STSL 14/15 H:20 | Galatasaray 3-1 Balıkesirspor | M.S | 16 Şubat - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:20 | Galatasaray 3-1 Balıkesirspor | M.S | 16 Şubat

Istersek 8 tane atalim bana o ilk yaridaki 3 puani geri mi getirecek? Öyle ya da böyle yeneriz ama arkadas o 3 puani cok arayabiliriz sezonun sonuna dogru.

2045.jpg

Hocanın sistemi değiştireceğini düşünmüyorum ama en azından Telles ve Chedjou'yu keserek Bruma ve Pandev'e forma şansı sağlayabiliriz. Zira Umut'un oynadığı her maç taraftarın taraftar için kabusa dönüşecektir.

Muslera
Tarık Chedjou Hakan Telles
Emre Melo Selçuk Olcan
Sneijder
Umut

Kadrosu çıkmalı. Burak ikinci devre girsin, Sabri hala yok sanırım. Balkes baya transfer yapmış, bu maçı bile zar zor alacağımızı düşünüyorum, aslında ter atma maçı olmalı..

Burak Yılmaz kupa maçında filan oynamasın Pandev her türlü kupayı götürür. Bu maç bizim için çok önemli. Duruma göre lider bile olabiliriz. Gönlümden geçen 3-0 gibi bir skor.

hahahahah ula bu takimi yenecek ben bir GALATASARAY futbol takimi suanda goremiyorum

Hoca desen kafa allah bullah

Yekta'yi nerde gordun nerde izledinde ilk11 yazdin hoca ?
Sneijder'in yeri forvet arkasi diye diye dilimiz kopacak ..
Kanatsiz kadro , ve 3 defansif orta sahayla Eskisehire oynamak neyin fakirligi

o kadar kötü futbol oynuyoruz ki balıkesiri yeneceğimize emin değilim. daha da kötüsü fizik olarak ligin en kötü takımlarından biriyiz. buna rağmen dün son dakikada gol atabildik. yinede zorlansakta yeneriz çünkü sneijder ve melo iç saha maçlarında coşuyorlar buda bizim en büyük gücümüz.

Üst Alt