STSL 14/15 H:26 | Galatasaray 4-2 Kardemir Karabükspor | M.S | 5 Nisan - Sayfa 76 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:26 | Galatasaray 4-2 Kardemir Karabükspor | M.S | 5 Nisan

gol atmada sıkıntı yok ama gol attıktan sonraki laubalıkler yüzünden kaçtane maçta puan kaybı yaşadık bu nasıl iştir çözülemiyormu

haftaya şampiyonun rengi az çok belli olur

trabzonu ben bırkaç defa izledim akhisar bunlara tek kale oynadı ama atamadı ersun yabancılarla arası iyi degil 1-2 yabancıyı oynatıyor

trabzon maçı ya tahminimizden kolay geçecek ya daha zor

Hamza Hoca feci şekilde sınıfta kaldı benim için. Maçı Hamza değil oyuncular aldı yine.

haci adam YARDIMCI ANTRENOR olarak gorev yapiyor FATIH TERIMIN altinda .. sence o adamda bukadar kapasite olsa onun altina girermi ?

Girmez tabiki , Hamza daha cok sey ogrenecek YADA .. ADAM GIBI YARDIMCILAR getirecek ..

o akhisar hatalari bizde pahaliya patliyor

3-0dan bir maç 3-2ye geliyorsa ilk sorumlu oyunculardır adam kenardan bagırıyor çekilmeyişn geri diye bizimkiler yatışa geçiyor

hamza hocayıda bukadar kolay yemeyin

umut gibi bir kazmanın oynayıp pandev gibi bir adamın oynamamasının tek sebebi var KOŞMASI

emin olun terim bile olsa oynatmazdı pandevi koşmadıgı için

Hayır yerli ayrımcılığı. Es kaza pandev iyi oynayıp goller atar da ondan sonra adamı sürekli oynatmak zorunda kalırlar ve yerli evlatlarımız yedek kalır. Yazıklar olsun.

Üst Alt