STSL 13/14 H:29 | Sivasspor 2-1 Galatasaray | M.S | 12 Nisan - Sayfa 71 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:29 | Sivasspor 2-1 Galatasaray | M.S | 12 Nisan

Yanlış anlaşılmasın. Terim'e hala sinirliyim ama bu kavgada duygusal davrandık, 2 şampiyonluğun hatrına başkanı aşırı sahiplendik. Kavgada asıl suçlu olan ve bugün yaşadıklarımızın sorumlusu başkandır. Ben bu açıdan hatamı kabul ediyorum, yoksa Terim ak-pak oldu anlamında söylemiyorum bunu.

İşin siyasi boyutunu düşünmeden başkanı boşuna suçluyorsunuz.

Raporladin mi? Raporlamadiysan senin bu yaptigindan amacının uzum yemek olmadığı anlaşılıyor. Raporlamak senin yükümlülüğün değil fakat biz de her mesajı okunamayacak kadar insansız.

N5

1 saat önce raporladığım mesajlar var bundan 3 gün önce raporladığım 20-30 mesaj var. Sanki raporlayınca müdahale de bulunuluyor. Onun için alıntıladım belki gören olur diye. Ama ben hakaret içeren mesaj yazdığım vakit köşe de bekleyen sırtlan sürüsü anında mesajımı raporluyor, mesajım editleniliyor ve ceza alıyorum. Bahanelerin arkasına sığınmayın.

YA arkadaş mantıksız mantıksız konuşup duruyorsunuz ! euro 2008 de fatih terimin yarı finalde almanyayı yenmesine ramak kalan ilk 11 e bakın bi ! takımda mevkisinde oynamayan 5 tane oyuncu vardı sakattan cezalıdan !

HAKAN ŞÜKÜRÜ ! ALPAYI ! ERGÜNÜ ! ARİFİ ! SERGENİ ! ÜMİT KARANI ! NECATİYİ ! emre Yİ ! ... VS VS GALATASARAYIN VE MİLLİ TAKIMIN TARİHİNİ YAZAN EFSANE ADAMLARI KEŞFEDEN BU ADAM DEĞİLMİ ?

Yoo? :) 1995 Galatasaray kadrosuna bak bi' istersen? Kendinizi kandırıyorsunuz..

ONU DA BIRAK ! BARCELONA ATLETİCO MADRİDE ELENDİ ! O ESKİ BARCA DEĞİL VS VS KONUŞUP DURDUK GEÇEN HAFTA ! ŞİMDİ MESSİYİ İNİESTAYI NEYMARI VS VS ALAN TEKNİK ADAMMI TRANSFERİ BİLMİYOR

YOKSA GUARIOLA MI ÇOK İYİ TEKNİK ADAM ?

FATİH TERİM in transferleri kötü diyenlere örneğim budur

Sneijder, Sivasspor-G.Saray maçı yerine kick boks maçı izledi

Cezası nedeni ile Galatasaray'ın Sivasspor ile oynadığı maçın kadrosunda yer almayan Hollandalı yıldız futbolcu Wesley Sneijder, İstanbul'da düzenlenen 'Glory Super Fight' kick boks organizasyonunu seyretti.

bu lesh takımı seyredeceğime boks maçı izlerim daha iyi demiştir :)

1 saat önce raporladığım mesajlar var bundan 3 gün önce raporladığım 20-30 mesaj var. Sanki raporlayınca müdahale de bulunuluyor. Onun için alıntıladım belki gören olur diye. Ama ben hakaret içeren mesaj yazdığım vakit köşe de bekleyen sırtlan sürüsü anında mesajımı raporluyor, mesajım editleniliyor ve ceza alıyorum. Bahanelerin arkasına sığınmayın.

İyi misin? :D

Raporladigin an sorumluluk bize ait zaten alintilaman (raporlayip alintilasan ayrı mesele) seni haksiz duruma düşürüyor burda. Öteki dediklerinde hakli olabilirsin eğer doğruysa ifade ettiklerin, fakat senin ceza gerektirdiğini düşünerek raporladigin her mesaj ceza gerektirmeyebilir. Ayrıca kendi yazdığın mesajlarda da ifadelerinin sana daha hafif gelmesi normal bu herkes için geçerli, kimse ifadelerinin sertliğini kabul etmez. Ek olarak ceza vermeden önce baktığımız farklı kriterler de var üyenin daha önce uyarılmış olup olmadığı vb.

N5

Yoo? :) 1995 Galatasaray kadrosuna bak bi' istersen? Kendinizi kandırıyorsunuz..

1995 DİYO BANA YA =)

daha fatih terimi tanımıyorsun

Şablon:1993 Akdeniz Oyunları, Türkiye

Vikipedi, özgür ansiklopedi

Bağlantı bakımı

[gizle]

Türkiye kadrosu1993 U-21 Akdeniz Oyunları Şampiyonu

1995 DİYO BANA YA =)

daha fatih terimi tanımıyorsun

Şablon:1993 Akdeniz Oyunları, Türkiye

Vikipedi, özgür ansiklopedi

Bağlantı bakımı

[gizle]

Türkiye kadrosu1993 U-21 Akdeniz Oyunları Şampiyonu

1993 kadromuza da bak o zaman.. :D Komik oluyor.

FATİH TERİM TÜRKİYENİN EN BÜYÜK EFSANELERİNİ GS TEKNİK DİREKTÖRÜ İKEN BULMADI ! 1993 TE BULMUŞTUR ! DUYURULUR

o efsaneler arasına samsunspor forması giyen akdeniz oyunları şampiyonu takımın stoperi MÜJDAT da girebilirdi

trafik kazası geçirip hayatını kaybetmişti maalesef

Türk futboluna damga vuracak, harika bir yetenekti :(

Üst Alt