STSL 14/15 H:24 | Beşiktaş J.K 5-1 Kayseri Erciyesspor | M.S | 15 Mart - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:24 | Beşiktaş J.K 5-1 Kayseri Erciyesspor | M.S | 15 Mart

Sinirimden yerimde duramiyorum
Bizim salakliklarimiz yuzunden su bir bok oynamayan bjk bile bizim ustumuze cikiyor

Sampiyon olacak takim, futbolcular, ozellikle de hoca basaksehir gibi bir takima 2-0'dan puan vermez

Ruhsuz artistler surusu

Korkakligindan fener macinda basarili olan kanatli sistemden vazgecti, kume dusmeye oynayan takim gibi oynatti

Dunku macta cikarilacak o kadar adam varken gitti yine kanatli sistemi bozdu, olmayacak takima puanlari verdi

Oyuncular ayri alem, sabri denen adam yine kralligini ilan etmis, cani isterse donuyor geriye cani istemezse donmuyor, kapandigimiz macta onun yuzunden golu yedik
Dunku macta da neymis sakatlanmis, gorucem ben simdi onun sakatligini, prim az gelmistir, sinsi sinsi taraftara oynayip yillarca haketmedigi paralar kazandi, yine istedigi ortamlar gelince yine kral oldu

Insallah kongrede soyle eli masali bir baskan gelir bunlara hakettikleri dilden konusur
Yoksa bizim bu hoca ve adamlarla isimiz cok zor

ahahaha adamlar nereye vursa gol oluyor,erciyesin ikinci diregi,fener bunlari haftaya öyle bir düdükleyecekki,ahada buraya yaziyorum

Üst Alt