STSL 14/15 H:24 | Galatasaray 2-2 Başakşehir | M.S | 14 Mart - Sayfa 88 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:24 | Galatasaray 2-2 Başakşehir | M.S | 14 Mart

Müthiş bir tespit renktaş. Yanlış hatırlamıyorsam avrupaya ayak atma parası 20 mil euro!!! Bu sene fener şampiyon olursa yeni bir 4 sene üst üste şampiyonluk elde ederler. Ah ahhhh şu bizim takımın mallıklarından bıktım artık. Mal mal transferlerle ayağımıza sıktık.
ben mal dedim uyarı aldım mesajımı da sildiler deme öyle:)

Ulan oyuncu degistirmeseydi bile alirdik maci.

Yav sanki illa oyuncu değiştireceksin diye bir kural varmış gibi, bide hep aynı dakikalarda aynı oyuncu değişikliklerini yapıyor. Ortada fol yok yumurta yok, zaten oyun kontrolü elimize geçmiş, skor da güzel 2-0 ve hatta bir tek Yasin'in çabaları ile etkili olabiliyoruz ara ara; ne akla hizmet o değişikliği yapar insan hala aklım almıyor. Hayır şu da var, madem artık savunmaya oynayacaktın, e o zaman sol bekte Olcan'a ne gerek var o saatten sonra. Bari onu da çıkar oyundan.

Hangi bir saçmalığı anlatalım ki burada; şu maç acayip derecede koydu yani. En kötüsü de şimdi fb ve bjk'nin puan kaybını beklemek. Kalmış şunun şurasında 10 hafta, şu liderlik ele geçmişken bu kadar aptalca kaybedilmez. Ha umarım kaybetmeyiz tabi ama zor gibi görünüyor. Yarın bu gazla ikisi de kazanır herhalde.

Off ya çok sinirliyim. Hala sakinleşemedim. Bu kadar gıcık olduğum diğer maçlar 2006-2007 3-3 Konyaspor, 2008-2009 2-3 Hamburg ve 2009-2010 1-2 A.Madrid (hakem ve Caner'e) maçlarıydı. Bir de bu eklendi üzerine. :(

Off ya çok sinirliyim. Hala sakinleşemedim. Bu kadar gıcık olduğum diğer maçlar 2006-2007 3-3 Konyaspor, 2008-2009 2-3 Hamburg ve 2009-2010 1-2 A.Madrid (hakem ve Caner'e) maçlarıydı. Bir de bu eklendi üzerine. :(

Bu kadar sinirlendiğim maç hatırlamıyorum açıkçası. Yani inanılır gibi değil, taktik deha Hamzaoğlu'nun hatalarını geçtim. O futbolcu grubu nasıl böyle bir aptallık yapar inanamıyorum. Bu kadar kritik bir maçta, gel de sövme eğer şampiyonluğu 1-2 puanla kaybedersek. Herşeyi geçtim, bu adamlar sizi rezil etmiş 4-0 yenmiş. İnsan gurur yapar saldırır 4-5'e gider. 2-0'tan sonra yatış başladı bizimkilerde

Saat 1, hala sakinleşemedim.

Muslera
Sabri Chedjou Koray Telles
Hamit Selçuk
Aydın/Emre Sneijder Yasin
Umut

Madem değişiklik yapacaktın o zaman Telles ilk opsiyonun olacaktı. Olcan ve Bruma kenara gelecekti.. Aydın veya Emre'yi atardın sağ tarafa.

Sabri neden çıktı anlamadık!

Merkezi 3'lemenin hiç anlamı yok, karşımızda Belediye vardı..

İyi giden maçı bu kadar kötü verdik diyebiliriz.Muslera sağolsun bir puana yardımcı oldu. Bursa maçında kotayı doldurduk dedik ama bu da oldu malesef. Hoca vaziyetin farkında olmalı artık. Rakiplerin puan farkını bekleyeceğiz gene.Kadroyla çok oynamadan ve birde şu forma isimlere değil de icraat yapanlara verilse (zor biliyorum) şansımız hala yüksek.

İyi giden maçı bu kadar kötü verdik diyebiliriz.Muslera sağolsun bir puana yardımcı oldu. Bursa maçında kotayı doldurduk dedik ama bu da oldu malesef. Hoca vaziyetin farkında olmalı artık. Rakiplerin puan farkını bekleyeceğiz gene.Kadroyla çok oynamadan ve birde şu forma isimlere değil de icraat yapanlara verilse (zor biliyorum) şansımız hala yüksek.

FB-BJK derbisi önemli. Beraberlik çıkarsa o maç iyi olur bizim açımızdan, ayrıca yarın El Kabir'den goller bekliyoruz. :hat:
Ayrıca ben Beşiktaş'ın yarın zorlanacağını düşünüyorum. Erciyes akıllı oynarsa maçı kazanabilir.

Üst Alt