STSL 14/15 H:26 | Galatasaray 4-2 Kardemir Karabükspor | M.S | 5 Nisan - Sayfa 77 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:26 | Galatasaray 4-2 Kardemir Karabükspor | M.S | 5 Nisan

Hayatımda bu kadar kötü savunma hattı görmedim.Sabri balta chedjou 2.ligde bir takıma koy orada bile her mac gol yedirir.Semihe kötü diordum bir an önce gelsin.Böyle şapşallarla lig bitmez.

Hamza hocayı bugüne kadar hep destekledim ama anladım ki onunla olmayacak bu iş. Şampiyon olursak, mucize olur. Her maç gol yiyen takım şampiyon olamaz ya.

haci adam YARDIMCI ANTRENOR olarak gorev yapiyor FATIH TERIMIN altinda .. sence o adamda bukadar kapasite olsa onun altina girermi ?

Girmez tabiki , Hamza daha cok sey ogrenecek YADA .. ADAM GIBI YARDIMCILAR getirecek ..

o akhisar hatalari bizde pahaliya patliyor

Aynen müthiş bir tespit. Luce'ye getireceksin Hamza'nın başına ve ondan bir şeyler kapacak. Hem Lucen İstanbul'u seviyor hemde artık yaşlandı.

Defansımız çok kötü. Umut çekilmiyor. Laubali oyun anlayışıyla nereye kadar gideriz bilinmez.

Muslera rakipten çok bizden gol yiyor. Defans Mayın tarlası.

CB1jvDUUMAIMIwx.jpg

CB1j7FnUsAEaJsN.jpg

CB1kP80UsAAEmWD.jpg

CB1kdgjUsAAiUOP.jpg

beyler hayatımda chedjou gibi bi gizli tehlike görmedim. sabri ve balta neyse zaten onu oynuyorlar ama bu chedjou tam bi saatli bomba. 2-3 çalım bi kafa golü ile milletin gözünü boyuyor ama adam defansta hertürlü kademe hatası, adam kaçırmaları yapıyor. bi pozisyonda duran top falan da yokken ta gidip rakip yarı alananın ortasında gereksiz pres yaptı, adamın yerini savunma gibi bi derdi de yok. babasının tarlası gibi geziyor sahada

Üst Alt