STSL 14/15 H:14 | Galatasaray 3-2 Mersin İdman Yurdu | MS | 20 Aralık - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:14 | Galatasaray 3-2 Mersin İdman Yurdu | MS | 20 Aralık

Bu maçta arsrnal olsaydı devreye kadar 5 gol atardı. Ama işte türkiye ligi leş, daha önce dedim. Arsenal maçındaki kadar oynasak her maçı kazanırız. Çünkü arsrnalin attığı golleri bize kimse atamaz. Yeterki atak oynayalım şampiyon oluruz

Hiç gerek yok...

Hakan takır takır oynuyor bu seneyi çokda iyi götürür.
Sene sonu alınsın alınacaksa...

Bu sene Chedjou-Hakan götürür çok rahat. birbirlerinide iyi tamamlıyorlar

Hakan'ın devamlığı yok ama yoksa zaten bence defans hattı Hakan ve Gökhan olmalıdır. Pozisyon bilgisi en iyi olan defans oyuncularımız.

Yoo ben haftaya bu kadar iyi oynayamayacak diyorum burayı anladınmı.Sen diyorsinkı fb pen alır ofsatttan atar mersin napsın.Bu kadar iyi oynarsa mersin en az 3 gol atar zaten.En kötü 3 3 biter maç.Ama bence bu kadar üst düzeye çıkamaz.Adamlar resmen bizim maça bilenmiş.Zaten wederson pçiyle kalecide yok.Maglup olacagı kesin gibi.

Oynar oynar o konuda eminim.

Mersin çok iyi konsantre olmuş maça umarım bu konsatrasyonu haftaya oynayacakları maçta da gösterirler. Malum takıma karşı maçlarını merakla bekliyorum.

Maça başlarkan gol atmaya çalışmaktan çok dağınık oynadık. Kontrolü kaybediyoruz.
Bu konuda takımın çalışması lazım. Golü düşünmek çok iyi ama dengesizlik çok fazla oyun içerisinde.
Devre arasında yaptığım yorumda dediğim gibi takım işine bakıp oyun oynamaya çalışırsa maçları alırız, özellikle ligde.
Çünkü, bizim ülkedeki rakipler iyi bile olsalar iyi oyuna karşı dirençleri her zaman sınırlı.

Hakan'ın devamlığı yok ama yoksa zaten bence defans hattı Hakan ve Gökhan olmalıdır. Pozisyon bilgisi en iyi olan defans oyuncularımız.

Hocam hakan ı mancinide farkına varmış oynatmaya başlamışdı.

Çok soğukkanlı Türkiye standartlarında iyi stoper.

Chedjou ya da b.. atmaya bayılıyor forum.

Adam tartışmasız GS ın en iyi stoperi türkiyeninde ilk 3 ündedir.

1 maçda kötü oynadı diye hemen harcarsınız adamı....

Bugün takım olarak çok kötüydük chedjouda kötüydü

bu sene çok maç kazandırdı bize çok iyi maçlar çıkardı..

kademeside var hava toplarında iyi ayağına hakım.

tek bir maçla yemeyin şu adamı

Skor tabelacılıgı yapıyor resmen forum

Chedjouya niye bukadar laf ediyonuz adam cabaladi hatalari vardi ama olur onlar

Muslera
Sabri hakan Chedjou tarik
Emre selçuk melo sneijder
Bruma burak

Üst Alt