STSL 14/15 H:20 | Beşiktaş J.K 3-2 Bursaspor | M.S | 15 Şubat - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:20 | Beşiktaş J.K 3-2 Bursaspor | M.S | 15 Şubat

Eyyam diyenler Veli'nin pozisyonuna baksın kırmızının karşılığı odur. Fernandao'yu atamadıysa Veli'yi de atamadı.

Bu penaltı eyyamın ötesinde başka bir şey.

Devre arasında söylediğim gibi hakem maçı idare ediyor. Kesinlikle bu maçın hakemi olamazdı zaten ve bilerek de atanmış.

Fernandão kırmızıdan atılmalıydı, penaltı ise çok tartışılacak türden. Bu penaltıysa diğer maçlardaki bu tür ufak dürtmelere neden penaltı verilmiyor.

Beşiktaş' ın puan bırakmayacağını biliyordum. Nedeni de bizim takım savunma yönümüz çok kötü olduğu için Bursa daha ofansif oynadı ve bu maçta da Bursaspor' un maçı rahat koparacağı düşüncesi hakimdi. Beşiktaş ve Fenerbahçe' nin oyun içindeki takım savunması, rakibe oynayacak alan bırakmamaları ve devamlı pres rakibin oyununu bozuyor. Fenerbahçe maçında da Bursaspor puan alamaz.

GT-I9300 Tapatalk

Şenol hocaya da 2 çift laf etmek gerekiyor. Tamam güzel oynatıyorsun da dakika 90 2-2 maç, kendi yarı sahanda kontraya yakalanıyorsun e oha hoca yani. Çek geri işte takımı bitsin maç kalmış 2 dakika zaten.

Takım şampiyonluk yarışındayken gelip burada şampiyon olamayız 3. ancak oluruz yazanlara ayar oluyorum. İnanmıyor olabilirsin, öyle duruyor olabilir, şansın az olabilir ama yeter be kardeşim biraz inanın takımınıza ya. Burası taraftar forumu fazla objektif olmaya gerek yok...

Murat Bereket@murat_bereket 22 sn.22 saniye önce
Burak Yılmaz'a şöyle penaltı çalsa neler yazılırdı neler ama mağdur Beşiktaşlılar galibiyeti kutluyor penaltı hakkında tek çift laf yok
1f603.png

Eyyam diyenler Veli'nin pozisyonuna baksın kırmızının karşılığı odur. Fernandao'yu atamadıysa Veli'yi de atamadı.

Bu penaltı eyyamın ötesinde başka bir şey.

ligtv ve onun istediği sistem işliyor. Reyting düşer yoksa geçen 2 senede önce biz sonra fener erken şampiyon olunca iyi kutu satamadılar şimdi talimat vermişler.

senol hocanin icine yilmaz vural kacmis herhalde.
pen alti tartisilir ama son dakikada o posisyona sokturan bursaya ne desek bos.
dondum kaldim bir an :(

Bu benim görüsüm. Tabii ki bende bizim olmamizi isterim ama istemekle olmuyor. Rakipler hem daha iyi top oynuyor hemde hakemleri var arkalarinda.

Abicim kim iyi maç oynuyor ya dün Fenerin verdiği pozisyonlar bizim bursada verdiğimiz pozisyonlardan bile fazlaydı. Fener ben kendimi bildim bileli hep aynı oyunu oynuyor onlarla başa baş gidelim son hafta bile şampiyonluğu alırız. BJK daha iyi oynuyor ama onların saçma sapan yerde puan kaybedecekleri kesin en kötü ihtimalle arenada kafalarına vurur öne geçeriz... Yeter ki saçma sapan yerlerde puan kaybetmeyelim Kadıköy'de en kötü beraberlikle çıkarsak rahat şampiyon oluruz diyorum ben hala...

almanyada yayıncı kuruluş yok galiba. Burada ki çünkü maç saatinden ligin şampiyonuna her şeyi istedikleri gibi belirliyor. Almanyada senelerdir maç saatleri belli Bayern 10.haftadan işi bitiriyor Futboldan soğuttular be.

Üst Alt