STSL 13/14 H:6 | Galatasaray 1-1 Çaykur Rizespor | M.S | 28 Eylül - Sayfa 107 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:6 | Galatasaray 1-1 Çaykur Rizespor | M.S | 28 Eylül

sen Terim'i feci seviyorsun bunu bilmeyen yok zaten :)

bence de Fatih Hoca'nın bize verebileceği birşey kalmamıştı. Uzun zaman önce....

fatih hocayi sevmeyen benim icin Galatasaraylilik ile hic bir alakasi yok ama bunun sucu tabikide sevmeyenlerin sucu yok. cünkü tanimiyorlar fatih hocayi ve olanlari hic bir cekilde bilmiyorlar.

bu adam ben dahil burdaki bütün Galatasaraylardan hangisi ben en iyi Galatasarayli diyorsa daha cok Galatasaraylidir NET hemde.

ölünce bazi gercekler belki ortaya cikar bilmiyorum artik ama cikmazsa bile ancak o zaman degeri anlasilacak maalesef.

neyse bunlar tabiki sadece kendi görüsüm bu ilgili ama teknik degerlendirmem hic bir cekilde ona olan hayranligim veya sevgim ile alakasi yok. ben objektiv cekilde degerlendirmeye biliyorum bazi konulari. cocuk degiliz sonucda.

eksikleride var hocanin mesela ama adam winner bir kere.

dünya spor insanlari bunlari söylemekde bunu . uefa elit hocalar arasinda 3 kerez cagrilmis yani uefada diyor az cok.

bende diyorum ve dedim ki bana simdi hakaret mi ediyorsun ?!

Hangi dunyanin spor insanlariymis onlar? Isim ver bana. Uefa elit hocasi carti curtu. Djukic, keller, murat yakin, jorge jesus, berdyev, petkovic, fonseca gibi hocalari da cagirmislar bu sene. Bunlarin da hepsi elit hepsi dunyanin sayili hocalari : )

Hayir bi de Terimi tanimasak neyse.

UEFA kupasını aldığımızda dünyada ilk üçte idi bizim takım.Bu adam hakaret makinası sanırım ya saymayı bilmiyor yada dayak yememiş.

biraktigi takim sonraki sene dünya 1cilige kadar cikdi.

elinde büyümüs türk oyuncularin kurdugu iskelet dünya kupasinda 3cü olmus.

2008 de euroda yari final oynatmis türkyie yi. daha bir cok kanatladigi konular varki. say say bitmez ki. asil Fatih terime iyi hoca degil diye ciddiden gerizekali degilde baska bir sey artik. tanimi yok diyorum sadece futbol dünyasinda :)

Mancini sıkıcı top oynatıyor am tek artısı Sağlam defans yaptırıyor, Gol yemeyiz en azından.
20 yıldan fazla Galatasaray'ı takip ederim ve Galatasaray ana anlayışı hücum futboludur. Derwall'den, Denizli'ye, Feldkamp'tan, Terim'e kadar hep böyle oldu. O yüzden Lucescu bile o başarılara rağmen ciddi eleştirildi bu kulüpte. Taraftar olarak kötünün iyisini değil cidden Galatasaray'ın beklentilerine ve oyun karakterine göre teknik direktör seçmemiz gerekiyor. Ancak malesef yönetim boşta adı sanı biraz duyulmuş hocaların peşinde. CV'yi enine boyuna inceleyip Galatasaray'ın oyun anlayışına ve mevcut kadrosuna göre en uygun olanı hangisidir deyip araştırmıyor. Taraftar olarak da adı geçenlerden birisini seçmeye zorlanıyoruz, oysa daha iyisini istemeliyiz. O yüzden bilerek ölçütünüz nedir diye sordum.

Hangi dunyanin spor insanlariymis onlar? Isim ver bana. Uefa elit hocasi carti curtu. Djukic, keller, murat yakin, jorge jesus, berdyev, petkovic, fonseca gibi hocalari da cagirmislar bu sene. Bunlarin da hepsi elit hepsi dunyanin sayili hocalari : )

Hayir bi de Terimi tanimasak neyse.

morurinho desem yetermi ?! 1 kere degil 3 kere cagrilmis fatih hoca.

hadi onu gectim adamin Galatasaraydaki kazandirdiklarini-milli takimdaki basarilarini-ve yurt disi basarilarini bak sonra konusalim bidaha bu konuyu.

neyse sen nasil tandiysan hocayi artik.

biraktigi takim sonraki sene dünya 1cilige kadar cikdi.

elinde büyümüs türk oyuncularin kurdugu iskelet dünya kupasinda 3cü olmus.

2008 de euroda yari final oynatmis türkyie yi. daha bir cok kanatladigi konular varki. say say bitmez ki. asil Fatih terime iyi hoca degil diye ciddiden gerizekali degilde baska bir sey artik. tanimi yok diyorum sadece futbol dünyasinda :)

Ben tanımını biliyorum renkdaş onlar aysalsporlular.

morurinho desem yetermi ?! 1 kere degil 3 kere cagrilmis fatih hoca.

hadi onu gectim adamin Galatasaraydaki kazandirdiklarini-milli takimdaki basarilarini-ve yurt disi basarilarini bak sonra konusalim bidaha bu konuyu.

neyse sen nasil tandiysan hocayi artik.

Neyse boşver. Terim fanatiğisin konuşacak birşey yok. Terim dünyanın en iyi on hocasından biri hatta en birincisi.

20 yıldan fazla Galatasaray'ı takip ederim ve Galatasaray ana anlayışı hücum futboludur. Derwall'den, Denizli'ye, Feldkamp'tan, Terim'e kadar hep böyle oldu. O yüzden Lucescu bile o başarılara rağmen ciddi eleştirildi bu kulüpte. Taraftar olarak kötünün iyisini değil cidden Galatasaray'ın beklentilerine ve oyun karakterine göre teknik direktör seçmemiz gerekiyor. Ancak malesef yönetim boşta adı sanı biraz duyulmuş hocaların peşinde. CV'yi enine boyuna inceleyip Galatasaray'ın oyun anlayışına ve mevcut kadrosuna göre en uygun olanı hangisidir deyip araştırmıyor. Taraftar olarak da adı geçenlerden birisini seçmeye zorlanıyoruz, oysa daha iyisini istemeliyiz. O yüzden bilerek ölçütünüz nedir diye sordum.

İşte o yüzden bizden bir şey olmaz.Gerektiğinde defans da yapacaksın.İstediğin kadar iyi hücum et,defans yoksa bir anlamı yok.Bunun da kültürle bir alakası yok,defansif futbolu iyi oynuyorsan bu da bir başarıdır ve iyi futbol oynuyorsundur.10 kişi hücum edene 10 puan vermiyorlar.

Ha şunu da söyleyeyim,Galatasaray en az gol yiyen takımdır tüm zamanların genel puan tablosuna bakarsak.2008'de falan yapılan o muhteşem savunmayı hatırlayın.

Selamın Aleyküm Dostlar !...:triumphant:

Şimdilik tek mesaj yazıcam.. Çünkü artık takımın mükemmele yakın futbolu için konuşmaya hiç mi hiç gerek yok.. :cool-78::cool-78::cool-78:

Burak Kazması bu sezon milli takım dahil 8 maçta 20 nin üzerinde gol atacak kadar pozisyona sokuldu, ama elde var (sanırım) SADECE İKİ... :sopa::sopa::sopa:

İyi akşamlar herkese...:m26:

Ben tanımını biliyorum renkdaş onlar aysalsporlular.

bilmiyorum artik orasini. ama fatih terime iyi hoca demeyen ciddiden biraz komik oluyor bence.

hadi sans dan oldu dersin ... ben öyle sansi yerim yahu. yok öyle sans mans dünyada. adamin sadece 1 dönemi 2002-2004 senelerinde kötü gecmis.

1996 yilindan beri ..hata daha öncede genc milli takimda basarisi var galiba yanlis hatirlamiyorsam bize gelmeden önce olimpiatlarda. sonra milli takimi 40 yil sonra euro 1996 londraya getiren adam olmus. ordan da bize geldi zaten.

gerisini az cok herkez bilir galiba tabiki islerine geliyorsa.

yuh be antalya macini gecti bu bukadar golmu kacar.

buragi elestire elestire kazma sekiline getirdik adam gol atamiyor daha.

halbuki en fazla pozisyona giren de kendisi.

brumaya kizamiyorum cünkü daha genc heycanli kimse gol atamiyor omu atacak

hem görevi daha cok gol attirmak kac defada pozisyona soktu ama olmadi.

ne diyelim. insAllah düzeliriz.

birde su durum var takim istedigini almis 1 0 öne geciyor ne oyunu kurabiliyor ne kontra

yapabiliyor zaten bu yüzden rize birdaha oyna geri dönebiliyor.

ne güzel mac 1 0 olmusken rizede defansi acmisken biz topu ileri tasiyamiyoruz !

artik gelen hoca ilk bunu düzeltmeli !

Üst Alt