STSL 15/16 H:12 | Galatasaray 3-3 Antalyaspor | M.S | 21 Kasım - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:12 | Galatasaray 3-3 Antalyaspor | M.S | 21 Kasım

Yerli hoca gelmese de su yerliler 11 de olmasa..seedorf preudhome favre..artık hangisi olursa

Moderatör tarafında düzenlendi:
- DMC
- Forvet

Bunlar olmazsa olmaz transfer gereken mevkiler. Bunları almayıp + Melo, Telles ve Amrabat gibi oyuncuları gönderip + Großkreutz olayı ... Dursun ve ekibi istifa etmeliler.

Bu sene şampiyon olmayıp geleceğe yatırım yapmayı , ıkına ıkına günlük düşünerek şampiyon olmaya tercih ederim şahsen...

- DMC
- Forvet

Bunlar olmazsa olmaz transfer gereken mevkiler. Bunları almayıp + Melo, Telles ve Amrabat gibi oyuncuları gönderip + Großkreutz olayı ... Dursun ve ekibi istifa etmeliler.

sağ bek nerde? stoperde şeyşudan başka bir denayer var onu da orda oynatmıyorlar
liste su dmc forvet stoper sağ bek eğer paran varsa bir de kanat

Son düzenleme:
stopere alınan adam sağ bekte oynuyorsa ,kendisi de sürekli benim asıl mevkim stoper diyorsa , semih denen kazma her oynadığı maçta asist yapıyorsa (bu maç 2 yada 3)

ve dk 90 da sabri sözleşme uzatmak için girebiliyorsa .be ey yönetim ,ey teknik ekip .Neden Denayeri stoper sabri sağ bek başlamadınız.

maçın başında dedim ki sabriyi bir daha oynatmayacaklar .Dk 90 oluyor sabri giriyor. Yeter artık ya yeter.

Forvet stoper ve dmc olmazsa olmaz .

Konuşacak bişeyde yok aslındada,resmen komedi flimi izliyoruz baska bısey değil.Bu kadar gerizekalı futbolcu grubunu dünyada ara bulamassın.Takımda 3 4 tane üst düzey oyuncu var.Geri kalanı resmen ptt 1.lig ayarında.Gelen geçenin tecavüz ettiği Antalyayı 2.yarı barca gibi gösterdik.Bu takımın basına mou yu getir adam 2.haftada başkanda dahil hepsinin suratına tükürür çeker gider.Böyle rezalet ötesi bir kadromuz son yıllarda olmamıştır.

hep aynı şeyler kısır döngü ne diyim ben size Semih insafsızsınız Kapasiteniz belli ne diye takımdasınız gidin dardanele

melo takım savunmasının temel taşı dediğimizde kem küm eden bazı kuş medyasına kanmış futbol cahilleri vardı burda. şimdi bulun bakalım melo gibisini bulabilirseniz. adam savunmayı bazen tek başına toparlıyordu takımın emniyet kemeriydi resmen.

Maçı izleyemedim. Görünen o ki hayırlısı olmuş :red: Özeti izledim şimdi ama hangisine küfretsem bilemedim... Semih mi Burak mı yoksa bu çöp takımın mimarı Hamza mı! Şu koca sezon boyunca bizi şu çöplere mahkum eden kepazeler utansın. Galatasaray gibi bir takım kendi sahasında 3 kez öne geçip nasıl maç verir? Muslera'ya rağmen 3 gol yemişler bir de utanmaz herifler! Muslera olmasa ne olacak kimbilir :red:

vay arkadaş 2-2 olunca sövüp kapatmıştım semih senin allah bildiği gibi yapsın onun yüzünden yemişiz son golü

Moderatör tarafında düzenlendi:
Maçı izleyemedim. Görünen o ki hayırlısı olmuş :red: Özeti izledim şimdi ama hangisine küfretsem bilemedim... Semih mi Burak mı yoksa bu çöp takımın mimarı Hamza mı! Şu koca sezon boyunca bizi şu çöplere mahkum eden kepazeler utansın. Galatasaray gibi bir takım kendi sahasında 3 kez öne geçip nasıl maç verir? Muslera'ya rağmen 3 gol yemişler bir de utanmaz herifler! Muslera olmasa ne olacak kimbilir :red:
Muslera yuzunden oldu boyle diyenler de var sana soylim :D

Üst Alt