STSL 14/15 H:20 | Galatasaray 3-1 Balıkesirspor | M.S | 16 Şubat - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:20 | Galatasaray 3-1 Balıkesirspor | M.S | 16 Şubat

---------------Muslera-----
--Tarık---Koray----Balta----Olcan
-----------Melo-----Selçuk--------
Bruma---------Sino-----------Çolak
-----------------Burak-----------

Chedjou'yu 11 yazan var. Adam milli takımdan berbat döndü , en kötü 2 maçını oynadı 2 sene içindeki . Koray tam istikrarlı şekilde iyi oynarken niye kötü bir Chedjou yüzünden önü kesiliyor ki? Büyük haksızlık bence.

Ayrıca bu kadro 4 atar.

Ben de Olcan'ın sol bek oynaması taraftarıyım. Hatta sezon başından beri neden Olcan'ı sol bek olarak denemiyoruz diye düşünüyordum. Telles'in yaptığı savunmayı ve hücumu Olcan da yapar. Ama Olcan bu hali ile açık oyuncusu olarak hiç çekilmiyor. Bari bekte işimize yarasın. Böylelikle Bruma da 11 oynayabilir. Bu şekilde olursa tahminen bu maçta zorlanmayız.

Muslera
Tarık
Chedjou
Koray
Hakan
Melo
Selçuk
Emre
Sneijder
Bruma
Burak
Umut

en doğru 11 olur.

burak tek forvet oynanınca sürekli ofsayt, Umut tek forvet oynaması zaten imkansız.

istedigim

-----------------------------------------------Nando----------------------------------------
tarik--------------------Koray-------------------------------Hakan----------------------Telles
--------------------------------Melo--------------------Selcuk------------------------------
Bruma----------------------------------------Sneijder----------------------------------Emre
----------------------------------------------Burak------------------------------------------

bekledigim

---------------------------------------------------Nando-----------------------------------------
Tarik---------------------------Ched-------------------------------Hakan---------------------Telles
----------------------------------------Melo------------------Selcuk-----------------------------
Emre---------------------------------------------Burak--------------------------------------Sneijder
--------------------------------------------------Umut--------------------------------------------

Umutu dahada cekemem artik ilk kadro olsun

Bunların kalecisi Emrullaha acayip gıcık oluyorum bizim maçta dalga geçer gibi topu göğsüyle tutmalar ama şikecilere karşı topu isteeyerek içeri aldı o golü bilerek yedi bu çok net belliydi

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her maç gibi bu maçtanda korkuyorum zaten ilk maçı yenildik bu maç içinde 1-0 olsun bizim olsun demekten başka birşey diyemiyorum.

5-1 kazaniriz.

asil zor mac ondan sonraki sivas deplasmani ola bilir. sivas sergenle iyi hava yakaladi ve iyide oynuyorlar.

Fener'e Kadıköy'de 1-0 2-1 3-2 gibi skorlarla yenilirsek ve aynı puanda olursak normal averaja bakılıyor.Averaj konusunda Fener'in 5 gol gerisindeyiz.Bu tür maçlar önemli.

Üst Alt