STSL 14/15 H:30 | Beşiktaş 1-1 Gaziantepspor | M.S | 10 Mayıs - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:30 | Beşiktaş 1-1 Gaziantepspor | M.S | 10 Mayıs

Biz olmazsak şu olsuncular bence hangi takımı tuttuklarını bilmiyorlar. Galatasaray şampiyonluk yarışı yaparken, Fenerle çekişirken olur da takılırsam diye yanında yancı mı taşıyacak?

fb şampiyonluğu bizi nasıl etkiler?
bjk şampiyonluğu bizi nasıl etkiler?
bu soruları kendin cevaplarsan neden böyle düşündüğümüzü anlayabilirsin. buna yancı taşımak denmez bence. kötünün birisi şampiyon olacaksa onların arasında bir seçim yapmak zorundasın

Şikeli sezonun o ilk 2 sendromun (denizli ve trabzon beraberlikleri) arkasından geldiğini hatırlatırım. Adamlar ders aldılar bundan. Bu artık olmaz.

Bizimle süper final oynadıkları yıl şike yapacak halleri yoktu, zaten bu zatenn ligi bu yüzden 9 puan gerimizde bitirdiler, ama o yıl da şampiyonluk çalabilmek için Aydınlar yönetimindeki Tff ile pazarlıklar yaptılar ve az kalsın şampiyonluğumuzu elimizden çalıyorlardı.

Peki bu pazarlık nedir tam olarak?

bu soruları kendin cevaplarsan neden böyle düşündüğümüzü anlayabilirsin. buna yancı taşımak denmez bence. kötünün birisi şampiyon olacaksa onların arasında bir seçim yapmak zorundasın

Yıl 2006,2007 falan olsa Bjk olsun Fb olacağına derdim yalan yok,ama şimdi fark etmez,Fb ile Bjk'nin hiçbir farkı yok.

Zaten ipler bizim elimizde yahu,kendi göbeğini kendi kesebilen tek takım biziz.Bu zavallıca bir düşünce bence aynı zamanda.4/4 yapamayacak mı koskoca Galatasaray?

Yıl 2006,2007 falan olsa Bjk olsun Fb olacağına derdim yalan yok,ama şimdi fark etmez,Fb ile Bjk'nin hiçbir farkı yok.

Zaten ipler bizim elimizde yahu,kendi göbeğini kendi kesebilen tek takım biziz.Bu zavallıca bir düşünce bence aynı zamanda.4/4 yapamayacak mı koskoca Galatasaray?

4. yıldızı takmak sadece formaya 1 tane yıldız eklemek değildir. küçümsememek gerekir. bizden önce bunu yaparlarsa işimiz gerçekten zorlaşır.

Zerre ilgilendirmez beni. Ben olamazsam kim oluyorsa o olsun. BJK, Fener, TS arasında en ufak tercihim olmaz. Ha bunlarla bir Anadolu takımı yarışıyorsa o zaman Anadolu takımı olsun isterim ama onun da nedeni bizi etkilemesi değil farklılık olsun diye. Galatasaray şampiyon olamadıktan sonra ha BJK olmuş ha Fener ha TS. Çok da umruma olmaz açıkçası. Bu anlayış rakibe öfkeyi, kendi takımına sempatiin önüne koymak demektir. Kim ne derse desin BJK'nin berabere kalması bizim için avantajdır. Fener şampiyon olacaksa bu BJK berabere kaldığı için olmaz artık. Biz puan kaybedersek olur. Fener olmasın diye oldu olacak 33. haftada maç verelim.

Birçoğu bunu idrak edemedi. Daha da kötüsü hala Antep'i tebrik edenler var bizi lider yaptığı için. Biz zaten ikili averajda onlardan önde olacaktık.

Bizim olamamamız halinde BJK'nin şampiyon olamama ihtimali vardı, bence bu gece o bitti.

Ya 4 te 4 yapar biz şampiyon oluruz, yada ipleri Fb 'ye kaptırırız ve o puştlar (kritik haftalarda birşekilde kazandıkları ve puan falan kaptırmadıkları için) şampiyon olur.

Mersin'i geçersek, bu sınavı bir de Gençler önünde yaşayacağız. Gençler maçını en kötü seyircimiz alır diye umuyorum, önce Mersin'i bir geçelim de Gençler maçını sonra düşünürüz.

Bu arada bize puan kaybettirmek için her türlü totemi deneyen (pzts cuma fantezisi, 4 gün arayla maç, 5 hafta üst üste rakipten önce oynama vs vs) TFf'nin bir kez daha anasını avatadını anayım.

Biz şampiyon olamadıktan sonra bjk şampiyon olmuş, olmamış şahsen beni ilgilendirmez.

Geçen sene şampiyon olmak,3. defa üst üste şampiyon olacağımız için çok önemliydi,bu devirde 3 defa üst üste şampiyon olmak çok çok zor bir şey.Türkiye'nin tamamen tek takımı olmak istiyorsan en yakın rakibine 4-5 şampiyonluk fark atman lazım.Bu sene oldun,seneye Fener oldu ne anladım o işten.

Zerre ilgilendirmez beni. Ben olamazsam kim oluyorsa o olsun. BJK, Fener, TS arasında en ufak tercihim olmaz. Ha bunlarla bir Anadolu takımı yarışıyorsa o zaman Anadolu takımı olsun isterim ama onun da nedeni bizi etkilemesi değil farklılık olsun diye. Galatasaray şampiyon olamadıktan sonra ha BJK olmuş ha Fener ha TS. Çok da umruma olmaz açıkçası. Bu anlayış rakibe öfkeyi, kendi takımına sempatiin önüne koymak demektir. Kim ne derse desin BJK'nin berabere kalması bizim için avantajdır. Fener şampiyon olacaksa bu BJK berabere kaldığı için olmaz artık. Biz puan kaybedersek olur. Fener olmasın diye oldu olacak 33. haftada maç verelim.

görüşlerimiz farklı. saygı duyarım ama inşallah önümüzdeki haftalarda keşke demeyiz. 4-4 yapıp bunları aklımıza bile getirmeyiz.

Bjknin fenerden aşağı kalır yanı ne?
fenerin daha fazla şampiyon olması mı daha çok fener düşmanı yapıyor sizleri
bence bjk fbden beter.

Geçen sene şampiyon olmak,3. defa üst üste şampiyon olacağımız için çok önemliydi,bu devirde 3 defa üst üste şampiyon olmak çok çok zor bir şey.Türkiye'nin tamamen tek takımı olmak istiyorsan en yakın rakibine 4-5 şampiyonluk fark atman lazım.Bu sene oldun,seneye Fener oldu ne anladım o işten.

Sistem öyle işliyor. Bir GS bir FB

Bu gece bir gercek varsa o da artik bjknin sampiyonluk sansini kaybettigidir. Bu saatten sonra ya biz yada fener sampiyon olur. Ama suda bir gercek her halukarda en avantajli takim biziz. Helede bu onumuzdeki uc macta fener bir beraberlik alirsa olay biter.

Dun fener beraberlik alsaydi evet avantajimiz artacakti ama boylesi daha iyi oldu. Hic olmazsa artik kazanmaktan baska caremiz kalmadi. Son 4 maci

Bjknin fenerden aşağı kalır yanı ne?
fenerin daha fazla şampiyon olması mı daha çok fener düşmanı yapıyor sizleri
bence bjk fbden beter.
Sempatiyi bos koy gitsin Isa..Diyelim Sampiyonlugu kaptirdik..
Seneye +40 milyon bütce ile kimin rakip olmasini istersin..her sene ilk 2de olan fener mi yoksa kirk yillin basinda sampiyon veya sampiyonluk mücadalesi veren besiktas mi?Olay bundan ibaret Isa..

Abi ben Galatasaray'ın buralara kadar lider gelip de şampiyon olamadığını çok nadir gördüm.İpler senin elinde kimsenin karın ağrısını,puan kaybını beklemek çekmek zorunda değiliz esasen,4/4 yapalım bitsin bu iş.

Üst Alt