STSL 14/15 H:30 | Beşiktaş 1-1 Gaziantepspor | M.S | 10 Mayıs - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:30 | Beşiktaş 1-1 Gaziantepspor | M.S | 10 Mayıs

bjk nin beraberliğine sevinmek aptallıktır. bizim için ne değişti sorarım size ? kaybetseler tamam sevinelim ama su skor sadece fenerin şansını arttırdı . bizim için değişen bişey yok

Bu maç için dediğin doğru ama daha 4 hafta var ligin bitmesine. Çıkacakları 3 maçtaki herhangi bir beraberliklerinde işimize geliyor bugünkü sonuç.

olcay-sahan-sampiyonluga-savasacagiz-ozel-5738998_o.jpg

olcay şahan vurdu şampiyonluk geldii

bjk nin beraberliğine sevinmek aptallıktır. bizim için ne değişti sorarım size ? kaybetseler tamam sevinelim ama su skor sadece fenerin şansını arttırdı . bizim için değişen bişey yok

O zaman aptalca bir senaryo çizelim. Mesela biz Mersin ile berabere kaldık. BJK Akhisar'ı yendi. Fener de kalan maçlarda bir maç berabere biterdi. Olmayacak bir senaryo değil. 1 hafta içinde olabilecek birşey. Önemli mi BJK'nin beraberliği değil mi şimdi?

ahmetcakar @ahmetcakar1 · 18 dk. 18 dakika önce
Hakem bu geceki yanlış kararlarıyla belkide şampiyonu belirledi. Demba Ba'ya yapılan penaltıyı vermedi. Antepin golü oncesi Serdara faul var

Ertem Şener @_ertemsener · 5 dk. 5 dakika önce
sahaya yüreğini koyan çocuklara helal olsun,başınız dik gezin biz seni şampiyon ol diye sevmedik,adını sevdik,rengini sevdik,sevdanı sevdik.

Ertem Şener @_ertemsener
· 4 dk. 4 dakika önce
ve bu gece ile ilgili son sözüm BEŞİKTAŞ bitti demeden lig bitmez !

Bu maç için dediğin doğru ama daha 4 hafta var ligin bitmesine. Çıkacakları 3 maçtaki herhangi bir beraberliklerinde işimize geliyor bugünkü sonuç.

bjk nin ligden kopması hiçbir durumda işimize gelmez. fener 4-4 yapacak. ben böyle düşünüyorum. arenada kazanırsak zaten sorun yok ama kaybedersek fener şampiyon olur bu durumda . eğer bjk kopmasaydı bjk olacaktı

Hakem bu geceki yanlış kararlarıyla belkide şampiyonu belirledi. Demba Ba'ya yapılan penaltıyı vermedi. Antepin golü oncesi Serdara faul var

sahaya yüreğini koyan çocuklara helal olsun,başınız dik gezin biz seni şampiyon ol diye sevmedik,adını sevdik,rengini sevdik,sevdanı sevdik.

Ertem Şener @_ertemsener
· 4 dk. 4 dakika önce

BJK liderken, bu sene hakemler BJK´yi sampiyon yapacak diyordu Cakar... :asd22:

Ertem Şener @_ertemsener
· 4 dk. 4 dakika önce

Ne ağlıyorsunuz be.

bjk nin ligden kopması hiçbir durumda işimize gelmez. fener 4-4 yapacak. ben böyle düşünüyorum. arenada kazanırsak zaten sorun yok ama kaybedersek fener şampiyon olur bu durumda . eğer bjk kopmasaydı bjk olacaktı
Ben öyle düşünmüyorum ayrıca şampiyonlar ligi var ve öncelikli hedefimiz şampiyonluk olsa da ikinci hedef cepte olmalı onun için birisi gitsin artık ayrıca fener nerde dörtte dört yapacak kendileri sizin kadar inanmıyor

Lider olduk lider yemişim ikinciyi onu bunu liderlik psikolojisi diye birşey var hala niye seviniyorsunuz diyen var şaka gibi... İkinci kim olmuş ne önemi var şampiyonlar ligi ön elemesini geçecek babayiğit yok bu ülkede herkes rahat olsun bizde olsak bizde geçemeyiz...

Ben öyle düşünmüyorum ayrıca şampiyonlar ligi var ve öncelikli hedefimiz şampiyonluk olsa da ikinci hedef cepte olmalı onun için birisi gitsin artık ayrıca fener nerde dörtte dört yapacak kendileri sizin kadar inanmıyor

2.olupta şamp. ligine gidemeyiz. bosuna hayal kurmayalım rakipler cok sağlam. 4-4 yapacaklarına evet inanmıyorlar ama dün kazandıkları macı unutamıyorum . içimde öyle bir his var.

Üst Alt