STSL 14/15 H:24 | Galatasaray 2-2 Başakşehir | M.S | 14 Mart - Sayfa 87 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:24 | Galatasaray 2-2 Başakşehir | M.S | 14 Mart

Takimda ruhsuzluk ve kalitesizlik var. Oyuncularin yarisi G.Saray için yetersiz iken, diger yarisi da sampiyon olmak için hirsi yok. Bir kaç sezon önce Drogba gibi tas gibi forvete sahiptik; kötü maç oynamamiza ragmen o golü atip bize maç yendiriyordu. Simdi ise kötü oynayinca kötü oynamayi devam ediyoruz.

Ciddi kadro güçlenme lazim, lider mentalitesi oyuncular gelmeli bu takima. Fabian Ernst-tipli oyuncular.

Takımın istekli arzulu futboluna saygı duyuyorum fakat ne kazanan kadroyu iyi oynayan oyuncuyu bozan hoca şampiyon yapabilir, ne de evinde 2-0 dan maç veren takım şampiypn olabilir. 4 puan öndeyken düşüncelerim bundan farklı değildi. Bu kadar defosu olan bir takım şampiyon olamaz.

çıldırmamak elde değil ya, lanet olsun . Küfretmekten çenem yoruldu 1 saattir. Aziz yıldırımı getirsen anca o çıkarırdı Yasini. Hadi neyse çıktı, ya orta saha 2'den 3'e çıkıyor ama tam tersi top göremez olduk. Sneijder ve Bruma nasıl 90 dakka sahada kalır, ikisi de rezildi bugün. Bir takımda kanatlar çalışmadan, hücuma top taşıyan adamlar olmadan maç kazanamaz, gol bile atsa onu koruyamaz. Acı bir şekilde tekrar görmüş olduk. Elimizde 3 tane kreatif oyuncu var; Burak, Sneijder, Yasin. Gerisi al-ver ci. Bugün bunlardan biri tribünde, biri oyundan alındı, öteki 3 haftadır ortada yok. sonuç giden 2 puan. Neyse ya, sevgi yumağı hocamız bi özür diler, hoop 3 puan geri gelir takmayın.

son golde chedjou 2 defa yakmış bizi..hem ofsaytı bozmuş hem de dokunarak adama asist yapmış.dokunmasa top taca doğru açılacakmış..
muslera da üstüne afiyet açıldı yedikçe yiyor..yerde köşeye vurulan topları içe doğru asiste yönlendiriyor..
hamza hocayı çok eleştirdik ama bir yasin oyundan çıktı diye koca GSARAY takımı çöker mi arkadaş orda cemali değil kedi girse böyle yine vermemeliyiz maçı..
Sorun sadece Yasinin çıkması değil. Yasin sahanın o anlardaki en iyi oyuncusuydu evet. Ama takım zaten Bruma Snijder ve biraz da Umut yüzünden eksik oynuyordu. 9 kişi oynuyorduk. Yapacağı bir değişiklikle 10 kişite çıkacaktık. 8 kişiye düştük. Üstelik hiçbir tarihte işe yaramamış üç önliberolu sistemle.

Bursa ile berabere kaldığımızda da herkes şampiyonluk gitti vb. şeyler söylüyordu
Şahsen ben şampiyonluğun gittiğini felan düşünmüyorum..

Evet fener beşiktaş puan kaybedecekte bizim daha çok kaybetmeyeceğimiz ne malum bu saçma hatalarla 4-5 olacak maçta 2-0 dan puan veriyoruz yazık.

Muslera : yine kritik iki pozisyon çıkardı ikiside gol olabilirdi. gol yememek pahasına kırmızı görmeyi de göze aldı ama görmedi. bence hatasız oynadı.
Sabri :her ne kadar forumda en çok küfredilen oyuncu olsa da eksikliğini 2. yarı yine hissettik. asistini yaptı 1 klasik sabri ortası hariç bütün ortaları iyi ve tehlikeliydi. sağ kanadımızın hücum gücüydü.
[Tarık : :asd22: ]
Chedjou : hemen hemen bütün kafa toplarını aldı, bir kaç hatası olsa da maçın 2-2 olmasında baş kahramanlardan birisi değil. o yardımcı bozuntusuna tepki göstererek bi nebze içimize su serpti
Koray : maalesef daha kırk fırın ekmek yemesi lazım. neden bu kadar panik anlamıyorum. at gibi fiziği var kullanamıyor. kullandığı uzun topların neredeyse hepsi rakibe gitti. beğenmedim.
Olcan : rakip karşısında oyunun bazı zamanlarında hem fizik olarak hem hız olarak ezildi. sol açık olmuyo sol bek olmuyo tellesi koysan oda aynı Türk olması tek avantajı
Selçuk : çok koştu mücadele etti güzel bir gol attı.hamitle birlikte orta sahada şuana kadar meloyu aratmadılar
Hamit : en çok sövülen futbolculardan bir tanesi. ama bana kalırsa melo sakatlandıktan sonra oynadığı tüm maçlarda genel olarak iyiydi. bugünde hatasız oynadı.
Yasin : ilk yarıda yalnızca 1 pozisyon bulabildi birde şut denedi ilk yarı sönüktü 2. yarı tam patlayacakken oyundan alındı, puan kaybının nedenidir. ama kendinden kaynaklı değil.
[Dzemailli: :asd22: ]
Bruma : :asd22:
Sneijder : şut pozisyonu bulamıyor son haftalarda bu özelliği ile ön plana çıkıyordu. bu maçın kötülerindendi. haftaya burak-yasin-sneijder üçlüsü oynayınca daha net yorum yapılabilir.
Umut : :asd22:

H.Hamzaoğlu : :asd22::asd22::asd22:

taraftarda bayık bayık tezahüratlardan vazgeçmeli artık sıkıyor.
bugün takımı ateşleyemediler.

Bursa ile berabere kaldığımızda da herkes şampiyonluk gitti vb. şeyler söylüyordu
Ya burada ki görüşle şampiyonluk gelip gitmez zaten ama bakıyorum hocası bu kadar korkak, savunması bu kadar kolay delinen bir takım nasıl şampiyon olabilir ben işin içinden çıkamıyorum şahsen. İyi mücadele eden, ısıran futbol bir yere kadar. Somut olarak hiçbir zaafıımızda ilerleme kaydedemedik Hamza hocaylada. Maçları genelde ite kaka kazandık.

Ya arkadaş, çıldıracağım. Çıktım dışarı hava alayım diye, çıkmıyor aklımdan yediğimiz boktan goller. Lanet olsun, hafta sonum zehir oldu yemin ediyorum. Maç 0-0 bitse bu kadar sinirlenmem, elindeki maçı 6 dakikada nasıl verir bir takım ya? Bu kadar kritik bir noktada, artık 11 final maçı kalmış. Bu kadar aptalca puan kaybı olur mu

Kendimizi kandırmayalım takım zaten iyi değil ancak Fb'nin, Bjk'nin hataları ile şampiyon olabilirdik.Onlar bu hataları yaptıklar fakat şimdi durumu eşitledik artık şansımız 0.2-0'dan içeride maçı alamıyorsan şampiyonluğu hiç alamazsın.

şahsen ben hamza hocayı severim ve şu anda hala bile şampiyonlugu konuşabiliyorsak tamamen onun sayesindedir

enkaz devraldı derler ya aynen öyle bu maçı hemde iyi oynadıgımız bi maçı hoca kendi hatalarıyla verdi malesef

hiç oyuncu değiştirmese yine puan kaybı olmazdı eminim

ligin rengi az çok haftaya şekillenir,fikstür avantajımız var tabi kullanabilirsek

Ya arkadaş, çıldıracağım. Çıktım dışarı hava alayım diye, çıkmıyor aklımdan yediğimiz boktan goller. Lanet olsun, hafta sonum zehir oldu yemin ediyorum. Maç 0-0 bitse bu kadar sinirlenmem, elindeki maçı 6 dakikada nasıl verir bir takım ya? Bu kadar kritik bir noktada, artık 11 final maçı kalmış. Bu kadar aptalca puan kaybı olur mu
Hiç sorma hocam. Bende deliye döndüm, hala sinirim geçmedi...

bazı arkadaşlar diyorki sneijder son haftalarda kötü bu adamdan her maç golmü bekliyorsunuz bu adam forvet degil

sneijderin attıgı paslara bir bakın ilk yarı umuta bir pas attı önüne alayım derken top uçtu gitti

iyi bir forvet sneijderin paslarıyla her mac 1-2 gol yapar son dakikada brumaya alda at dedigi gibi

Üst Alt