STSL 13/14 H:7 | Akhisar Bld.Spor 2-1 Galatasaray | M.S | 6 Ekim - Sayfa 113 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:7 | Akhisar Bld.Spor 2-1 Galatasaray | M.S | 6 Ekim

Yine söylüyorum şuan ki performanslara bakıldıgın da Muslera,Chedjou,Bruma,Melo,Selçuk,Drogba harici herkesi gönderebilirler.

O kadar kötü durumdayız yani,bu kadro yapılanmasında yonetimin büyük suçu var ama görünen bu net olarak.

Çünkü hoca ısrarla sol bek isterken kucağına Sneijder ve Drogba bırakılıyor al oynat deniyor.

Adam istemiyorsa,almayacaksın.Bu kadar basit. Bu transferlerden sonra taktik tamamen değişiyor ve elzem durumda olan sol bek transferi yapılmıyor.

Hocanın da cok hatası var ama en büyük suç yönetimde.

Bu arada kimsenin Mancini'ye bok atmaya hakkı yok. Kadro yapılanması tamamen onun futbol felsefesine aykırı ve takımda bir sürü boş beleş oyuncu var hali hazırda. Rotasyon denen olgu yok denilebilir.

Suç atılacak en son kişi Mancini

Burak'i neden oynattigini anlamadim. Hadi Burak'i oynatiyorsun, o zaman neden kanada koyuyorsun. Burak top tasiyamaz, calim atamaz, 1'e 1'de zayif. Tek yapabilecegi is son vurus. Oynatacaksan santrfor oynatacaksin.

Hoca'ya kim ve neden bu akli verdi anlamak güc. Hic hazetmedigim Emre Colak bile Burak'tan iyi oynardi sol kanatta. Hatta Burak o kadar kötüydü ki, Drogba Burak'in önündeki topa gidip ondan topu aldi kaptirmasin diye. Gerisiini siz düsünün yani.

1 oyuncu bile saha icinde ne kadar negatif/ pozitif etki yapabilecegini bu macta gördük aslinda. Burak negatif anlamda, Drogba pozitif anlamda. Adam ölü pozisyonda harika bir hareketle 2 rakibi calimlayip golünü atti. Burak'in 2 metre top tasiyacak kabiliyeti yok.

Yalniz takim kondisyon olarak cökmüs durumda ya. Piri Piri diyorsunuz ama bu takimin hali ne Allah askina?

Galatasaray mac kazanamaz oldu resmen, Juventus ve Süper Kupa macini saymazsak bir tane düzgün performans gösterdigimiz mac yok.

Akhisarspor'un oyunculari bile mac sonunda yorulmadik falan diye dalga gecti, bukadar kötü oynanmaz yahu. Muslera-Bruma ve Drogba disinda herkese yaziklar olsun diyorum.

Dün FB kazansa 8 puan fark olacak ve lig bitecekti.

Galatasaray mac kazanamaz oldu resmen, Juventus ve Süper Kupa macini saymazsak bir tane düzgün performans gösterdigimiz mac yok.

Akhisarspor'un oyunculari bile mac sonunda yorulmadik falan diye dalga gecti, bukadar kötü oynanmaz yahu. Muslera-Bruma ve Drogba disinda herkese yaziklar olsun diyorum.

Dün FB kazansa 8 puan fark olacak ve lig bitecekti.

Bence futbolcularda hiç suç yok,varsa da % 5 derim.Akhisarlı oyuncular haklı,takımın oynayacak hali yok.Kondisyon bitik.Nasıl çalıştırıldı bu takım yazın.Takımdaki en diri futbolcu kamp yapmamış,daha doğrusu bizim kampa denk gelmemiş Bruma.Oyuncuların oynayacak hali yok ki.Hele hele Juventus maçından sonra.

Kondüsyon düzelmedikçe takım düzelmez.Bir an evvel çare bulunması lazım.Mancini 1 ay gerek diyor.El mecbur bekleyeceğiz.

O mesajı raporladığımı ve mesajın silindiğini çok net bir şekilde gördüm.

Mesaj silinebilir, hele ki sakıncalıysa cezai işlem öncesi rutin bir işlemdir. Aramızdaki tek fark, ben "içerik sakıncalı ise ceza da almışlardır" diyorum.

Diğer yandan içerik bizim tarafımızdan sakıncasız görülmüş olabilir, "editlenmesi uygun ancak cezaya gereksinim yok" denmiş olabilir. Editlenmiş ve geçmiş sicilden ötürü sadece uyarı verilmiş olabilir. Bunlar da cezadır.

Olmaz dediğim yukarıda saydığım şeylerin haricindeki olasılıklardır.

Soyut birşey üzerinden gitmeyelim, koy örneği önüme, sana ispatlayayım. Kendime de ekibime de güveniyorum. Bunun üzerine başka diyeceğim birşey yok.

Juventus maçına giden taraftarlarımız

1392533_10153369408330164_431005219_n.png

Juventus maci yaniltmis yalniz. O mac bir mucizeydi, su haldeyken juventusla 50 mac oynasak 45 ini juventus kazanir. Bu gruptan ayrica ciktik gozuyle bakanlar. Kopenhag 130 km. kosuyor bize ters gelebilecek bir takim.

ELEMANcini diye twit attıydı bikaç saat önce de yasin albayrak...bizim düşmanımız olan GSlılar var ne yazıkki...ünal aysal o sözü doğru demiş.iyki göndermiş terimi.mancini şampiyon yapar bu takımı,adam olmayan oyuncu da gider.yedirmeyiz manciniyi

Evet bu düşmanlar bu klübün içinde.

Onlarda Ünal Aysal gibi sözde Galatasaraylılardır.

Bu klübün başına ne geliyorsa Galatasaraya bağlılığı zayıf adamların başkan ve yönetici olmasıyla geliyor.

Sizde kalkmışsınız gerçek Galatasaray taraftarına bk atıyorsunuz.

Ben haftalardır yazıyorum burada bu konuyu. En son Talha'ya söyledim kendince mantıklı bir açıklama yaptı ama gördüm ki yetmemiş. Aradan 4 gün geçti hala aynı cümleler.

Bakın arkadaşlar. Hatalıdır değildir FT ayrı bir konu. Kızabilirsiniz de bende çok kızıyorum. En çok pes ettiği için ve uğraşmadığı için.

Ancak bakın bu adam FT deidğimiz kişi bu camianın çocuğudur. Aysal'dan daha Galatasaraylıdır. Totalde de Mancini'den daha başarılıdır daha önemli işler yapmıştır bu gerçektir. Evet Türk'tür. Saçma sapan hareketler yapar kavga eder gider atar yapar egoludur (egsouz TD yoktur bu arada hatta insan yoktur). Ancak bu size hele hele ergenler size söylüyorum o günleri bilemediğiniz için kendisine hakaret etme hakkını vermez.

Dalga geçemezsiniz. Akp'yi sevmem bu yüzden H.Şükür'e kızgınım ancak ona da futbol noktasında kimse laf edemez. Davala'ya da Hasan Şaş'a da. Bu ülkede moral sıfırken, futbolda 3. hatta 5.dünya ülkesiyken bu isimler sırtlarında taşıdı bayrağı bırakın kalbi göğsü... Bugün cukkalayan tiplerden (alper potuklar sabriler diğerleri..) hepsinden daha az çok daha az kazanmışlardır.

Bugün Galatasaray müzesine önemli olan 6 Lig Şampiyonluğu 2 TSL Süper Kupa, 1 UEFA Kupasını bizzat getirmiş, UEFA Super Cup'a da dolaylı olarak etki etmiştir. Onda da pay sahibidir kısacası. Milli Takım'ın da en büyük başarılarında en büyük pay sahibidir. Sevmeyin anlarım eleştirin anlarım ama saygılı olun. Arkadaşlar FM değil dünya bu kadar basit değil hele bu ülkede. Bazen FT gibi kavga etmeniz gerekiyor Bu işler böyle arkadaşlar.

Saygı istiyoruz. Hem Aysal'a hem FT'ye hem de diğer "önemli" değerlerimize. Yahu Sneijder'e laf etmek suç, FT'ye serbest. Sneijder'in zerre umurunda değiliz bunu da herkes bilsin o parasına bakar. 1-2 ay yatmasın parası direkt UEFA'lık yapar bizi. Lütfen açın artık gözünüzü.

Sadece şunu söylüyorum. Fatih Terim tabiki efsane fakat biz taraftarlar olarak yatıp kalkıp o oyuncu grubuna dua edelim. Fatih Teriminde bilerek oluşturduğunu düşünmüyorum o takımı.Bu kadar transferde hata yapan bir adamın o kadroyu bilerek oluşturması mümkün değildir. Ama onları iyi idare etti. O oyuncu grubu biraraya gelmeseydi biz bu taraftar yapısı ve gelen sözde Galatasaraylı başkan ve yöneticileri ile şikecileri arkadan izliyor olurduk.

Biz yatıp kalkıp o oyuncu grubuna dua edelim.

------------Necati--Elmander--------

EmreÇ------------------------Engin

-----------Selçuk-Melo--------------

Hakan------------------------Eboue

----------Semih-Ujfa---------------

-----------Muslera---------------

Son üç senedir en iyi oyunu bu kadroyla oynamıştık. Arka arkaya 25-30 pas yapıyorduk, çatır çatır futbol oynayıp baskı üzerine baskı kuruyorduk.

Hey gidi günler hey, ne Sneijder vardı ne Burak, ne Amrabat ne de Hamit

Üst Alt