STSL 14/15 H:29 | Akhisar Belediyespor 0-2 Galatasaray | M.S | 4 Mayıs - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:29 | Akhisar Belediyespor 0-2 Galatasaray | M.S | 4 Mayıs

Hamitin son durumu nedir ?

Melonun (daha hazir olmasa da) dönmesi iyi oldu, Hamit oynamaya basladiginda yazmistim burada Hamit her an patlak verebilecek kabiliyete sahip diye. Yine sakatlandi adam ya.

Bu maça hamit gelirse selcugu kes artık hamza.İmkansız bi durum ama sakatlansa bari filande kurtulsak.Adam o kadar ikili mücadeleden uzakki sarı kart cezalısıda olmuyor hiç.Herkes kac kere 4 sarı karta ulaştı.Buna dikkat edin maclarda sarı bile zor görüyor.Hamit emre çolak en iyi ikili olur bu mac için.

Somadayım akhisar 15dk, yarından itibaren aksarlı topcuların evlerinin önüne birer birer domuz kafası bırakacam

yahu şu sağ beke kimi koyarsan koy sıçıyor..sabriye sövüyoruz, bu hafta tarık oynarsa ona daha fazla söveriz..kim olabilir sağ bekte başka?

akhisar idmanlarını takip edin la.ne kadar eksik olurlarsa o kadar iyi.malum biz umutla falan oynuyoz,zaten işimiz zor.

Sağ bekleri Tolga cezalıyken 3-4 aydır oynamayan Ahmet Cebe oynayacak.Umarım Hamza Hoca Yasin'i kesmez.O kanattan akarız muhtemelen.

Bu arada Vaz Te sakatlanmış,bizim maçta olmayabilirmiş.

Sol kasığında zorlanma tespit edilen Koray Günter, antrenmana katılmazken günü özel bir tedaviyle geçirdi.

Hamit Altıntop, tedavisinin ardından özel bir havuz çalışması yaptı.

Hamit yetişmez herhalde.Koray yetişsse iyi olur Semih'e belli olmaz,sakatlanıp çıkabilir.Yedek lazım.Keza Balta'nın da sakatlanma potansiyeli var.

ben bu maçla yatıp bu maçla kalkıyorum da acaba hamza hamzaoğu aklından yine ne tür saçmalıklar geçiriyo?bıktık ulan.umutu düşündükçe
saçımı başımı yoluyorum.

6 maç kaldı,6 maç!bi zahmet odaklanın anam babam...musleraya acıyın artık,adam gibi takım defansı yapın lan!

Üst Alt