STSL 14/15 H:14 | Galatasaray 3-2 Mersin İdman Yurdu | MS | 20 Aralık - Sayfa 62 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:14 | Galatasaray 3-2 Mersin İdman Yurdu | MS | 20 Aralık

Denizli denen bunağı dinlemeyin. Ne zaman görsem bu haytoyu, kanal değiştiriyorum. Objektiflikten uzak, geleneksel yorumlar yapıyor.

GT-I9300 Tapatalk

2 net penaltı verilmedi 1 tane doğru penaltı verildi. Bu Rıza ve Mersinli futblcular neden zırlıyorlar hakem diye? Mal mı bunlar?

Burak'ın pozisyonu bir kez daha izledim durduk yere yine sinirlendim.

Adam dokunmamış bile Fırat hala itti diyor el insaf be kardeşim

Bu tek forvete dönelim diyen arkadaşlar hiç mi 5-6 hafta öncesini hatırlamıyor.. tek forvet burak'ın ofsaytları mı gelmiyor gözlerinin önüne yoksa devamlı ileri şişirilen toplarla gol aramaya çalışmamız mı..?

4-4-2 ve sneijder önümüzdeki her maç karşımıza sorun olarak çıkacak. Sneijderin en verimli olacağı yer forvet arkası. Acı ama gerçek; solaçık oynayacaksa ya sneijder'den ya 4-4-2'den vazgeçmeliyiz. çünkü resmen 1 kişi eksik oynuyoruz. sağ kanatta sol ayaklı emre çolak, solaçık sağ ayaklı sneijder. İkisinin de adam eksiltme özelliği yok, ne çalımla ne driplingle. Kanat oyuncusu ya Arda,Gökhan töre gibi çalım yeteneğiyle yada Alper potuk,(eski)Gökdeniz gibi süratiyle adam eksiltir ve forvete pozisyon hazırlar. (brumada ikisi de var hem sürat hem çalım)

Bu Fıratla Cüneyt bizi ince ince doğruyor. Bu kadar eyyam olamaz abi. Mersin takımından her zaman nefret etmişimdir yine nefret ettirdiler nerde çirkef var doldurmuşlar takıma o sümüklerin efendiside dahil buna

Üst Alt