STSL 13/14 H:9 | Kayserispor 2-4 Galatasaray | M.S | 27 Ekim - Sayfa 97 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:9 | Kayserispor 2-4 Galatasaray | M.S | 27 Ekim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben bugun sabri harici de herkesi begendim. Bilhassa emre colak fark yaratti. Toparlanacaz arkadaslar biraz daha sabir.mancini halledecek goreceksiniz

maçın en kötüsü tugay kerimoğlu.be adam sen yardımcı antrenörsün ....anlat adama hangi futbolcunun ne işe yaradığını...adam umutu kanatta oynattı yahu!!!engin ve yekta bile oynar kanatta....

Yapmayın etmeyin. Ne Tugayı yahu. Umutun kanatta oynayamayacağını bilmesi için tugayın söylemesi mi gerekiyor.

Eyvallah Tugay ilk geldiğinde bir takım şeyleri söylerde. Şu maçta danynin orda olmaması gerektiğini, ne bileyim umudun kanatta oynamaması gerektiğini Mancininin bilmesi gerek. Adamları antremanda olsun bundan önceki maçlarda olsun görmüyor mu. Bunu analiz etmek bu kadar zor olurmu yahu.

Yapmayın etmeyin. Ne Tugayı yahu. Umutun kanatta oynayamayacağını bilmesi için tugayın söylemesi mi gerekiyor.

Eyvallah Tugay ilk geldiğinde bir takım şeyleri söylerde. Şu maçta danynin orda olmaması gerektiğini, ne bileyim umudun kanatta oynamaması gerektiğini Mancininin bilmesi gerek. Adamları antremanda olsun bundan önceki maçlarda olsun görmüyor mu. Bunu analiz etmek bu kadar zor olurmu yahu.

adam yeni geldi ..ne bilsin umudu,danyi..bütün takımı iyi sanıyo mancini.

Hiçbirimiz kendimizi kandırmayalım. Burda herşeyi iyi görmenin anlamı yok. Ben Manciniyi en çok destekleyen ve sevenlerden biriyim. Ama Türkiyede yabancı sınırı varken hiç bir yabancı antrenör iş yapamaz Hele yerlilerin sabri gibi vasıfsız oyunculardan oluşuyorsa

Umut kanatta oynar mı ? Oynabilir niye oynamasın ? Şenol hoca trabzonda sık sık kanatta oynatırdı Umut'u.Ama arkasındaki bek topçu falan olmayınca ne yapsın ?

Kim oynayacak kanatta ? Aslen merkez oyuncusu olup 10 kilo fazlası olan Engin mi ? Tüm yaz yatmış göbeği sarkan Aydın mı ? Kimi oynatsın ya kimi bi yazıverin de Mancini de öğrensin...

Birde sezon başı şikeciler bu yabancı kısıtlamasından bizden daha fazla zarar görecek ve zorlanacak diyenler vardı.Adamlar neredeyse bazı maçlara 4,5 yabancı ile çıkıyorlar. Yerli konusunda çok büyük avantajları var.

Hadi oradan.Dİkkat ediyorum en ufak bir olumlu yorumun yok.Ben böyle bir ithamda asla bulunmam ama sen bir kuşsun.

Berbat oyunmuş ilk yarı maçı domine ettik biraz şansımız olsa ilk yarı 5-0 biterdi.İkinci yarı sağ olsun Selçuk ve Melo o kadar kritik yerlerde hata yaptılar ki atak üstüne atak yedik.Sneijder olmayınca pas organizasyonu yapamadık ona rağmen maçta ikinci yarı da 5 gol atabilirdik.4-2 den sonra hafta içi de çok ciddi bir maç oynadığımız için enerjimizi tüketmemek adına geriye çekildik zaten ondan sonra pek pozisyon vermedik.

Aslında bir kuşa bunları boşuna anlatıyorum...

Hi hi

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Umut kanatta oynar mı ? Oynabilir niye oynamasın ? Şenol hoca trabzonda sık sık kanatta oynatırdı Umut'u.Ama arkasındaki bek topçu falan olmayınca ne yapsın ?

Kim oynayacak kanatta ? Aslen merkez oyuncusu olup 10 kilo fazlası olan Engin mi ? Tüm yaz yatmış göbeği sarkan Aydın mı ? Kimi oynatsın ya kimi bi yazıverin de Mancini de öğrensin...

emre ç,bruma

Milletin herseyi kotu gormesi ilginc.takim 4-2kazandi arkadas. Hala elestiri elestiri. Mancini daha yeni yeni alisacak takima.takim savunmasinida oturtacak merak etmeyin.ezikleride bu kadar ciddiye almayin.ersun yanal hangi takimi calistirdiysa ikinci yari doneminde cõkmustur. Bumu bi yere not edin. Fener ikinci yari cokuse baslicak.ve biz gene sampiyon olacagiz

orta alanı tek ayakta tutan adam Melodur sene başından beri en iyi oyuncumuzda Melo ne kadar cabuk harcıyosunuz adamı

Ben Melo kötü gönderelim falan mı dedim ne harcaması?ŞL maçında oynadı bu maçta tribüne gönderilse Engin orta sahada idare edebilirdi.Yabancı hakkımızı da Bruma'dan kullanırdık.

Kısaca Bruma yerine Umut'mu Melo yerine Engin'mi daha mantıklı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt