STSL 14/15 H:19 | Eskişehirspor 1-2 Galatasaray | M.S | 9 Şubat - Sayfa 79 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:19 | Eskişehirspor 1-2 Galatasaray | M.S | 9 Şubat

maçı 4-1,5-1 falan alabilirdik.umutun,emrenin ve brumanın pozisyonlarını düşününce.umut olmasa zaten kesin farklı kazanmıştık.sneijderin asistleri yendi:dispirited:

Bana lütfen birisi cevap versin abi... Bu umut denilen adam 90 dakika sahadayken pandev 10 dakika bile oynayamaz mı arkadaş ? 10 Dakika bile dayanamaz mı bu adam tempoya ? Ne olur birisi bana cevap versin... Bu nasıl bir takıntıdır,nasıl bir yerli aşkıdır arkadaşlar ?

Yabancı snırına takılıyor yapacak bir şey yok.Ondan önce Bruma bile giremiyor 11e.Onun ıcın tellesi kesmek şart artık.

burak umutun yerine oynasa oda böyle oynar bunlar birlikte oynamadan 2side tek başına bişe yapamaz. brumada yetersiz kupa maçlarında oynasın umutun yerine pandev oynasın denensin bu sistemde 2-3 maç burakla birlikte daha iyi işler yapabilir

Melo bugun kac top kapti, kac atak kesti saydin mi?

Aslolan kosmak degil, dogru kosulari yapmak

On libero mevkisinin defansif acidan en onemli ozelliklerinden biri iyi pozisyon almak ve alan daraltmaktir

Bu yaziyi yazdiktan sadece iki dakika sonra sag kanatdan geldi ES-ES hizli bir sekilde gecti orta sahayi. Melo orta alandan sadece izledi pozisyonu. Ceza yayinda Sezer top ile bulusurken, Melo agir agir yürüyüp izliyordu. Ve bu pozisyonlar maalesef cok oluyor, son zamanlarda özel olarak dikkat ettigim icin farkina variyorum...

Cok kosmak önemli degil, önemli olan sadece dogru kosmaktir. Bu yalani kim attiysa, burada milleti iyi kandirmis. Evet, cok kosmak illaki verimli kostugun anlamina gelmez, ama cok kosmaz isen, dogru kosma ihtimalin yoktur. Bundesliga´da o alman antrenörler irzina gecer adamin, adam akilli kosmaz ise.

Hele hele ön liberolar... Futbolda en hirpalayaci pozisyondur. Kosmayan Ön Libero olamaz. Hem ileride pres yapmak adina, hemde rakiplerin alanini ve takim arkadaslarinin boslugunu kapatmak adina devamli hareket halinde olmalidir. Bunu yapmiyorsa egern, görevini akatiyordur...

Maalesef durum bu, Melo kardesimiz yeterince enerji vermiyor. Heo macin son 10 dakikalarinda, geriye düstügümüzde bir enerji patlamasi yasiyor. Ama benim Melo´dan beklediklerim cok fazla iken, o normal görevlerini bile yerine getirmemeye basladi. Oysaki gecen sezon bir monstrum gibiydi orta sahada... Bagimsizligini ilan ediyordu.

Bana lütfen birisi cevap versin abi... Bu umut denilen adam 90 dakika sahadayken pandev 10 dakika bile oynayamaz mı arkadaş ? 10 Dakika bile dayanamaz mı bu adam tempoya ? Ne olur birisi bana cevap versin... Bu nasıl bir takıntıdır,nasıl bir yerli aşkıdır arkadaşlar ?
oynayamaz bence

pandev halısahada gol attırmaya çalıştığımız yaşça çok büyük abilerimiz yada babalarımız gibi

daha tr balçova maçı hariç şutu yok oynadığı dakikalarda

Sinan Gümüs Umut dan beter olamaz forvette !!

Bu sistem ile oynattigi sürece Hamza hoca oraya Drogba´yi koysak bile bezdirir. Ileride cogalamiyoruz, ve santraforlar oyundan soguyorlar. Sorun Umut degil, son maclarda Hamza hoca.

Sezonun en zor maclarindan bir tanesi oldugu icin 3 puan teselli ediyor, ama maalesef SOS veren bir Hamza hoca görüyorum. Belki sampiyonluk icin daha hazir bir antrenör degil gibi.

Yavru Şikecileri öptük. Baş şikeci Kuşların hevesini kursağında bıraktık. Zevkini çıkarın. Beşiktaş 9 kişi takıma karşı son dakikada penaltıyla kazanıyor Beşiktaşlılar coşuyor, medya Beşiktaşı övüyor. Bize herkes sallıyor taraftara bakarsak da sanki cenazemiz var.

Bu 3 puan cok onemli ama kesinlikle hamzanin birseyler yapmasi lazim boyle gitmez. Bu oyun anlayisiyla daha zor deplasmanlardan cikamayiz. Bu oyun Kadikoye Avni Akere yetmez.

10955775_894375777287785_4238774436864178796_n.jpg

Ben bunu her hafta soruyorum kendime ama mantıklı bir açıklama bulamıyorum.Pandevi Umutun yerine 1 dk oynatsın sevineceğim o derece

Üst Alt