STSL 13/14 H:3 | Fenerbahçe 5-2 Sivasspor | M.S | 31 Ağustos - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:3 | Fenerbahçe 5-2 Sivasspor | M.S | 31 Ağustos

Yahu sonra da diyorlar ''Fener niye antipatik ?'' Ulan namussuz evlatları takımınıza tescilli şikeci damgası vurduran,Avrupa'dan 2 yıl men almanızı sağlayan bir adama nasıl destek çıkarsınız ya ? Benim midem kaldırmıyor sizin nasıl kaldırıyor.

Utanmaz kepazeler,Türk futbolunu rezil ettiniz, hala Aziz Yıldırım oley.

ŞEREFSİZLER.

Carlosun maçı sattığı o kadar ortadaki

rezil berbat bi f5 defansı var o kadar açık verdiler

ulan hücum yapamıyorsun 5 gol yiyiyorsun

geçen 2 haftaki sivasa bakın bu akşamki sivasa bakın

her zamanki gii 5 attılar ve en buyuguz yeauhhh buyuk başkan yeuauhh masonlar önümüzü kesti yoksa varya...moduna geldiler:)

Yendikleri bi yonden iyi , hatta bjkde bu hafta yensin belki bizden bazilarina bi mesaj olur .

PIRANHA BUSINESS III TAB 9" cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Carlosun maçı sattığı o kadar ortadaki

rezil berbat bi f5 defansı var o kadar açık verdiler

ulan hücum yapamıyorsun 5 gol yiyiyorsun

geçen 2 haftaki sivasa bakın bu akşamki sivasa bakın

alperin attigi golü görükden sonra bende $ike var dedim resmen acikcasi. 22 nummarali defans sivas oyuncu nasil savunma yapior orda hayret edici. yaninda alper bom bos duruyor elerini saliyor bana at diye o 22 nummarada hemen 3 adim yaninda takmiyor onu bile. ya dünyanin en berbat stoperlerinden birisi bu eleman yada ciddiden satmislar maci

neyse bunların maçı gözüm kayseri-elazığ maçından bir farkı yok

bizim tek rakibimiz biziz

bu çoluk çocuk takımlarını boşverip artık kendimize odaklanalım tarihi farkla şampiyon olmamız gerek

Forma layık olduğu yerde :)

1234941_10153229855515164_1217470861_n.jpg

Şu şikecıleri bu sene rakip görenler varmış.

Bu herifler seneye zaten avrupa'ya gidemiyor ve bence en azından da puanları silinecek.

Sivas zaten R Carlos'u hemem kovmasa lig sonuncusu olur, zor deplasmanda hiç böyle oynanır mı?

Üst Alt