STSL 14/15 H:14 | Galatasaray 3-2 Mersin İdman Yurdu | MS | 20 Aralık - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:14 | Galatasaray 3-2 Mersin İdman Yurdu | MS | 20 Aralık

MERSİNİN DIŞ SAHA MAÇLARI.
[TABLE="class: list-table, width: 100%"]
[TR="class: row alt2, bgcolor: #E7E77F"]
[TD="align: left"]14.09.2014[/TD]
p-form-d.gif

[TD="align: right"] Kasımpaşa[/TD]

2 - 2
p-form-d.gif

[TD="align: left"]Mersin İdmanyurdu [/TD]

IY 0-2

[/TR]
[/TABLE]
[TD="align: left"]29.09.2014[/TD]
p-form-w.gif

[TD="align: right"] Karabükspor[/TD]

0 - 2
p-form-w.gif

IY 0-1

[/TR]
[/TABLE]
[TD="align: left"]19.10.2014[/TD]
p-form-l.gif

[TD="align: right"] Trabzonspor[/TD]

3 - 1
p-form-l.gif

[TD="align: left"]Mersin İdmanyurdu
kk-1.gif
[/TD]

IY 0-0

[/TR]
[/TABLE]
[TD="align: left"]02.11.2014[/TD]
p-form-l.gif

[TD="align: right"] Gaziantepspor[/TD]

1 - 0
p-form-l.gif

IY 0-0

[/TR]
[/TABLE]
[TD="align: left"]22.11.2014[/TD]
p-form-d.gif

[TD="align: right"] Akhisar Belediyespor[/TD]

1 - 1
p-form-d.gif

IY 0-0
[/TR]
[/TABLE]
[TD="align: left"]06.12.2014[/TD]
p-form-l.gif

[TD="align: right"] Torku Konyaspor[/TD]

2 - 0
p-form-l.gif

[TD="align: left"]Mersin İdmanyurdu
kk-1.gif
[/TD]

IY 0-0
[/TR]
[/TABLE]

2011-2012 sezonundaki gibi olmasin da. Bir ton gol kacirmistik, mac 0-0 bitmisti. Böyle maclar da olabiliyor, fazla ucmamak gerek.

Avrupa'daki basarilarimizla övünen bir camia olarak tarihimizin en kötü Avrupa sezonunu yasadik, rekor kirdik.
4. Yildiz diye avuttular bizi, yildizin icine soktular takimi. Bunlardan sonra bu sampiyonluk bu sene mutlaka gelmeli artik. 3 puani alalim gerisi önemli degil

Yildizin mi kek kabinin mi nereye soktular wallahi bilmiyorum, ama iyi seyler olmadi. Umarik artik düzelir, ve düzelecektir. Böyle kötü sezonlar da olacaktir, yeterki o arena da oynama sansimiz olsun. CL´de oynamak kolay degil, ama oynaya oynaya basarili olursun. Bakma Fenerlileri, BJK´liler biz tökezleyince gülüyorlar onlar buralarda oynayamadiklari icin, tabiki kestane olma ihtimalleri de yok. 6-7 sene CL görmemistik, yeterki bu arenada oynayalim, daglari taslara asmasakta olur...

Ben su an futbolumuzdan keyif aliyorum, her türlü puan kaybedebiliriz. Ama iyi futbol oynarsan Mersin´e karsi berabere kalirsin, sonra gider BJK´yi yenersin deplasmanda... Daha maraton cok uzun, puan kayiplari olacak benim hedefim bu sezon 70-75 puan arasi, bence bunu hamza hoca basaracak. Bana göre sampiyonluk icin bu puan yeterli olacak.

Beşiktaş maçı yaklaşıyor.Melo 4.sarı kartını görüp o maça rahat çıkmalı.Selçuk,Burak ve Yekta Gençlerbirliği maçında sarı kart görüp Beşiktaş maçında olmasalar mükemmel olur aslında.

Son düzenleme:
Umut var Sneijder var,onlar atar.Burak'ın büyük maçlarda iyi oynadığı nerede görülmüş.O maça tek forvet çıkmalıyız.

sneijderi atiba ile veli ile kilitle.
umut stoperlerin arasinda kaybolup gider. karamboldan gol bekle...
bukadar basit. passli oyunda umut zaten full zarar takim oyununa. burakdan da kötü .

sneijderi atiba ile veli ile kilitle.
umut stoperlerin arasinda kaybolup gider. karamboldan gol bekle...
bukadar basit. passli oyunda umut zaten full zarar takim oyununa. burakdan da kötü .

------Emre-Melo------
Bruma-Sneijder-Olcan
---------Umut---------

Emre-Melo-Selçuk-Sneijder
--------Burak-Umut--------

İlkinin daha iyi kadro olduğunu düşünüyorum Beşiktaş deplasmanı için.

Son düzenleme:
------Emre-Melo------
Bruma-Sneijder-Olcan
---------Burak---------

Sen beşiktaş gibi harika kanatları olan kanatlardan çok tehlikeli gelen bir takıma Bruma + olcan gibi beklerine neredeyse sıfır yardım eden 2 hucumcu orta saha ile başla
Trabzona yaptıkları gibi 20. dakika 3 - 0 a gider maç..

Allah korusun 2 si de yedekde kalmalı o maç gerekirse sonradan girerler

Sen beşiktaş gibi harika kanatları olan kanatlardan çok tehlikeli gelen bir takıma Bruma + olcan gibi beklerine neredeyse sıfır yardım eden 2 hucumcu orta saha ile başla
Trabzona yaptıkları gibi 20. dakika 3 - 0 a gider maç..

Allah korusun 2 si de yedekde kalmalı o maç gerekirse sonradan girerler

İyi de Emre ile Sneijder de sık sık içe katedip kanatları boşaltıyor.O daha riskli bence.

------Emre-Melo------
Bruma-Sneijder-Olcan
---------Burak---------

olcanda emin degilim . uyku modunda resmen. gecen sene trabzondaki olcandan cok uzak maalesef.
ya olcan yada selcuk.. baska isimde yok gibi. yasin cok daginik oyuncu. kendimi ispatlamalim havasinda ama bu durum zarar veriyor hem kendisine hemde takima oynadigi zaman.

bu arada, 3 yabancin var. chedjou 4. muslera 5. sol beke kimi oynatmaya düsündün ?! töre-olcay-kerim frei oldugunu unutma. özelikle töre baltayla mesela dalga gece bilir

olcanda emin degilim . uyku modunda resmen. gecen sene trabzondaki olcandan cok uzak maalesef.
ya olcan yada selcuk.. baska isimde yok gibi. yasin cok daginik oyuncu. kendimi ispatlamalim havasinda ama bu durum zarar veriyor hem kendisine hemde takima oynadigi zaman.

bu arada, 3 yabancin var. chedjou 4. muslera 5. sol beke kimi oynatmaya düsündün ?! töre-olcay-kerim frei oldugunu unutma. özelikle töre baltayla mesela dalga gece bilir

Az önceki mesajda Burak'ı tek forvet yazmışım Umut olacaktı o,düzelttim.

---------------Muslera------------
Sabri---Semih---Chedjou---Balta
------------Emre---Melo---------
Bruma-------Sneijder------Olcan
---------------Umut--------------

Bence böyle oynayıp orta sahayı kalabalık tutmalıyız ama dediğin gibi sol kanadımız aksayabilir.Buna rağmen Telles-Sneijder olursa da pek fark olacağını sanmıyorum.Töre her türlü zorlayacaktır o kanadı.

Üst Alt