STSL 15/16 H:15 | Beşiktaş 2-1 Galatasaray | M.S. | 14 Aralık - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:15 | Beşiktaş 2-1 Galatasaray | M.S. | 14 Aralık

Mazlumu getirin ulan beşiktaşı getirin ulan bu hafta akhisar ile oynasak kesin yenilirdik ama beşiktaş olduğu için ümitliyim mazlummmmmmm:)

Chedjou orta sahadan muhteşem bir dribbling yapar. Sağ tarafa asirir. Poldi bir göğüs kontrolü ile içeri kat edip sol ayagiyla saplar.

Besiktas'in morali bozuk iyi güzel de ben huylandim arkadas. Hakem Mete Kalkavan denen hiyar.

Biraz tirsmiyorum degil. Selcuk-Tita olayini hatirlayin.

Bjklilerin Mete Kalkavana saydırmasının hiç bir sebebi yok. Çünkü onlara maçı yönetecek bir hakem olsun yeter saydırırlar yine ezbere. Ama bu herifin atandığı derbiler yani bjknin zor maçları genelde beşiktaş lehine kolay geçer. Maç boyunca dikkat kesilmenizi istiyorum bu herife verdiği kararların ne kadar yanlı olduğunu göreceksiniz.

Her rakibe orta sahayi veriyoruz. Bu da her mac gol yememizde en onemli etken defansimizin da son derece yumusak ve pozisyon bilgisi olmamasi ile birlikte.

Sneijder, Muslera ve Poldi extra biseyler yapmazsa kazanmamiz cok zor. Umarim gununde olurlar ama bu 3 adama destek veren yok koca takimda. Formanin hakkini bu 3 kisi veriyor gercektende. Gerisinden katki alamiyoruz resmen.

Üst Alt