STSL 13/14 H:3 | Fenerbahçe 5-2 Sivasspor | M.S | 31 Ağustos - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:3 | Fenerbahçe 5-2 Sivasspor | M.S | 31 Ağustos

Bu Özgür Yankaya gibi korkak hakemler ihrac edilsin. Yanilmiyorsam gecen sezon bizim macta arena da Drogba'ya sacma bir penalti calmisti. Bugün de bakiyorum cok sacma fauller veriyor korkudan.

fenerin gönlünü hoş tutmak için yapılan kucak dansı okadar. bı cacık olmaz fenerden bizim ıcınde bıraz sabır lazım

Sivasın kaıköydede gol atabileceğini gösteriyorlar.Bu skoru tanık olarak isviçre federal mahkemesine olmaı aihm e götürürlerse hiç şaşırmayın.

Şu bakışa da hastayım manager oyunları ile ilgili hep bu yorumlar yapılıyor.

Çok sığ bir bakış açısı çoğu elit teknik direktör bu oyunu oynayıp taktik denemeleri yapıyor.

Gözlemci ekipleri bir çok klüpte olmayan kalitede bence,oyuncular hakkında yapılan değerlendirmeler çok gerçekçi potansiyelleri,mevcut yetenekleri vs.

Potansiyelleri tutmayan oyuncularda kendilerinden kaynaklanıyor. Adam çalışmıyor vs.

Herneyse demek istediğim bu bakış çok sığ. Keşke kluplerimiz adına futbolu yonetenler fm vs oyunlar oynasa da klüplerimiz çağ atlasa:2_thumbs_up_-_animated:

En ufak örnek olarak günlük planlamalar yerine geleceğe dair geniş çaplı planlamalar yapmasını bu oyunda çok net olarak öğrenirler.

Genç bir oyuncuyu çok ucuza alıp 50-100 misli fazlasına satıp o hazzı o oyunda yaşasalar bugun klüplerimiz sorunsuz ve çok mantıklı yonetilir.

Hep bu klişe yorumu görüyorum ondan dolayı yazma gereği hissettim.:)

fm ile nereye varabilecen abi futbol bu dışarı çık biraz amatör küme maçlarını falan bi izle.herşeyi fm deki scoutlardan mı bekliyecez.

Üst Alt