STSL 14/15 H:19 | Fenerbahçe 0-0 Trabzonspor | M.S | 7 Şubat - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:19 | Fenerbahçe 0-0 Trabzonspor | M.S | 7 Şubat

defansta bekir-kadlec olsaydı rahat kazanır derdim Trabzonsporun. Ama benim içimde trabzonsporun kazanacağı yönünde bir his var

Bosingwa Fener maçında yok.Caner Salih'e tecavüz eder artık.Satılmayan 9000 bilet kalmış maç için.Ciddi anlamda beraberlik bekliyordum ama son gelişmelerden sonra Fener alır diyorum.

Böyle herkesin gözüne baka baka hileyle şikeyle hakem kararlarıyla yenecek Fener.
Maç sonrası da utanmadan çıkıp ağlayacaklar. "Yavuz hırsız ev sahibini bastırır " misali..
Sonra da medya "Büyük Fener , şampiyon Fener" nidalarıyla şakşakçılığını yapacak.
Ardından spor programlarında daha şimdiden şampiyon ilan edilecekler.

Eh artık başkanımız da çıkıp " Amacımız UEFA ya gitmek" falan der artık.

Böyle herkesin gözüne baka baka hileyle şikeyle hakem kararlarıyla yenecek Fener.
Maç sonrası da utanmadan çıkıp ağlayacaklar. "Yavuz hırsız ev sahibini bastırır " misali..
Sonra da medya "Büyük Fener , şampiyon Fener" nidalarıyla şakşakçılığını yapacak.
Ardından spor programlarında daha şimdiden şampiyon ilan edilecekler.

Eh artık başkanımız da çıkıp " Amacımız UEFA ya gitmek" falan der artık.

bu cümleleri söyleme hakkina sahip en son taraftar grubu, Galatasaray Taraftaridir. Adama derler "Sizin rezil takim ne oynuyor ki, digerlerine catiyon". Fenerin en azindan belli bi kalitesi var. Bizde o da yok anasini satim.

O yüzden, hic sike mike diye aglamamiza gerek yok ahmet.

Trabzon feneri yendi diyelim senin takımın Eskişehiri yenebilecek mi bakalım bu sefer hamza kime mavi boncuk dağıtacak

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt