu. ama iş pas futboluna gelince defoları ortaya çıktı. Mancini oyuncuları kullanmasını bilmiyor. oyuncuları makine gibi her dediğini yapacak robotlar sanıyor. geldiğinden beri hangi oyuncunun performansı yükseldi? hiçbiri. malesef manciniyle olmaz bu iş. eğer ünal aysal manciniye inanıyorsa o zaman dünyanın en iyi yabncılarını takıma toplayacak. öyle hayroviç, ontivero, burdisso gibileri almakla olmaz o iş. Mancini projesi batmıştır. ama ısrar edilirse Ünal aysalıda beraberinde batırabilir.

Ben de ağır işsiz olsam mod olurum. Hem işini yapanlar hem buraya vakit ayırıp modluk yapanlara saygım var ama böyle mesajların dakikalarca bu şekilde açık kalacaksa küfür serbest olsun. Mesaj yerine ulaşmış oluyor.

Forumda takılıp her canın istediğinde millete çatmandir asil işsizlik. Robot olmadigimizdan her mesajı süzgeçten geciremiyoruz bu konuda da anlayış bekliyoruz doğal olarak ama nedense bunu kullanmaya çalışan arkadaşlar var.

N5

Dordmund hafta içi Real'i ezdi geçti..

Şimdi Bayern'i eziyor..

Kadrosuna baksan adını bilmediğin adam ne top oynuyor..

Biz kendi oyuncularımı çok abartıyoruz abi..

Bunlar futbolcu felan değil..

Burak Selçuk kadroya bile giremezler Dortmundda çekirdek çitlerler taraftarla..

Klopp bizde olsaydı zaten şu an 30 puan farkla şampiyon olmuştuk bu leşh lig'de ;)

Yoo? Terim'in aldırdığı yüzücülerle oynuyoruz, üstüne Mancini de gelince sonuç ortada. Terim takımın başında olmadığı halde hala değer kaybediyor gözümde, bir adam hiç mi transfer yapmayı bilmez..

Yanlış anlaşılmasın. Terim'e hala sinirliyim ama bu kavgada duygusal davrandık, 2 şampiyonluğun hatrına başkanı aşırı sahiplendik. Kavgada asıl suçlu olan ve bugün yaşadıklarımızın sorumlusu başkandır. Ben bu açıdan hatamı kabul ediyorum, yoksa Terim ak-pak oldu anlamında söylemiyorum bunu.

bu arada geldiği günlerde devre arsına kadar bu takımın kondisyonu berbat diyen sinyor

şu an takımın kondisyonundan memnun musun

ne olduğun çıktı ortaya

go home

YA arkadaş mantıksız mantıksız konuşup duruyorsunuz ! euro 2008 de fatih terimin yarı finalde almanyayı yenmesine ramak kalan ilk 11 e bakın bi ! takımda mevkisinde oynamayan 5 tane oyuncu vardı sakattan cezalıdan !

HAKAN ŞÜKÜRÜ ! ALPAYI ! ERGÜNÜ ! ARİFİ ! SERGENİ ! ÜMİT KARANI ! NECATİYİ ! emre Yİ ! ... VS VS GALATASARAYIN VE MİLLİ TAKIMIN TARİHİNİ YAZAN EFSANE ADAMLARI KEŞFEDEN BU ADAM DEĞİLMİ ?

Üst Alt