STSL 13/14 H:4 | Kasımpaşa 2-3 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 16 Eylül - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:4 | Kasımpaşa 2-3 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 16 Eylül

Drogba yi besliyoruz da noluyo. Adamda bitiricilik yok. Fener maci dahil su 5 macta kacirdigi gollerin haddi hesabi yok.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ben Drogba yı savunmuyorum. O zaman Tek forvet Umut- Burak oynasın. fark etmez. Yeter ki sistem değişsin adam gibi futbol oynayalım. İyi oyna eninde sonunda rakibini dağıtıyorsun. 4 haftadır izlerken sıkılıyorum.

En sinir olduğum şey, rakiplerin kaybetmesinden medet ummaktır. Geçen sene Allah bir yürü ya kulum dedi, öyle bir bal vardı ki üzerimizde şansa bala bir şekilde liderliği kaybetmedik. Ama bu sene böyle olmayacağı belliydi, geçen seneden hiçbir ders çıkarılmadı. İşte ah o kibir denen şey yok mu o kibir.. Formamızı koysak şampiyon oluruz diye artistlik yapmamız yok mu.. İnşallah şu kibirimiz bizi bitirmez bu sene.

BUTnTNBCIAAlTAK.jpg
.

Hoca doldur boşalttan bahsediyorsun benim derdim. Tıkır tıkır eze eze kalenin ağzına gide gide gol atmak.

Geçen sene son 5 maçı izle bayılta bayılta maç aldık. Forvetlerimiz kaleciyle kaç kere karşı karıya kalıordu. Antalya da - Bursa da - Es -es NET pozisyon söyle Allah ını seven oldur boşalt rastlegel salla önüne gelirse. Bu futbol değil.90 dk ızdırap.

Önceki msjımda belirtmedim ama dediğine katılıyorum. Özellikle RM maçının 2.yarısındaki takımı izledikten sonra senin gibi düşünmeye başlamıştım. Fakat dikkatli izlediğimde Drogba'nın beklediğimiz kadar bitirici olamadığını gördüm malesef. Tabi ki Chelsea'deki Drogba'yı beklemiyorum ama insan yakaladığını da atsın istiyor. Hakkaten asabım bozulmaya başladı. Antalya maçında çıldırdım resmen. Doldur boşalt oynandı kabul ama gene pozisyon yakaladık ve böyle bir isim kalenin dibinden zımbalayamadı topu. Keza Burak da inanılmaz kaçırıyor. Sistem kadar bunlar da önemli sanki.

Adamlar hep kalemize geldiler. Ne Bursa maçında ne Es-es maçında, 10 dk lık oyunuyla bile GS miz bu maçı alır dedirtecek oyun mu oynadı??

Kıvrana kıvrana maçı bitirdik. Ohh 1 puan dedik. O dediğimiz takımlar şimsi 3 er 3 er yiyor. dün BJK 6-7-8-9 yapardı. Hakeme dua etsin.

Neden gerçekleri göremiyoz.

Bu saçma sistem değişmeli. Burak, Lazio dan sonra bitti. zaten TEK forvetli Orta saha ile herkesi ezioz. Nedir bu maç sapan 4-1-3-2 olayı !!

Oynuacaksak 4-4-1-1 oynayalım.

ben iyi oyynuyoruz demedim. eskişehir hiçbişey oynamadi. hep filan gelmediler. onu diyorum. bende eleştiriyorum ama o maçi birdaha izle. neyse onu geç bende onu diyorum 4-3-1-2 sistemi nedir. bende tek forvet olsun istiyorum. drogba buragi yanyana görmek istemiyorum.

Neyse artık hayırlısı, BJK ve FB yi resmen havaya soktuk. Demek ki Kibir ve Konsantre olmama. İStanbul un tatlı hayatı herşeyi alt üst edebiliyor.

Haftaya kaderimiz belli olur. Kimse bana 30 maç var demesin. 5 maçta - 9 puanı 2 rakibe karşı kapatamazsın.

ben de bal diyorum ama bal da bir yere kadar renktaşlar adamların özgüveni var kendilerine beceri beceri beceri bizim antalya maçında kaçırdıklarımız aklınıza geliyordur umarım Drogba 3 metreden kafa vuramazsa daha çok puan kaybederiz Webo da 90+3 de böyle becerili vuruş yaparsa onlar böyle çok puan kazanır

Üst Alt