STSL 14/15 H:14 | Galatasaray 3-2 Mersin İdman Yurdu | MS | 20 Aralık - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:14 | Galatasaray 3-2 Mersin İdman Yurdu | MS | 20 Aralık

Az önceki mesajda Burak'ı tek forvet yazmışım Umut olacaktı o,düzelttim.

---------------Muslera------------
Sabri---Semih---Chedjou---Balta
------------Emre---Melo---------
Bruma-------Sneijder------Olcan
---------------Umut--------------

Bence böyle oynayıp orta sahayı kalabalık tutmalıyız ama dediğin gibi sol kanadımız aksayabilir.Buna rağmen Telles-Sneijder olursa da pek fark olacağını sanmıyorum.Töre her türlü zorlayacaktır o kanadı.

zorlamak baska , rezil etmek baska :)

balta türeyi durduramaz bence. mesafe kademe savunmasi yapa bilen oyuncu balta sadece. üstüne gidip baski kura bilen birisi degil ki töreyi bu tür savunma ile zorlaya veya durdura bilirsin ancak. öyle mesafeli kademe savunmasi ile sadece yaparsan bu tür oyuncu seni maf ede bilir iyi gününde.

yukardaki arkadasinda dedigi gibi olcan ve bruma bence cok cezur olur. ikiside savunmaya gelmiyor pek. özelikle olcan. bjka karsi ama ben kadro kurmakda zorlanirim acikcasi.
hamza hoca daha iyi bilir söyleyim burda :)

zorlamak baska , rezil etmek baska :)

balta türeyi durduramaz bence. mesafe kademe savunmasi yapa bilen oyuncu balta sadece. üstüne gidip baski kura bilen birisi degil ki töreyi bu tür savunma ile zorlaya veya durdura bilirsin ancak. öyle mesafeli kademe savunmasi ile sadece yaparsan bu tür oyuncu seni maf ede bilir iyi gününde.

yukardaki arkadasinda dedigi gibi olcan ve bruma bence cok cezur olur. ikiside savunmaya gelmiyor pek. özelikle olcan. bjka karsi ama ben kadro kurmakda zorlanirim acikcasi.
hamza hoca daha iyi bilir söyleyim burda :)

Ben Sneijder'in de pek geri gelebileceğini zannetmiyorum açıkçası.Zaten geri gelirse de hücum etkinliği düşüyor.Fener maçında solda ilk yarı kaybolmuştu Sneijder,ortaya geçince 2 tane attı.

Son olarak şu kadro da iyi olabilir diyeyim.Burak kesinlikle oynamamalı.Hiçbir derbide iyi oynadığını görmedim bizde.

-------Selçuk--Melo-------
Bruma---Sneijder---Çolak
-----------Umut-------------

İyi de Emre ile Sneijder de sık sık içe katedip kanatları boşaltıyor.O daha riskli bence.

Emre ile Sneijderin Bruma + Olcandan farkı + yanları
2side içorta saha oynamayı biliyor.

Bu sayede 2 side gerektiğinde ortada pres yapıp merkezide sağlam tutuyor.

Ayrıca Emre ve Sneijder Bruma + Olcan çok daha fazla geri geliyor. bu bir gerçek.

Bruma bırak geri gelmeyi kanadını kaybedio adam bir bakmıssın 2 sol açıkla oynuyoruz.

Olcan desen maşşallah benden fazla göbeği var anca içeri çekip şut atsın..

içerdeki maçlarda 2 si birden olmamak şartı ile dönüşümlü oynatılabilirler ama deplasmanda çok risk

Emre ile Sneijderin Bruma + Olcandan farkı + yanları
2side içorta saha oynamayı biliyor.

Bu sayede 2 side gerektiğinde ortada pres yapıp merkezide sağlam tutuyor.

Ayrıca Emre ve Sneijder Bruma + Olcan çok daha fazla geri geliyor. bu bir gerçek.

Bruma bırak geri gelmeyi kanadını kaybedio adam bir bakmıssın 2 sol açıkla oynuyoruz.

Olcan desen maşşallah benden fazla göbeği var anca içeri çekip şut atsın..

içerdeki maçlarda 2 si birden olmamak şartı ile dönüşümlü oynatılabilirler ama deplasmanda çok risk

Bana da Beşiktaş deplasmanında Burak-Umut'la başlamak çok riskli geliyor.Neyse daha fazla uzatmayacağım.Daha Beşiktaş maçına 3 hafta var.

Bana da Beşiktaş deplasmanında Burak-Umut'la başlamak çok riskli geliyor.Neyse daha fazla uzatmayacağım.Daha Beşiktaş maçına 3 hafta var.

Burak umut risk dersen saygı duyarım. Tek forvet başlasın tercihdir
Ama inan o Umutla Burak ın defansa katkısı bile olcan la brumadan katkat fazladır

Hamza Hoca'nin Balcova kadrosuna almadigi isimlere bakarsak Telles-Bruma tercihinde kararsiz ama yüksek ihtimalle Emre ve Umut'un yükselen performansina bakarak ayni kadroyu sahaya sürer.

Uzun bir aradan sonra rahat yeneriz dediğim maç.

Ama sırf ben böyle dedim diye patlarsak şaşırmam.

Bu arada,bu senenin en göze çarpan istatistiği deplasmanlarda 5 galibiyetimiz var şimdiden,fena değil.Geçen sene 5 galibiyetimiz vardı,bu sayıya şimdiden ulaştık daha.

rahat kazanırız deyip rehavete kapılmamak lazm
aklıma hemen 4-2lik ordu ve 3-1 lik mersin idman yurdu maçları geliyor
zor anlar yaşamıştık öyle bir durum olursa şanssız goller yiyip kart görürsek şanssızlık olup toplarımız direkten dönerse bu sefer maçı çeviremeyebiliriz
sonuçta o maçlarda da rahat galibiyet alacağımızı düşünüyoduk

Üst Alt