STSL 14/15 H:19 | Fenerbahçe 0-0 Trabzonspor | M.S | 7 Şubat - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:19 | Fenerbahçe 0-0 Trabzonspor | M.S | 7 Şubat

Meireles,Emre ve Alper takımla çalışmış bugün.Stadın tamamen dolu olması bekleniyor.İlk kez dolu tribünlere oynamanın verdiği gazla ilk 20 dakika köpek gibi pres yapacaklarını düşünüyorum.Trabzon o süreci golsüz geçerse puan alabilir.Yoksa Trabzon fark yer.Fener evindeki son yenilgisini 12-13 sezonunda Sivas'tan aldı yanılmıyorsam.

fbye karsi 3 senedir gol atamiyomus ts takımı kadıköyde

son golü burak atmis()()()

3 değil 5 sene oldu.

Meireles,Emre ve Alper takımla çalışmış bugün.Stadın tamamen dolu olması bekleniyor.İlk kez dolu tribünlere oynamanın verdiği gazla ilk 20 dakika köpek gibi pres yapacaklarını düşünüyorum.Trabzon o süreci golsüz geçerse puan alabilir.Yoksa Trabzon fark yer.Fener evindeki son yenilgisini 12-13 sezonunda Sivas'tan aldı yanılmıyorsam.

3 değil 5 sene oldu.

bravo rdas

aysal düsmani olmasan iyi cocuksun aslinda

senin acilen mod olman lazim

bravo rdas

aysal düsmani olmasan iyi cocuksun aslinda

senin acilen mod olman lazim

Aysal sene sonuna kadar dursa iyi olarak hatırlardım kendisini.Sonuçta futbolda 2 şampiyonluk,1 Türkiye Kupası,1 çeyrek final,1 son 16 yaptık.Ve umrumda olmasa da erkek ve bayan basketbolda efsanevi başarılar aldık.Sadece futbol takımı bu durumdayken bırakmasına kızdım o kadar,sezon sonuna kadar direnmeliydi.

Geçen sezon Trabzondaki maç gibi olur beklentiye girmeye gerek yok aksi olursa ciddi manada şaşırırım önceki sayfalarda maçın trabzona verileceği algısını da çözemedim böyle bir operasyon anca şampiyonluk olarak verilir maç çok ucuz bir muhabbet kalır bunun yanında.

Trabzonspor Onur ve Bosingwa dışında tam kadro çalışmış ama Ersun sakatlıktan yeni çıkan oyunculara şans verir mi bilinmez.

B9LW-buCAAAlaNp.jpg:large

Zaten savunması çok dengesiz bir takım ts birde bosingwa oynamazsa fb o kanattan akar.3 1 filan yener diye düşünüyorum fb.

Üst Alt