STSL 13/14 H:4 | Bursaspor 0-3 Beşiktaş | M.S | 15 Eylül - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:4 | Bursaspor 0-3 Beşiktaş | M.S | 15 Eylül

Bu dediklerin onları ilgilendirir. O zamanki maçlara bakalım benzer yorumlar vardı. Bizi bağlamaz bejeke. İyi takım olmasak bunu söylemezdim. Bruma ile çok can yakarız. Sorun mental kısa sürede aşmak lazım.

Biz biraz kendimizi bulursak zaten hiç bir takım sorun yaratamaz ama yani biz ne olursak olalım bunlar zaten şampiyon olamazlar algısının takıma zarar getireceğini düşünüyorum.

İşte toplanırsak bu maçlar iyi bir fırsat. Top sevmedi bizi son maçta mesela. 2 maç kötü oynadık gerçekten kötü oynadık. Bu son maç ciddi anlamda şansızlıklar içermekte.

Ama haftaya söylüyorum pek böyle iddalarım yoktur beni bilen bilir burada, yeneceğiz. Real maçında da iyi futbol bekliyorum. Rakip zor. Ama şiketaş'ı yeneceğiz.

umarım öyle olur renkdaş. çıkış yapabilmek için bu iki maçtan iyi sonuçlar almak zorundayız. real maçı en az beraberlik ve bjk galibiyeti.

ya mobilden yazdim gitmemis yine yazayim.

samp. oldugumuz son iki seneye bakalim, es es, bursa, bjk, ve icerdeki antalya maclari.

es es deplasmani igrenc oyun, iki taraf icin 0 pozisyon sikici maclar.

bursa deplasmani, ne yaptiysak kazanamadik, bi sene batallanin tek golu ile yenildik diger sene berabere.

inonu, her sene dayak yiyoruz, en kufurbaz ve siddet icerikli futbol olarak degil ama holiganizm olarak en stresli deplasman.

iceerde bi kere antalya 10 kisi kaldi, omer catkic muslerayi dellendirdi, penalti kullandik, top direkten falan dondu, cok pozisyon kacirdik buna ragmen 1 1 bitti mac.

tum bu takimlar ust uste geldi o yuzden bizleri yaniltti. skorlar problem degil, sikinti belli kadro duzeni tutturamayisimiz.

Yapılan çok yanlış şeyler var. Size en basit tolga transferini söyleyeyim. Adamı 2 milyon küsürlü bir rakama aldılar. Senelikte ortalama 1 milyon euro falan alıyordur.

Bizde kim var. Eray ve aykut. 2 sini toplasan bir tolga onu geçtim hadi bir leo franco bile etmezler. Ha tolgayı biz alsaydık. İşte geçen maçta erayı kullandıgımız gibi CL öncesi maçlarda ne bilim musleraya pek iş düşmeyecek maçlarda falan kalede kullanır böylece +1 kontenjan açardık. Adam yedekte beklemeyi dert mi edecekti. En azından bir teklif yapsaydık. Adam gider bjkyi seçerdi ona eyvallah.

Yani bu geçtigimiz 2 senede yaşadıgımız başarılar bizi hem çok aldattı hemde yavaş hareket etmemizi sağladı.

Umarım bu sene işlerin öyle kolay olmayacağını başta başkan ve sonrada Terim anlamıştır.

fft16_mf3609161.Jpeg

Bizde 10 bini geçen yok, herifler birbiriyle yarışıyor

8jk veya 8taş falan yazarak kendinizi hangi konuda tatmin ediyorsunuz anlamıyorum. Hadi Fenerliler, her anlamda gerisinde oldukları Galatasaray'a 6s yazıp kendilerini garip bir şekilde de olsa tatmin ediyor. Lakin bizim taraftarın yaptığı birebir boş iş.

Bu Beşiktaş, bence de Fener'i harcar ama bizi yenemez. Zira bu, Beşiktaş'ın maksimumudur. Bizim limitlerimize ise bu sezon bir resmi müsabakada henüz şahit olunmadı. Zamanla gün yüzüne çıkacaktır.

bu bjk in macini birdaha izleyim dedim...

bu sene sampionluk favorim bjk demisdim..düzeltme yapiorum.

bu bjk banko sampion maalesef !!!

ben böyle oyunu daha önce türkiyede bir kere görmüsdüm oda bizim 2000 yilindaki takimdi.

üstüne katarakda giderler takim oyunu olarak ama burda cok önemli bir konu var bjk da.

inanilmaz press oyunu oynuyorlar her alanda. korkunc maalesef. türkiyede biz dahil kimse kolay kolay yenemez bunlari.

kos mesafelerini bilmiyordum acikcasi ki yukarda resmide gördüm ama sasirmadim acikcasi. cok yüksek bir rakam bu. ( 116km)

bu sene bu bjkda büyük kaos olmazsa cok büyük supriz olmazsa sampion bjk dir maalesef .

8jk veya 8taş falan yazarak kendinizi hangi konuda tatmin ediyorsunuz anlamıyorum. Hadi Fenerliler, her anlamda gerisinde oldukları Galatasaray'a 6s yazıp kendilerini garip bir şekilde de olsa tatmin ediyor. Lakin bizim taraftarın yaptığı birebir boş iş.

Bu Beşiktaş, bence de Fener'i harcar ama bizi yenemez. Zira bu, Beşiktaş'ın maksimumudur. Bizim limitlerimize ise bu sezon bir resmi müsabakada henüz şahit olunmadı. Zamanla gün yüzüne çıkacaktır.

ya biz yenersek kalitemiz ve tercübemiz ile yeneriz bunlar ama bu lig sadece bizimle onlarla oynanacak maclarla bitmiyor ki maalesef. bu bjk i türkiyede bizden haric ve belki fenerden harci kimse yenemez. mümkün degil. resmen eziyorlar.

Üst Alt