STSL 13/14 H:4 | Kasımpaşa 2-3 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 16 Eylül - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:4 | Kasımpaşa 2-3 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 16 Eylül

Neyse artık hayırlısı, BJK ve FB yi resmen havaya soktuk. Demek ki Kibir ve Konsantre olmama. İStanbul un tatlı hayatı herşeyi alt üst edebiliyor.

Haftaya kaderimiz belli olur. Kimse bana 30 maç var demesin. 5 maçta - 9 puanı 2 rakibe karşı kapatamazsın.

Aynen öyle.Gs'nin bu dakikadan sonra 2 hamlesi kaldı;

1-Haftaya Bjk'yi yenecek,

2-11.Hafya fb'yi yenecek.

haftaya bjkye yenilirsek iki rakipten 6 ve 9 puan geriye düşmüş oluyoruz ve lige havlu atıyoruz, ondan sonra 30 hafta geçmek bilmez bütün sezon bize ızdırap olur. haftaya resmen kader maçı. realmadrid maçından daha önemli bjk maçı

Babel a yapılan Net Penaltı arkadaşlar !! Şike bitmez bu ülkede FB nin golünden öncede Webo adamı itiyor net faül.
aynı fikirdeyim fakat fenerliler her pozisyonda tekme, kafa giriyorlar faulle karışık. bazısında hakem veriyor bazısında vermiyor, geçen seneden beri kaç oldu faullü golleri sayamadım özellikle webo ve kuytun girdiği ikili mücadelelerin çoğu faullü

Kaımpaşaya kızıyorsanuz da adamlar 2 tane attı zaten gol kaçırmaysa bizde alasını kaçırıyorsunuz.

Adamlar alehine kk penaltı verilmedi.Daha ne futbolu???

oglum simdi küfür edecem, hem küfür olacak hem "öteki cinsiyete karsi hakaret" olarak algilancak.

BUTnTNBCIAAlTAK.jpg

çok değil 2-3 haftaya kadar bjkyi destekliycez,2011 de trabzonu desteklediğimiz gibi.havada 2011 kokusu var ama ligi 3.bitiririrz herhal bu sefer

Ulan şu forumdaki tiplere bak , görende Avrupa'da Fener'in oynadığı maçlarda Fener'i tutuyolar sanır.Hiç görmedikleri , tanımadıkları insanlara nasıl laflar ediyolar. :redface:

edit : Sinir olabilirsiniz , bende sinir oldum ama bu laflar yakışmıyor.

Bazilar oyle yorumlar yapiyor ki sanirsin 4. haftada degil de 32. haftadayiz. Fenerdeki balin yarisi bizde olsaydi Antalya macini 5 farkla kazanirdik. Benim icim rahat, Fatih hocaya guvenim sonsuz. Sezon sonu gorusecegiz.

Üst Alt