STSL 13/14 H:9 | Kayserispor 2-4 Galatasaray | M.S | 27 Ekim - Sayfa 96 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:9 | Kayserispor 2-4 Galatasaray | M.S | 27 Ekim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mancini ve GS toparladı ya beyaz tv de ahmet çakar ve ümit özat giydirmeye başladı.

Ahmet çakar diyor ki mancinin taktiği dogru taktik değilmiş ?

GS bu taktikle basarılı olamazmıs ...

hehe çok gülüyorum.

AB yi serbest bırakın bakın bakalım ne kadı köy kalıyor ne lig.

Bu takım herkesin imkansız dediği

Rıdvanın sıfır puan çekebilir dediği gruptan çıkacak Allah izin verirse

bu takimin kötü gidisati da beklerin bukadar kötü olmasindan kaynaklaniyor.

kaldirin artik su yabanci sinirini yada ab kuralini cikarin, ulan nelerle ugrasiyoruz.

Anlamakta zorluk çektiğim bir nokta var. Dakka 74 maç olmuş 4-2. Yedek oturan Ceyhun Engin Aydın Yekta bu oyuncular ne zaman oynayacak da maç kondisyonu kazanacak?

Ceyhun 80de, Engin 90da girdi oyuna. Neden hemen 76da 77de ikisi birden aynı anda girmez de en azından 14-15 dakika oynatılmazlar. Anlamak mümkün değil.

Rezil otesi futbol

Ve buna goz göre izin vermek

Kadro secimi rezalet

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hadi oradan.Dİkkat ediyorum en ufak bir olumlu yorumun yok.Ben böyle bir ithamda asla bulunmam ama sen bir kuşsun.

Berbat oyunmuş ilk yarı maçı domine ettik biraz şansımız olsa ilk yarı 5-0 biterdi.İkinci yarı sağ olsun Selçuk ve Melo o kadar kritik yerlerde hata yaptılar ki atak üstüne atak yedik.Sneijder olmayınca pas organizasyonu yapamadık ona rağmen maçta ikinci yarı da 5 gol atabilirdik.4-2 den sonra hafta içi de çok ciddi bir maç oynadığımız için enerjimizi tüketmemek adına geriye çekildik zaten ondan sonra pek pozisyon vermedik.

Aslında bir kuşa bunları boşuna anlatıyorum...

Manciniyle 5 mac 3 galibiyet 1 beraberlik 1 yenilgi almisiz 12 gol atip 8 gol yemisiz. Bu maclarin ikisi şligi maci olduguna gore bence mancini su ana kadar basarilidir.ayrica ilk defa ş ligi maci oncesi ve sonrasi kazandik..

Fenerbahce´nin tek avantaji mevki avantajlari bize göre. Onun disinda asla bizim kadar güclü degiller.

Ama ligde bizim dengemiz bozuluyor, Fenerbahce rahat. Neden?

Cünkü adamlarin kalecisi Türk, bekleri Türk. Hücumda rahat hamle yapabiliyorlar.

Bu konuda cok uyuduk cok cuvalladik bu sene ya. Az bagirmadi taraftar yerli transferi yapin diye. Ah ah

İyi de kardeşim Türk beğenmemek için herkes kılı kırk yarıyo...Adam mükemmel bir genç yetenek olsa bize bırakırlarmı..

Ona oooo buna oooo...Herkes vitrine bakıyo...Hiç izlemediği adamın ismi yok diye saçma sapan yorumlar yapılıyor bilinçsizce...Bunlar aşılırsa yerli transferi için çok güzel bir yol açılır.

Sabrinin şunu demesi lazım : Ben artık kazanabilceğim en yüksek parayı kazandım ve takıma zarar verdiğimi anladım o yüzden kontratımın feshedilmesini istiyorum. Üç metreye pas atamıyor adam. Tek sıkıntımız yerliler. Tabi buna yabancı sınırıda diyebiliriz. Keşke Dany için Amrabat için Sercanlar Yiğitler için döktüğümüz paraları iyi yerliler için kullansaydık

Buram buram mantık kokan bir yazı. Gerçek bir teşhis.

Üzücü olan şu koca forumda bunu belirten kişi sayısı üçü geçmez.

Daha ne kadar üretken olmasını bekliyorsunuz ?

Ne yapması lazım adamın size kendini beğendirebilmesi için ?

Üretken olması için engini aydını sağa koyması mı lazım ?

Yada Danny nin yerine sabriyi koyup eboue yi oynatınca mı üretken olacak ?

Adam deniyor işde ...

Yav Fatih Terim takımı tanırken ne değişiklikler yapıyordu kadroda

Bu adam daha topçuları tanımıyorken deniyor birşeyler.

Yavas Yavas olacak herşey.

Umut belki ileride pek etkili olamadı ama defansa yardım etti en azından.

Aydın ne yapıyor ? Ne yaptı bu zamana kadar ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt