STSL 15/16 H:15 | Beşiktaş 2-1 Galatasaray | M.S. | 14 Aralık - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:15 | Beşiktaş 2-1 Galatasaray | M.S. | 14 Aralık

Beşiktaş moral olarak berbat durumda hani biz iyi değiliz ama Beşiktaş'ın bu durumundan faydalanmamız gerekiyor.Ayrıca bunlara karşı psikolojik olarak üstünlüğümüzde var.Özellikle Sneijder ve Poldi'nin şu kova Tolga'ya bol bol şut çekmeleri lazım.

bu maçtaki umudum mustafa denizli poldi şino ve muslera !! denizli rakibi kitleyecek hamleleri mutlaka yapacaktır poldi mutlaka etkili şut pozisyonları bulacaktır şino bu maçta artık sazı eline alması lazım ve muslera da mucizevi kurtarışlarını yine yapmalı !! eğer bu dörtlü etkili olamazsa saç baş yolacağımız bir maç olur çünkü takımın geri kalanı ptt ligi seviyesinde :/ :( :(

bu maçtaki umudum mustafa denizli poldi şino ve muslera !! denizli rakibi kitleyecek hamleleri mutlaka yapacaktır poldi mutlaka etkili şut pozisyonları bulacaktır şino bu maçta artık sazı eline alması lazım ve muslera da mucizevi kurtarışlarını yine yapmalı !! eğer bu dörtlü etkili olamazsa saç baş yolacağımız bir maç olur çünkü takımın geri kalanı ptt ligi seviyesinde :/ :( :(

Podolski atar kesin.

Eskiden derbiler niye pazar günü oynanıyordu şimdi neden pazartesi millet stada gitmesin diye ellerinden geleni yapıyorlar bunu anlamamak için salak olmak lazım kardeşim. Futbolcuların yorgunluğu hikaye.

perşembe gecesi 12de maçını bitirmiş bir takımın lig maçını pazar gününe koymak garip olurdu zaten + bir de deplasmandaydılar uçak yolculuğu falan baya yorgunluk vardır

eskiden konusuna gelince perşembe günü maç yapan bir takım pazar günü derbi oynadı mı eskiden hiç var mı hatırladığın

En iyi ihtimal beraberlik olur.

Hamza ve dursun kadronun icine ettiler. Insanda mac zevki falan da birakmadilar. Oynadigimiza futbol falan da denemez zaten. Tek kelimeyle lesh.

perşembe gecesi 12de maçını bitirmiş bir takımın lig maçını pazar gününe koymak garip olurdu zaten + bir de deplasmandaydılar uçak yolculuğu falan baya yorgunluk vardır

eskiden konusuna gelince perşembe günü maç yapan bir takım pazar günü derbi oynadı mı eskiden hiç var mı hatırladığın
Neresi garip olacak? Ya Avrupa'da her ülkede çatır çatır oynuyor takımlar Pazar gününde AL maçlarından sonra.

Nedense bir tek bizim ülkemizde sorun yaratıyor bu. Mesela Schalke,Dortmund ve Augsburg hepsi perşembe günü oynadı, Augsburg ve Schalke aynı Beşiktaş gibi geç oynadı 22:05 de.

Adamların yarın maçları var 3 takımın da. AL de oynayan Ingiliz,Ispanyol,Alman,Fransız takımları hepsi yarın oynuyor lig maçını.

Bunların canı yok mu? Pazartesine detbi koymak saçmalıktan öte birşey değildir benim gözümde.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Neresi garip olacak? Ya Avrupa'da her ülkede çatır çatır oynuyor takımlar Pazar gününde AL maçlarından sonra.

Nedense bir tek bizim ülkemizde sorun yaratıyor bu. Mesela Schalke,Dortmund ve Augsburg hepsi perşembe günü oynadı, Augsburg ve Schalke aynı Beşiktaş gibi geç oynadı 22:05 de.

Adamların yarın maçları var 3 takımın da. AL de oynayan Ingiliz,Ispanyol,Alman,Fransız takımları hepsi yarın oynuyor lig maçını.

Bunların canı yok mu? Pazartesine detbi koymak saçmalıktan öte birşey değildir benim gözümde.

Peki schalke'nin rakibi augsburg degilde dortmund olsaydi da pazar gününe koyarlar mıydı

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

öyle deme ama alınırlar.bizim topçularımız kıymetli, bir yerleri incinir mazallah.
sonuna sinkaflı bir küfür de iliştirirdim de tuncay tum dan uyarı aldım,2. de kesin ceza alırım

Tabiki.

Almanya da pazartesi maçı yok. Cuma-Cumartesi-Pazar. Istisna falan da olmaz yok takımlar yorgun yok şu yok bu diye.

Bu lig genelindeki takimlarin hepsinin belli bir sistemde kondisyona sahip olmasiyla alakali bence. Lig kalitesi atletiklik duzeyi falan diyebiliriz. Mesela nba'de bazen bir takim 3 gün ust uste maca cikiyor ama avrupada hangi lig olursa olsun haftada 2 mac oynayinca bench katkimiz yok bahaneleri falan ortaya çıkıyor oyle dusunebiliriz. Ayrica pazartesi günü mac oynama aliskanligi sadece bizde degil epl'de bile var. Yanilmiyorsam önümüzdeki mAnu-chelsea maci pazartesi gününe denk gelicek. Ha bunun sebebi belki avrupa ligi olmaz ama sadece bizde yok bu pazartesi olayi

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Olimpiyat'ta oynanan maçlarda genelde yetenekten çok fizik güç önemli. Pazartesi 8'de oynanması sebebiyle bu daha fazla öne çıkacak. Yasin yerine Emre/Jose gibi pas ve orta saha yönü olan biri orada oynamalı. Selçuk'un yanında mutlaka Chedjou olmalı.

Üst Alt