STSL 14/15 H:14 | Galatasaray 3-2 Mersin İdman Yurdu | MS | 20 Aralık - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:14 | Galatasaray 3-2 Mersin İdman Yurdu | MS | 20 Aralık

Verilmeyen 3 penaltımız var. Selçuk kırmızı kartla atılmalıydı. Mersin'de de penaltılardaki 2 topçu 2. sarıdan kırmızıyla atılmalıydı. Hakem çok ama çok kötüydü.

Takımı beğenmedim ama geri dönüş yapma refleksini göstermeyeli baya olmuştu. Bu bile çok önemli. Kazandık ve yolumuza hakkımız yenilerek, rakiplerimiz şikeyle kazansa bile yinede devam ediyoruz.

GT-I9300 Tapatalk

Dikkatimi teken çek şey var. Hamza hocanın gelmesiyle, yabancılardaki performans düşüklüğü, yerlilerdeki performans artışı.
Ne dersiniz ?

Wesley, ched, telles, melo çok kötülerdi bugun

Penaltışikebahçe mağlup olsada çevre zararlıları tarafından bir şekilde deplasmanda dahi olsa maçı 3 puanla çok rahat bir şekilde tamamlarken biz kendi evimizde,hakem itinin penaltısıyla mağlup durumdan kurtulmak için kıçımızı yırtıp,son dakikalarda galibiyeti korumak için soğuk terler döküyoruz.

Dikkatimi teken çek şey var. Hamza hocanın gelmesiyle, yabancılardaki performans düşüklüğü, yerlilerdeki performans artışı.
Ne dersiniz ?

Wesley, ched, telles, melo çok kötülerdi bugun

Melo daha kötüydü kaç haftadır, bugün yine toparladı bir nebze. Telles de karttan sonra çok iyiydi bugün. Ched için tek maçlık bir kötü performans diyebiliriz. Wes için yorumum yok, hiçbir zaman kaçak dövüşen bir futbolcu olmadığı için standart oynadı bana göre bugün, ayrıcalıklı bakıyorum ona her zaman.

Bizim bu maçı kazanmamız çok iyi oldu.
Bizi yenselerdi bir rahatlama ile Fb ye karşı konsantre düşüklüğü olurdu.

Ama şimdi ders almış bir şekilde daha konsantre ve savunmayı biraz daha önem vererek çıkacaklardır.

Üst Alt